Sari la conținut

CUSTOM PAINTING


kerosen
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare!

Sint din Timisoara si sint nou pe acest forum. Citeva lucrari de-ale mele:

Contact Email: paintworks44@yahoo.com

sa fi binevenit.Ai lucrari extraordinare..Tine-otot asa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din motive inca neclare...Dar o sa aflam ,,,curand :angry:

 

hai sa vedeti asta

 

http://gothique.me/

Zoli nu te mai zbate, lasa ca trece supararea. Noi sa fim sanatosi! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa... io nu te cunosc personal, nu am discutat niciodata amindoi nici macar pe mess sau aici pe forum, apreciez munca, lucrarile si talentul tau, motiv pentru care te-am votat! Asta inseamna ca s-au facut minarii?! Voi contacta si alti prieteni sa te voteze, uite-asa, de amoru' artei! Si sper din tot sufletul sa cistigi acel motor, Zoli! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa... io nu te cunosc personal, nu am discutat niciodata amindoi nici macar pe mess sau aici pe forum, apreciez munca, lucrarile si talentul tau, motiv pentru care te-am votat! Asta inseamna ca s-au facut minarii?! Voi contacta si alti prieteni sa te voteze, uite-asa, de amoru' artei! Si sper din tot sufletul sa cistigi acel motor, Zoli! :cheers:

Zoli a fost eliminat din concurs :angryfire: , dar nu a facut urat sau circ pur si simplu a cerut ca ceilalti sa voteze pe altcineva, UN OM DE NOATA ZECE cel putin din punctul meu de vedere, si asa e si in viata reala pentru ca il cunosc personal pe el si pe fratele lui, doi oameni de valoare :friends:

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Sint din Timisoara si sint nou pe acest forum. Citeva lucrari de-ale mele:

Contact Email: paintworks44@yahoo.com

 

 

AHOIIII. Foarte tare treaba, cel putin rezervorul ala cu MM m-a udat de tot. BRAVO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoli a fost eliminat din concurs :angryfire: ...

Trista veste! :angryfire: Imi pare rau sa aud asta... si astept un link unde este cel pe care el il sustine, fiindca voi merge pe mina lui, tot de amoru' artei! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trista veste! :angryfire: Imi pare rau sa aud asta... si astept un link unde este cel pe care el il sustine, fiindca voi merge pe mina lui, tot de amoru' artei! :bigstar:

Zoli pe omul asta http://www.rockfm.ro/iaviatadecoarne/90/Sabin-Sarmas.html il sustine, asa mi-a mentionat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ce-mi zice aici: "Sustii deja un concurent, nu mai poti sustine si pe acesta!", asta fiindca prima data l-am votat pe Zoli. Daca acesta a fost eliminat, nu e normal sa pot vota pe altcineva? Ceilalti sustinatori ai lui Zoli cum au procedat ca sa-l poata sustine pe amicul acestuia? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din motive inca neclare...Dar o sa aflam ,,,curand :angry:

 

hai sa vedeti asta

 

http://gothique.me/

La asta te-au incadrat astia?

Zoltan Marton a fost descalificat ca urmare a nerespectarii conditiilor de participare la Concursul “Rock Fm da un chopper unui mare rocker”.

 

Sectiunea 3 din Regulament, Conditiile de participare la campanie:

 

“Poate participa la Concurs orice persoana fizica care a implinit varsta de 18 ani, domiciliata pe teritoriul Romaniei, exceptie facand angajatii Organizatorului, precum si rude de gradul intai, doi si trei ale acestora. De asemenea, sunt exceptati din procesul de participare si procesul de votare toti angajatii Radiodifuzorului si rudele de gradul intai, doi si trei ale acestora, precum si partenerii contractuali, subcontractorii si imputernicitii Radiodifuzorului sau ai Organizatorului care sunt implicati in organizarea si derularea concursului, respectiv rudele de gradul intai, doi si trei ale acestora.”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asta te-au incadrat astia?

Zoltan Marton a fost descalificat ca urmare a nerespectarii conditiilor de participare la Concursul “Rock Fm da un chopper unui mare rocker”.

 

Sectiunea 3 din Regulament, Conditiile de participare la campanie:

 

“Poate participa la Concurs orice persoana fizica care a implinit varsta de 18 ani, domiciliata pe teritoriul Romaniei, exceptie facand angajatii Organizatorului, precum si rude de gradul intai, doi si trei ale acestora. De asemenea, sunt exceptati din procesul de participare si procesul de votare toti angajatii Radiodifuzorului si rudele de gradul intai, doi si trei ale acestora, precum si partenerii contractuali, subcontractorii si imputernicitii Radiodifuzorului sau ai Organizatorului care sunt implicati in organizarea si derularea concursului, respectiv rudele de gradul intai, doi si trei ale acestora.”

Aici iti dau dreptate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi baiati ca chiar si asa ma sustineti >poate facem dreptate....Neavand forma contractuala cu Chopperslife,Cu rock fm ,deloc.Nu stiu de ce tot baga sub nas regulamentul lor.De ce nu a specificat mai bine regulamentul ?Astea crede ca sint tampit?Nu intru in competitie daca vad ca nu am ce cauta acolo Au aruncaat din joc ,ca un nemernic,fara sa contacteze personal.Nici pana la ora asta nu au avut curaj sa scrie macar un mail,pentru mine..nici vorba,sa dea un telefon.... :angry:

 

asta de pe FB rock fm:

 

 

Si D-ul MArton nu a respectat regulamentul concursului prin documentele cutare: ? deoarece regulamentul am citit si eu. Dar tot nu vad numarul de contract sau al oricarui alt document care atesta ca El nu a respectat regulamentul. Si daca tot e eliminat dece nu pot sustinatorii lui sa sustina pe altcineva? Puteti sa aratati si partea asta va rog din regulament.

 

Era o simpla intrebare, dupa cunostintele mele cateva poze de pe FB nu sunt acceptate in instanta deci nu vad relevanta lor aici, daca nu exista nici un alt document care sa ateste acest fapt.Si tot nu mi-ati raspuns la a doua intrebare.Plus, consider ca e in interesul dvs sa clarificati chestia asta caci un astfel de stire nu face bine ....

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* eu am vazut asta seara chopperul, caci l-au pus cei de la RockFM la expozitie la mall-ul de langa casa mea (Plaza), unde amgtrecut intamplator sa imi cumpar o pereche de jeansi. arata superb! e o opera de arta. mai putin toate emblemele alea cu RockFm, puse exagerat peste tot, ...deranjeaza la privit. ok, isi fac oamenii reclama, dar eu nu as pastra nici una din siglele alea ale lor, daca as castiga motorul. desenul cu craniu de pe rezervor e foarte tare!!! mi-a placut mult, ca l-a facut Zoli stirb, adica ii lipseste un dinte din fata (sus) :) foarte misto lucrata si saua, e de exceptie. culorile, "imbraca" perfect, iar liniile sunt foarte frumos armonizate. nu-mi venea sa cred ca asa un chopper e facut in Romania!

 

felicitari, baieti! ati facut o treaba pe cinste :)

 

nu conteaza cine il castiga, noi vom stii cine l-a facut. si cine il merita cu adevarat. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* eu am vazut asta seara chopperul, caci l-au pus cei de la RockFM la expozitie la mall-ul de langa casa mea (Plaza), unde amgtrecut intamplator sa imi cumpar o pereche de jeansi. arata superb! e o opera de arta. mai putin toate emblemele alea cu RockFm, puse exagerat peste tot, ...deranjeaza la privit. ok, isi fac oamenii reclama, dar eu nu as pastra nici una din siglele alea ale lor, daca as castiga motorul. desenul cu craniu de pe rezervor e foarte tare!!! mi-a placut mult, ca l-a facut Zoli stirb, adica ii lipseste un dinte din fata (sus) :) foarte misto lucrata si saua, e de exceptie. culorile, "imbraca" perfect, iar liniile sunt foarte frumos armonizate. nu-mi venea sa cred ca asa un chopper e facut in Romania!

 

felicitari, baieti! ati facut o treaba pe cinste :)

 

nu conteaza cine il castiga, noi vom stii cine l-a facut. si cine il merita cu adevarat. :cheers:

din ce stiu e mana lui Corne de la Choppers life din Sibiu si altor cativa baieti. Posibil sa ma insel, dar chopper-ul e vechi de cativa ani, a mai fost prezentat pe la Smaeb si alte expozitii, inainte era imbracat in culori portocalii si era ofranda adusa zeului norocului. :) sheaua era facuta de Cristi aka Blackrider. Cred ca ca cei de la Rock Fm l-au achizitionat si rebranduit pt. concursul lor cu ajutorul lui Zoli. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce stiu e mana lui Corne de la Choppers life din Sibiu si altor cativa baieti. Posibil sa ma insel, dar chopper-ul e vechi de cativa ani, a mai fost prezentat pe la Smaeb si alte expozitii, inainte era imbracat in culori portocalii si era ofranda adusa zeului norocului. :) sheaua era facuta de Cristi aka Blackrider. Cred ca ca cei de la Rock Fm l-au achizitionat si rebranduit pt. concursul lor cu ajutorul lui Zoli. :)

Da e acelasi motor care a fost la SMAEB in 2007 , era o gajica pe el si ceva zaruri (tot Zoli lo vopsit si atunci)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

^^^dap. incercasem si eu (de fun) sa ma inregistrez pe site la marele concurs de vise bla bla bla. si nici acum o luna si nici acum cateva zile nu mergea. sa incarc o poza recte sa termin inregistrarea. pe semne ca e deja data motoreta, inca dinainte de inceprea ''concursului'' poate....fuckin piece of shit country (<- in inglish sa nu ma cenzureze alti ''baieti buni'')

 

of mama mea....:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...