Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

incep prin a va multumii pentru sustinere si incredere, pentru ca ati fost alaturi de mine si m-ati pus la ingrasat :D

tremuram toata dar na....nu-mi permiteam sa o dau in bara. oricum tot drumul am fredonat dumb de la nirvana :blbl:

 

thank u guys de maine voi fi motociclist cu acte ;)

 

:blbl:

 

 

Felicitari ADDA,

Asteptam sa-l uzi (Bere, apa -- nu de ploiae, cico.....etc... :blbl: ) si in afara de asflt uscat eu iti urez sa ai parte de el cat mai mult timp (la tine in buzunar :D) ) si clasicul SA CONDUCI CU GRIJA.... ;) ;) ;) ;) ;) :)

 

 

:bigstar: :crack: :laugh:

Conduceti cu grija....!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge cineva la bere azi?

 

 

 

Salut ,

 

Eu o sa vin pe la 19.00 cred............

Cand dam o tura pe la Apasu sa vedem daca ne place acolo.....??? (Chopper Academy)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,

 

Eu o sa vin pe la 19.00 cred............

Cand dam o tura pe la Apasu sa vedem daca ne place acolo.....??? (Chopper Academy)

 

 

eu ajung cam intr-o ora acolo.

voi fi cu un marauder albastru :bigstar:

 

mai vine cineva la apashu acu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta daca ai si acceptul ei de a posta filmuletul cu ea acolo.

Eu spun ca este bine sa o intrebi inainte.

abia astept sa vad pozele. deja cea postata imi place asa ca mai astept materiale :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) ;) :laugh: :blbl: FELICITARI ADDA!!!!! :blbl: :blbl:

 

Sunt eu departe de voi, dar urmaresc tot ce se mai intampla pe forum (si vad ca se tot intampla...)

La Arad si Timisoara sunt multi motociclisti, asa ca daca tot nu va hotarati unde mergeti w-endu asta, poate va decideti sa dati o tura scurta pana aici, sa ii salutam impreuna :crack: ...ca eu din conserva nu am avut cum... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pe la ora 5 trecute fix mergeam eu victorios spre casa cand deodata, trosc, la 10 m de locul unde o parchez, se rupe cablul de ambreiaj la purcelusha; bine ca n-a fost sambata intre sinaia si brasov :crack: ; nu stiu unde sa ma adresez ca sa rezolv mai repede problema, deci astept sugestii :laugh: asta doar asa, ca sa nu faceti cine stie ce nazbatii fara mine acu in weekend; purcelusha e kawasaki en500 A (model 1994); multumesc :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey kawalore lasa vrajeala ca nu ne tragi incolo sa te aducem pe rotzi back. Tot trenul te paste ;) ;)

 

mama da ati scris fratilor ... am pierdut ceva vreme sa citesc... eu azi nu am avut acces la forum pana acum aproape de 12 noaptea.

 

Adda a dat de baut, care n-ati baut asta e. Am baut eu si pentru voi, impreuna cu wader logan si oldmax. Cum era si normal, azi am lasat-o sa ma bata la table! Nu-i stric eu fetii asa zi superba! A fost si draku da s-a abtzinut nu a baut, a zis ca-si baga dracu coada sa nu se imbogatzeasca ursu din atata vanzare la bere!...

 

Si ce atata o felicitati pe adda ca a facut un lucru nomal. Ce v-ati asteptat vreodata sa nu ia examenul din prima? :laugh: Si ce v-ati asteptat vreun moment sa nu fiu impotriva????? :blbl: Oricum nu ii dau :blbl: ca m-a astenizat cu jocul de picioare-n poligon. Nu statea locului nici cat zici "drace". I-am spus ca am cumparat arbitrii si n-are cum sa fie prinsa in offside, da ea nu si nu, tot cu emotzii era. Ce vorbesti ma... Asta e. N-ai cu cine...

 

Gata. Maine de la servici nu mai scapatzi doar asa cu 1 post pe zi de la mine, azi a fost o exceptie! Bucurati-va! :blbl:

 

felicitari adda :bigstar:

 

depinde de unde s-a rupt, si/sau daca au cablu pentru tine sau pot sa-l mangealaceasca la loc p-asta al tau.

 

oricum pentru mecanica Chopper Academy vorbeste cu Draku ... adica te trimitem la Draku... si de data asta nu cred ca te superi pe noi daca o facem ;) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...