Sari la conținut

CUSTOM PAINTING


kerosen
 Share

Postări Recomandate

ms pentru raspuns.

 

acum alta belea, ii contactez pe cei de la picturaonline.ro si imi spun ca deabea peste 3 saptamani aduc dasta pe stoc. :rusinica: e foarte mult. banii i-am strans dar.. nu am de unde sa iau. mai stiti vreun site unde as putea gasii ceva asemanator la pret cat si la performante???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ms pentru raspuns.

 

acum alta belea, ii contactez pe cei de la picturaonline.ro si imi spun ca deabea peste 3 saptamani aduc dasta pe stoc. :blbl: e foarte mult. banii i-am strans dar.. nu am de unde sa iau. mai stiti vreun site unde as putea gasii ceva asemanator la pret cat si la performante???

din pacate nu

se pare ca trec f bine deci eu zic sa ti banii la ciorap si sa mai shtepti un pic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms pentru raspuns.

 

acum alta belea, ii contactez pe cei de la picturaonline.ro si imi spun ca deabea peste 3 saptamani aduc dasta pe stoc. ;) e foarte mult. banii i-am strans dar.. nu am de unde sa iau. mai stiti vreun site unde as putea gasii ceva asemanator la pret cat si la performante???

 

 

http://hobbyx.ro/produs.lista.html?cat=106...=292&page=2 identic,,,,dar putin diferit ca pret(nesemnificativ)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
MOTORHEAD...... TRIUMPH Rocket III, 2300 cc........ :lol:

 

Vazut Triumph'ul - urcat pe el - vazut si lucrarea de pe el - frumos... frumos...ca si restul lucrarilor

 

Vazut Triumph'ul - urcat pe el - vazut si lucrarea de pe el - frumos... frumos...ca si restul lucrarilor

 

si cate ceva din chinuielile mele :laugh:

post-33600-1227439009_thumb.jpg

Editat de blackdtr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata facut....Honda Shadow :lol:

sti ce-mi place la lucrarile tale Zoli?

au esenta, transmit mesajul privitorului! nu e doar un simplu air brush pus pe niste tabla,putea fi doar o imagine pe care s-o privesti insa poti so si citesti,e greu sa vorbesc sa gasesc cuvintele potrivite, insa- un lucru pot spune:

esti un artist,un maestru, un pictor desavirsit tind a spune perfectiune.

de mult am dorit sa-mi fac si eu un aerograf ceva simplu care sa reprezinte ceva legat de mine insa chiar si simplu m-ar costa atit cit am dat pe mobra, va fi cindva undeva-n viitorul apropiat sau indepartat.

nu critic tarifele tale sa nu ma intelegi gresit, nu stiu cit a dat omul pe lucrare insa sunt convins ca nu a regretat nici macar o clipa.

spor la munca, sa nu uiti sa ne incanti ochi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sti ce-mi place la lucrarile tale Zoli?

au esenta, transmit mesajul privitorului! nu e doar un simplu air brush pus pe niste tabla,putea fi doar o imagine pe care s-o privesti insa poti so si citesti,e greu sa vorbesc sa gasesc cuvintele potrivite, insa- un lucru pot spune:

esti un artist,un maestru, un pictor desavirsit tind a spune perfectiune.

de mult am dorit sa-mi fac si eu un aerograf ceva simplu care sa reprezinte ceva legat de mine insa chiar si simplu m-ar costa atit cit am dat pe mobra, va fi cindva undeva-n viitorul apropiat sau indepartat.

nu critic tarifele tale sa nu ma intelegi gresit, nu stiu cit a dat omul pe lucrare insa sunt convins ca nu a regretat nici macar o clipa.

spor la munca, sa nu uiti sa ne incanti ochi !

:lol: mersi ,mersi .....incerc sa fac si eu cite ceva, cat mai bine dupa .......masura talentului meu :laugh:

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zoli te salut....si revin in forta...acum cand " fetitele" au intrat la "hibernat"

 

 

Ma scuzi ca ma bag si eu in seama, sa nu fie cu suparare, dar eu as fi vazut putin altfel rezervorul: sa fi facut sfera luminosa pe care o tine in mana exact peste capacul de la rezervor, ar fi fost si mai bine din punct de vedere compozitional, asa doua chestii rotunde una peste alta... mmm, sunt doua puncte de interes, privirea se duce si spre capacul de la rezervor si spre sfera.

 

Inca o data sa nu fie cu suparare :lol: , este intradevar o lucrare reusita, imi place mult cum ai redat volumele, lumina si tonurile :laugh:

 

Mult spor si inspiratie!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ziua! Din pacate sunt mai putin decat incepator in acest domeniu... defapt nu am lucrat niciodata pe asa ceva... si ma gandesc sa ma apuc... avand ceva talent la desen, mam interesat eu pe syte-uri dar nu stiu ce ar fi bun, ce sistem, ce marca, ce model, ce iti mai trebuie, etc. ... si as dori cateva sfaturi de la niste experti sau amatori... sau cineva care sa se priceapa ...idul meu de mess este : razvan_thebest2006

 

 

imi cer scuze pentru eventuale greseli gramaticale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ziua! Din pacate sunt mai putin decat incepator in acest domeniu... defapt nu am lucrat niciodata pe asa ceva... si ma gandesc sa ma apuc... avand ceva talent la desen, mam interesat eu pe syte-uri dar nu stiu ce ar fi bun, ce sistem, ce marca, ce model, ce iti mai trebuie, etc. ... si as dori cateva sfaturi de la niste experti sau amatori... sau cineva care sa se priceapa ...idul meu de mess este : razvan_thebest2006

 

 

imi cer scuze pentru eventuale greseli gramaticale

[/quote

 

salut ,hai intra si tu pe forumul aerografistilor ,acolo gasesti toate raspunsurile .... :lol:

www.artairbrush.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...