Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare, am rezolvat cu asigurarea...mai am ITP-ul....credeti ca voi intampina probleme daca am montate pe mobra lupe bi-xenon cu angel eyes?

Multam anticipat de raspuns

 

nu vreau sa schimb traditia ..dar credeti ca ar merge mai bine o intalneala pe weekend? (cel putin saptamana asta) :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Depinde unde faci ITP-ul .Eu l-am facut pe bulevardul Timisoara la Concept Car Service la un nene foarte de treaba, treci fara probleme. Suni inainte si-ti faci programare.

In weekend eu sunt plecat, dar daca vrei sa ne vedem cu masinile sau la o bere, i'm in.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu lucram la Precizei si de aia mi-a fost usor. Mie nu mi se aprindea xenon-ul si omul n-a zis nimic deci stiu sigur ca pentru asta n-o sa-i faca probleme.

Dar daca stii tu ca e ok la Mogosoaia, atunci e beton. Uite asa mai afla omu' lucruri noi. Pana la urma cum ramane cu vazutu'? Masina sau bere?

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da, d-asta ziceam, ca Frozenhell a zis ca are xenon cu "angel eyes". D-asta am zis ca stiu sigur ca acolo nu-i problema.

 

Mulțumesc pentru promptitudine ...acum așteptăm să dea cu soare :)

PS: cica-i dezlegare la bere!!

 

nu trimite omu in militari.(acolo am facut si eu un itp - stateam in zona -si nu ma interesa sa ma ajute )

 

samtradi.ro, e vis-a-vis de parc mogosoaia

 

La ei am facut acum 2 ani, dar motocicleta a suferit mici imbunatatiri.

Daca lasam motocicleta in starea din fabrica...cel mai probabil acum nu mai purtam conversatia asta...cu un far pe faza scurta eram chior ca un liliac...si nici viziera nu puteam s-o tin deschisa sa ma pot ghida dupa ultrasunete :P ...acum nah, parerile sunt impartite.

Multumesc de recomandare :)

Editat de Frozenhell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saluti, io nu poci, ies la bere. Daca vrei sa veniti prin centrul vechi, probabil ca voi fi la "100 de beri" cu alti 2 prieteni, motociclisti si ei.

Deci pentru maine, daca nu ploua. Daca ploua evident ca putem iesi la bere, pe strada Subcetate, la Irish(???) pub.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, n-ai inteles... Ba ai inteles, cum sa nu intelegi... :crack: Dar vad ca nu se prea anunta nimeni pentru azi. De la mine nu te astepta la mari sfaturi ca n-am decat vreo 400 km in plus fata de tine. Asa ca mai bine o lasam pe maine ca vad ca nu sunt decat vreo 10% sanse de ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

littlekriminal: vreau sa ma plimb cat mai mult asa ca zic pas la bere azi. Cu alta ocazie cu cea mai mare placere

 

ionradoi: poti sa ai si 2 km in plus fata de mine tot ascult ce ai de zis. Mai ales ca ma intereseaza subiectul

 

choixalacreme: eu nu pot asa devreme. Daca e ok pentru tine (si cine mai vrea) dupa ora 8 cu mare placere. Daca nu incerc sa ajung maine la cat ziceti voi. Apropo, la cat ziceti voi maine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 fara 10 sa fie. prezent eu.

 

p.s. va rog sa nu radeti de mine diseara, am sa vin cu scuterul ( chinezarie ) vfr-ul este pe bara momentan :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...