Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Din punctual meu de vedere, putem incerca joia. Cu aceiasi mentiune, fiind putini si cu preocupari destul de amestecate, trebuie sa acceptam ca o intalnire a tuturor e destul de improbabila.

Adica un fel de sfat catre cei mai tineri, sa nu disperse daca uneori nu vom fi prezenti :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:)) ok, ok , am inteles mesajul.

 

ramane pe joi atunci. Din pacate s-ar putea sa nu fiu eu prezent, joi am fotbal cu cei de la munca. vedem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s. Frozenhell, unde ai rezolvat man cu I.T.P-ul ? pe 11 tre' sa le dau ziua buna si eu.

 

Omul a fost înțelegător, dar nu vreau să fac reclama unei stații ITP (la modul ...ăștia trec orice cu vederea).

Ai numărul meu (este afișat jos) ...îți pot da toate detaliile la tel sau mesaj.

 

Din punctual meu de vedere, putem incerca joia. Cu aceiasi mentiune, fiind putini si cu preocupari destul de amestecate, trebuie sa acceptam ca o intalnire a tuturor e destul de improbabila.

Adica un fel de sfat catre cei mai tineri, sa nu disperse daca uneori nu vom fi prezenti :-)

 

Daca vreti sa incercati un peisaj un pic diferit...puteti trece prin Chitila....avem: parc dendrologic, lac si padure....toate in acelasi loc. Eu inca nu am schimbat anvelopa fata la motor (dar sper sa rezolv pana joi). Daca va mobilizati...aveti numarul meu de telefon. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit.In ultima vreme nu am mai reusit sa intru pe forum fiind plecat din tara.

Ok,daca majoritatea este de acord sa mutam intalnirea joi,o facem dar sa auzim mai multe pareri.



Nu ar fi bine ca miercuri sa poate veni 3 oameni si joi 2 deci trebuie sa ne consultam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E pe vine si criminalu'. Din partea mea, in orice zi. Eu oricum la 16:30 rup usa in fiecare zi. Ma tot fatai sa-mi vina cauciucurile alea ca sa fac pe toata lumea fericita. Plus ca pana ieri am avut un S 1000 R pe mana, si era pacat sa nu merg cu el. Eu pot in orice zi, daca nu intervine vreo "nebanuita".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heheh, cine stie, cunoaste! Din partea mea putem sa ne vedem in fiecare zi, mai ales ca vine vremea buna si putem merge la plimbare, nu?
Bine ar fi sa iesiti si voi cat de cat devreme de la munci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt mine timp liber = weekend, si atunci cu unele "restrictii". Pt plimbare eu sunt up, chiar vroiam sa va "corup" la un trans bucegi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine nu este sigur, dar am un feeling ca o sa fim multi azi. Dap, la 7 ;)

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doua blonde maritate au iesit in oras sa se distreze. Ceva mai tarziu, putin cam pilite, se hotarasc sa se urce in masina si sa plece spre casa. Pe drum le-a venit la amandoua sa-si faca nevoile mari. Au tras pe dreapta si au constatat ca sunt in fata unui cimitir. Neavand incotro, se duc acolo. Cand trebuiau sa se stearga, prima si-a folosit chilotii ca oricum erau purtati, dar a doua avea bikini de firma si nu s-a indurat, asa ca a folosit o panglica de la o jerba. A doua zi unul din soti il suna pe celalat si-i spune:
- Auzi, stii ceva, ar trebui sa avem mai multa grija cu nevestele noastre. Aseara nevasta-mea a venit cam pilita si fara chiloti.
La care celalat ii raspunde:
- La mine e si mai grav, dupa ce ca a venit pilita avea si o panglica in fund pe care scria... "Nu te vom uita niciodata. Fratii Ionescu”.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este ok, daca scrii inseamna ca sotia te-a primit in casa, te-a hranit, si te lasa si la calculator :-)



Gabi, faci tu un soi de prezentza? N-as vrea sa recunosc ca ma lasa (doar) memoria, dar pe cei care nu i-am intalnit decat azi, risc sa nu le retin numele/ mobra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, dar din pacate nici eu n-am retinut toate numele


Prezenti aseara:


1. Gabi M - Honda Vfr - Gabi Manea - 0733 500 730


2. Choixalacreme - Suzuki Burgman - Alexandru


3. Marian Parnia - 漢語 - a.k.a MamaChina - Marian


4. Ionradoi - Honda Hornet - Ion


5. littlekriminal - Yamaha Fazer - imi cer scuze omule dar n-am retinut numele.


6. Manarece { grovaz nick :) } - Honda Cbr - imi cer scuze omule dar n-am retinut numele.


7. Prieten Manarece ( nu stiu daca are cont pe forum ) - Honda Cbr - Vali ( cred )


8. Vecin Marian ( nu stiu daca are cont pe forum ) - Yamaha NuStiuDeCare - Alex ( cred )


9. Warlock - Suzuki GSF65 - imi cer scuze omule dar n-am retinut numele.


Absenti:


Silviu - Honda Hornet


Frozenhell - Honda Cbr

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu niste completari de mare valoare :crack:

1. Erau doi de Vali (al doilea era woare Warlock?)

2. A fost o singura yamaha, a lui littlekriminal (Teo?)

3. A mai fost un Suzuki GS500 (Alex?)

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha, ok then, atunci avem asa:

1. Gabi M - Honda Vfr - Gabi Manea - 0733 500 730
2. Choixalacreme - Suzuki Burgman - Alexandru
3. Marian Parnia - 漢語 - a.k.a MamaChina - Marian
4. Ionradoi - Honda Hornet - Ion
5. littlekriminal - Yamaha Fazer - Teo
6. Manarece { grovaz nick :) } - Honda Cbr - imi cer scuze omule dar n-am retinut numele.
7. Prieten Manarece ( nu stiu daca are cont pe forum ) - Honda Cbr - Vali ( cred )
8. Vecin Marian ( nu stiu daca are cont pe forum ) - Suzuki GS500 - Alex ( cred )
9. Warlock - Suzuki GSF65 - Vali ( cred )
ms ;)
Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca facem brigada mare. La mine pe strada mai sunt cel putin 4 motociclete, poate reusesc sa vorbesc cu proprietarii. In weekend ramane pentru o plimbare, doua. Anunt aici ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem, facem, eu sunt pentru.

 

Ion a avut o ideea buna aseara, poate ne "combinam" cu cei din Crangasi ca sa fim mai multi.

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lista v 3.0

 

1. Gabi M - Honda Vfr - Gabi Manea - 0733 500 730
2. Choixalacreme - Suzuki Burgman - Alexandru
3. Marian Parnia - 漢語 - a.k.a MamaChina - Marian
4. Ionradoi - Honda Hornet - Ion
5. littlekriminal - Yamaha Fazer - Teo
6. Manarece - Honda Cbr - Vali
7. Prieten Manarece ( nu stiu daca are cont pe forum ) - Honda Cbr - TZone
8. Vecin Marian ( nu stiu daca are cont pe forum ) - Suzuki GS500 - Alex ( cred )
9. Warlock - Suzuki GSF65 - Vali ( cred )
Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...