Sari la conținut

Accident in zona Intercontinental - Unirii


duracell
 Share

Postări Recomandate

Azi noapte, pe la ora 11, plecand de la inter inspre Piata Unirii, nu prin pasaj, ci pe deasupra, ma trezesc intr-un mic traffic-jam..Mi s-a parut ciudat la ora aia.

 

Mai inaintez putin, m-am speriat de-a dreptul..pe contrasens, sub un taximetru cielo, culoare galbena, in partea din spate, zacea un motor de viteza din care nu mai intelegeai decat rotile si cadrul.

 

Am pus imediat pe avarie, am reusit sa intru pe contrasens, am oprit motorul si am intrebat imediat de motorist..daca e in regula..eram foarte speriat

 

S-a dovedit ca baiatul nu avea nimic, ba chiar vorbea la telefonul mobil. Venise si politia care incerca sa degajeze traficul..

 

Din ce am vazut eu acolo, lucrurile nu erau prea clare..teoretic, motociclistul a intrat in spatele taxiului, dar nu stiu daca nu cumva i-a iesit brusc in fata, cum obisnuiesc indivizii astia sa faca..

 

Mi-am oferit imediat ajutorul, insa nu era nevoie, se pare ca toti erau in regula..mai oprisera si doua motociclete de viteza cu 2 baieti si doua fete..

 

Uuufff, Slava Domnului ca nu a patit nimic :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aflat chiar azi noapte la 11, vb cu prietena la telefon, si cum ea sta vis-a-vis de Sf. Gheorghe avea accidentul chiar sub ferestre. N-am vrut sa postez a doua oara la "Accidente" in aceeasi zi. Mi se parea un pic cam exagerat. Bine ca nu a fost mai grav.

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fenomenal, ce zi a fost ieri.......

Sper sa nu mai avem parte de asa zile, ca e de rau.....Eu am vazut ieri 3 accidente, din care unul si cu un motor implicat (cel din Brasov,s-a discutat...)

Urata zi....

Editat de skywalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...