Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai daca nu weekendul asta (ca voi sunteti la mare) atunci weekendul viitor.

 

Si sa reluam pe acelasi ton, deja consacrat si uneori deranjant d.p.d.v cromatic, va anunt :D

 

Sambata 16 august, ora 10:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi ne intoarcem duminica dimineata ca unii muncesc si duminica :P asa ca daca se stabileste ceva sa ne anuntati si pe noi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi ne intoarcem duminica dimineata ca unii muncesc si duminica :) asa ca daca se stabileste ceva sa ne anuntati si pe noi :P

OK. ramane batut in cuie programul zilei de duminica 17 august 2008 (A.D.) :D -incepand cu ora 18:00, la gratarele Marelui Apasu ! :D :D :P :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ceva plimbari se mai organizeaza? :cheers:

Salutare. Da, se organizeaza in fiecare sambata. ;) vezi topicul: http://chopperacademy.ro/phpBB2/viewtopic....3&start=100 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 16 august, ora 10:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

vreau sa mentionez pentru cine nu s-a uitat la stiri ca 13 septembrie va fi cu sens unic de la marriott spre bd-ul unirii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem sa gasim un loc in care sa nu fie restrictii de circulatie cat tine cursa asta de masini..........

Ma gandeam la Arc. E o locatie cunoscuta pentru toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem sa gasim un loc in care sa nu fie restrictii de circulatie cat tine cursa asta de masini..........

Ma gandeam la Arc. E o locatie cunoscuta pentru toata lumea.

La ARC e tot timpul aglomerat.... :cheers: iar sensul este unic spre unirii, deci se poate venii de sus pe 13 septembrie, si se poate iesii apoi spre unirii. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca vom putea sa ne intalnim la Academie pana la urma, se ocoleste un pic ca sa ajungi acolo, dar 5 minute in plus nu omoara pe nimeni. Asa ca sambata la Academie.

Mariuse, de abia astept sa te vad, da un semn cand vrei sa iesi sambata, mergem la Apasu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu cu fratiorul plecam vineri de dimineata si vrem sa stam o zi la sirnea http://www.valea-cu-struti.ro/localizare.htm daca va place ideea hai si voi sambata pana acolo la o friptura de strutz; la apasu mergeti duminica seara cu bicicletele :cheers:

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu cu fratiorul plecam vineri de dimineata si vrem sa stam o zi la sirnea http://www.valea-cu-struti.ro/localizare.htm daca va place ideea hai si voi sambata pana acolo la o friptura de strutz; la apasu mergeti duminica seara cu bicicletele :cheers:

 

 

da-mi telefonu pe PM pls s-ar putea sa ma tenteze directia!... zic "s-ar putea" si nu "promit" ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu cu fratiorul plecam vineri de dimineata si vrem sa stam o zi la sirnea http://www.valea-cu-struti.ro/localizare.htm daca va place ideea hai si voi sambata pana acolo la o friptura de strutz; la apasu mergeti duminica seara cu bicicletele :cheers:

mergeti cu moto?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mariuse, de abia astept sa te vad, da un semn cand vrei sa iesi sambata, mergem la Apasu.

 

Salut! Gata sunt in bucuresti si mai am ceva zile de concediu pina marti.

Cand aveti timp poate ne vedem la un suc, ceva... la Apasu.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu cu fratiorul plecam vineri de dimineata si vrem sa stam o zi la sirnea http://www.valea-cu-struti.ro/localizare.htm daca va place ideea hai si voi sambata pana acolo la o friptura de strutz; la apasu mergeti duminica seara cu bicicletele :cheers:

 

Ma bag si eu ca musca in facsole.

 

In caz ca nu a-ti mai fost atentie la ultima parte a drumului, atunci cand de la Fundata faceti stanga sau dreapta spre Sirnea (stanga daca veniti prin Targoviste dreapta daca veniti de la Brasov). Este drum de enduro la greu. In panta cu gropi si pietris.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu exista restrictii in aceea zona.

 

Sambata 16 august, ora 10:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu maine sunt acasa,parter...apartamentul 61 :burnout: Care-i faza...? Priveste lucrurile constructiv ;) Nu mai lua totul ca pe un afront personal,personal nu prezinti nici un interes pt mine :) O sa am grija data viitoare cand vin la "ursu' sa ma prezint,nu-s genu care se ascunde dupa tastatura,n-am de ce :D Cu unii dintre baieti(& fete) am facut cunostinta :cheers:

 

 

N-o da in "poate ma gasesti atragator"...pana acum am fost destul de respectuos :burnout: Astept obiectii spot-on,nu mistouri si amenintari voalate...

 

bree da ce bascari sunteti amindoi, aveti a va mai intepa ca distrati lumea cu textele ,va multumesc :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit "long life", te astept sambata la Academie (vezi anunt sau poate il stii deja) sa ne plimbam daca vrei, cred ca mergem la Lehliu la o balta dar nu este inca sigur, te astept sa ne cunoastem.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Lope: luni mergi sau daca vrei mergem pt embleme?

 

Mergem maestre, mergem, trebuie sa vorbesc inainte cu doamna aia. Oricum vorbim sambata cand ne vedem .

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...