Sari la conținut

CUSTOM PAINTING


kerosen
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Executam lucrari de aerografie pentru motoare,casti,componente separate,auto,cu vopsele speciale USA,in Bucuresti,zona

soseaua Chitilei.

Timpul de executie,in functie de complexitate si programare poate varia intre 1-4zile.

Asiguram pastrarea modelelor in colectia noastra timp de 2 ani,astfel incat in cazul avarierii motorului sa putem reface

modelul intreg sau partial,la un pret de cu pana 40% mai ieftin decat pretul initial.

Preturile sunt urmatoarele:

 

Casca 130 euro

Rezervor 170 euro

Aripa 125 euro

Carena mare 175 euro

Carena mica 145 euro

Codita 110 euro

Motor complet 700 euro

Taxa de urgenta lucrare(24 ore) val. initiala +50%

Taxa de lucrare unicat(rezervare model unui singur client) val. initiala + 80%

 

Pentru detalii si programari e-mail adress. soralanvelope@gmail.com, tel. 0766 486 544 ,persoana de contact dl. Sorin Zaharia.

 

Va multumemim,si asteptam sa ne contactati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare asta cu rezervarea modelului. Daca vine un client cu o idee PROPRIE, ar fi cam necesar, macar din respect fata de banii pe care vi-i da, macar o perioada de 2 sau 3 ani sa ii asigurati rezervarea lucrarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa zic...eu cred ca asta e o chestie de prostie si inuman..Normal ca daca faci ,pentru cineva o personalizare,nu mai faci aceeasi lucrare in viata asta ,pentru nimeni.Dar fiind in tara asta ....se intimpla .Oricum depinde de constiinta artistului...

sper ca nu am suparat pe nimeni..

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare asta cu rezervarea modelului. Daca vine un client cu o idee PROPRIE, ar fi cam necesar, macar din respect fata de banii pe care vi-i da, macar o perioada de 2 sau 3 ani sa ii asigurati rezervarea lucrarii.

Ei va asigura ca pt. +80% modelul nu va fi folosit nici de ei dar nici de alti. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei va asigura ca pt. +80% modelul nu va fi folosit nici de ei dar nici de alti. :crack:

sint tare curios ,cum o sa bucura cu tarifele astea,Doamne sa ajuta,astfel de tarife vor toti aerografistii din tara,numai ca nu prea functioneaza din pacate.Dar sper ca reusesti sa reformezi preturile astea si venim si noi dupa tine.. bafta :lol:

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....hehe, asta nu e freehand...dar banda aia respectiva poti sa-l comenzi de la oricare vopsitorie....sau daca exista in apropierea ta ,o firma dealer Standox, 3M, DU POINT etc. gasesti la ei.b gasesti benzi si mai inguste decit 5 mm...

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....hehe, asta nu e freehand...dar banda aia respectiva poti sa-l comenzi de la oricare vopsitorie....sau daca exista in apropierea ta ,o firma dealer Standox, 3M, DU POINT etc. gasesti la ei.b gasesti benzi si mai inguste decit 5 mm...

Asa spunea omu din film, ca el face flacarile freehand, adica nu deseneaza cu creion ceva si apoi sa acopere o parte. Aseaza banda cu mana libera direct.

Banda ma intereseaza sa fie flexibila asa cum e aia din film, sa poti face lini curbe fara sa se cuteze sau sa se rupa.

Ca dimensiune nu stiu cat are, am zis asa aproximativ cat mi s-a parut ca are cea din film.Bafta!

 

Exact asaceva cautam. Ms mult!!

Editat de TheIceman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti pe undeva banda dinaia de hartie ingusta? de 5mm aproximativ.? cum folosesc aia in america la flacari freehand.

 

asaceva

 

salutare, banda 3M de 3 sau 5 mm gasesti la www.picturaonline.ro ... mi-am luat eu sapt trecuta, e vreo 2-30 de lei ... bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Executam lucrari de aerografie pentru motoare,casti,componente separate,auto,cu vopsele speciale USA,in Bucuresti,zona

soseaua Chitilei.

Timpul de executie,in functie de complexitate si programare poate varia intre 1-4zile.

Asiguram pastrarea modelelor in colectia noastra timp de 2 ani,astfel incat in cazul avarierii motorului sa putem reface

modelul intreg sau partial,la un pret de cu pana 40% mai ieftin decat pretul initial.

Preturile sunt urmatoarele:

 

Casca 130 euro

Rezervor 170 euro

Aripa 125 euro

Carena mare 175 euro

Carena mica 145 euro

Codita 110 euro

Motor complet 700 euro

Taxa de urgenta lucrare(24 ore) val. initiala +50%

Taxa de lucrare unicat(rezervare model unui singur client) val. initiala + 80%

 

Pentru detalii si programari e-mail adress. soralanvelope@gmail.com, tel. 0766 486 544 ,persoana de contact dl. Sorin Zaharia.

 

Va multumemim,si asteptam sa ne contactati.

 

 

sa nu cumva sa puneti poze cu modele unicat, ca devin standard.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Zoli,

Un Virago de vis. Foarte frumos, inca o lucrare de palmares...:scratch:)) Imi place tare mult. Culorile, portret totul se leaga te plimba ca o poveste...

Casca, ai avut dreptate migaloasa.

 

Bafta

 

A fost o iarna ok pt toti cu lucrari de lucrari, unice :lol:)))

Editat de Bandit M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...