Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

pai un grup de bravi mosnteristi a descoperit teleportarea. ce-i drept, se face cu lopata la ureche si nu poti sa te teleportezi decat in rond la Baba Novac dar tot e smecher.

Vreau si eu reteta :crack: E open-source :lol: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gata domne, dupa cum zicea si amicu titi_rulment am luat monsterul de la Elspa, ala portocaliu.

prin urmare, monsteru' 620/2004, prima inmatriculare iunie 2005 de catre subsemnatu efectuata, este de vanzare. consumabilele sunt perfecte mai putin lantul care ar trebui schimbat. in rest cum il stiti si voi. daca aflati ceva dati un semn - dau o punga de seminte decojite.

 

in alta ordine de idei, care faci o incantatie sa dea soarele mai repede sa iesim si noi la promenada ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey,ia sa ne mutam noi inapoi la cbr-isti ,ca ne injura baietii astia apoi. :lol:

 

Si nu te mai baga ,ca cine stie ce patesti .. :crack:

Eu am monster fata, acu' ma duc s-o si stickeresc. Cum poti sa zici ca bunaciunea mea de motor e CBR :P ?

 

Cine stie, daca-mi place ce patesc? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am monster fata, acu' ma duc s-o si stickeresc. Cum poti sa zici ca bunaciunea mea de motor e CBR :crack: ?

 

Cine stie, daca-mi place ce patesc? :lol:

 

da... instrument de teleportare ai?

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi bre, ia nu te mai baga tu peste tot si mergi la scara ta si te joaca acolo.

Bine bre, da' sa stii ca-i mai frumos la noi la scara si... esteti bineveniti :P

 

da... instrument de teleportare ai?

Mai, un instrument e p-acolo, pe undeva, da' nu stiu daca e teleportor sau alta scula.

 

Shinule ,o arata motoru tau ca un moster acum ,dar nu e mai mama....wake up :lol:

Si vine ea repede si-mi frange aripioarele :D Vrei sa mi le ingrijesti? :crack: :crack:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mi-a mai plăcut mie trântoru'... chiar e o motoretă cu personalitate, iar asta nu fiindcă e monster, ci fiindcă e trântoru' Âşi e special. să faci bine Âşi să te porți frumos cu el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa revenim la oile noastre (vorba lu sebi)

 

eu din pacate cred ca o sa am monstru pregatit de strada abia pe la sfarsitu lui februarie (probleme de finantare :lol: )

eu de felu meu sunt sociabil peste medie, deci baieteii si fetele de la scara CBR sunt bine veniti sa se joace cu noi :crack:

 

felicitari paulinos pentru noua achizitie!!

 

...cam atat pt. moment ..over and out

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si vine ea repede si-mi frange aripioarele :crack: Vrei sa mi le ingrijesti? :lol: :crack:

 

 

Eu nu am venit repede bre,eu sunt mereu aici ,le tin companie baietilor fara ca ei sa ma certe (pana acum cel putin ) .:D

Da stii tu,ti-am mai zis...... :P

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uamenii, am primit un mesaj de la o romanca ducatista din spania care vrea sa vina in luna august in romania cu cativa prieteni ducatisti.

 

ar vrea sa -i recomandam cateva trasee sau poate facem toti cateva iesiri.

ea face parte dintr-un club cu multe italience : www.ducatistas.com.

 

ideea e ca cei din grup au o idee gresita despre tara noastra colorata, si ia convins sa faca o vizita ca sa vada ca ursu e frumos si nu asa de colorat :lol:

 

eu ma gande-am la:

- transfagarasean

- un drum de giurgiu

- poate unul pana in apuseni

(au 3 saptamani la dispozitie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...