Sari la conținut

Accident in tm


AnDyTM
 Share

Postări Recomandate

azi am primit un tel cum ca un prieten de`al meu...conducand un gilera dna125....a avut accident...destul de grav..

o vita cu o conserva.....a intors in fatza lui de pe banda 1.....el fiind pe banda 2....si nu a avut loc sa evite deoarece erau masini atat pe contrasens cat si pe banda 1....

rezultat: el in spital cu bazin fisurat....motor facut zob!..casca sparta...usa conservei distrusa.....

f**K u conserviste neatente :makeout: :ok: :moto:

 

sper sa te faci bine prietene!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica si multa sanatate...

Capul sus si atentie marita, se pare ca s-a pus un premiu pe capul motociclistilor, la cate se intampla in ultima vreme..

 

Bine ca totusi nu e trecut la alte acidente....Sper sa revina cat mai repede pe 2 roti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insanatosire grabnica! o sa se recupereze, dar atmosfera de spital e de rahat..

 

Da-i un pup mare din partea mea! Si sa vina si dupa ala live repejor.. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica si numai bine!

E aiurea rau de tot cu astia care "sar benzi", era sa o patzesc si eu. Unde s-a intamplat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se iau prea usor permisele,multe femei iau din prost noroc..dar daca le intrebi limita de viteza in localitate iti zice 80

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe prietenul meu il cheama motzo.....din fericire e acasa...a iesit din spital...dar ce`i drept....va sta o luna imobilizat la pat...

accidentul s`a intamplat pe calea aradului....in fata la bcr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fix dupa accident..m-a sunat maica-mea care era in geam si vazuse tot..sa ma intrebe daca sunt ok..pt ca ea vazuse ceva motor rosu..dar nu si-a dat seama ca e scuter..in fine..dar din cate am auzit..nici macar tipa nu a sarit sa il ajute..toti stateau si se uitau...nici macar moto nu l-au luat din drum..doua femei l-au luat din drum si l-au pus pe o bancutza..nestiind ca nu e voie sa fie miscat..ata ete..stiu cum e cu femeile la volan..sora-mea a facut praf masina dupa doua zile dupa ce a primit-o...

 

insanatosire grabnica motzo..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

insanatosire grabnica... si mai fratilor daca tot aveti protectii pe voi, sariti draq de pe fiare cand vedeti ca nu mai aveti incotro...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...