Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

blonduli, sa nu te puna dracu sa-i duci pe ducatistii spanioli spre giurgiu. e cel mai anost si stupid drum ever. transul si apusenii chiar se merita. as mai propune vulcanii noroiosi, cheile bicazului si vama veche. cu apusenii poate te interesezi tu de starea drumului si eventual ceva cazari pe la arieseni ori garda de sus. cu transul si restul propunerilor am eu info cat cuprinde si putem sa resetam ideea spaniolilor despre romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sebica, propun sa o punem de un gratar pe la padure. iese ieftin si distractiv. de bucatareala ma ocup eu si cu nicu, am fost acreditati ca fiind buni.

 

 

E clar!Daca oamenii au si certificate de conformitate...gratar sa fie!!!

 

acuma ce sa facem, ne conformam, nu? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai avem motiv de beut

 

motive sunt,m-ati convins..

 

pe 18 feb e ziua mea. oricum astia ziceau ceva de temperaturi record si ca o sa avem vara de 8 luni pe an. bani de benzina si ulei sa fie
sebica, propun sa o punem de un gratar pe la padure. iese ieftin si distractiv. de bucatareala ma ocup eu si cu nicu, am fost acreditati ca fiind buni.

 

chiar..putem lua si un cort de 2 persoane..poate ne incalzim in el toti 20:D

 

pai eu o sa incerc o adunare ducatista cu ocazia asta. sa vedem cum se leaga lucrurile pe pare economica

 

sa nu l iei pe jiji ca si consilier(are niste sfaturi pe parte economica..).

Stai relax..daca e sa facem ceva..'facem':lol:

 

uamenii, am primit un mesaj de la o romanca ducatista ..

eu ma gande-am la:

- transfagarasean

- un drum de giurgiu

- poate unul pana in apuseni

(au 3 saptamani la dispozitie)

 

Te-ai gandit bine la Transfagarasan si ceva prin Apuseni..restu' mai degraba pe la bulgari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru monsteristii iubitori de zapada

 

nota: a se observa finetea imaginii si montajul (ce sa-i fac, daca eu nu ma pricep, ma laud cu ce fac prietenii).

 

dupa filmele de aseara,pot spune ca astia baga mistocutz...Sunt din Arad?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata domne, dupa cum zicea si amicu titi_rulment am luat monsterul de la Elspa, ala portocaliu.

prin urmare, monsteru' 620/2004, prima inmatriculare iunie 2005 de catre subsemnatu efectuata, este de vanzare. consumabilele sunt perfecte mai putin lantul care ar trebui schimbat. in rest cum il stiti si voi. daca aflati ceva dati un semn - dau o punga de seminte decojite.

 

in alta ordine de idei, care faci o incantatie sa dea soarele mai repede sa iesim si noi la promenada ?

sa-l stapanesti sanatos

si bafta la vanzare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai deci designul asta pt 848, 1098 si 1198 e INCREDIBIL. nu pot sa cred cat de frumos si agresiv arata, fata o mie de colturi si carene scobite si cu forme nush de care. simplu si frumos frate

agreee 100%

 

are un design super, prima vitezista sper sa fie un 848

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezultatul serii trecute:

 

personaj 1: a cedat dupa o ora si a fost rapus de dulceata inselatoare a somnului. nu dam nume dar pot sa va spun ca nu rimeaza cu inamicu sau piticu

personaj 2: rapus de acelasi dusman marsav, numai ca doua ore mai tarziu. nici asta nu rimeaza cu mohair

personaj 3: stare avansata de uitat in gol cu reminiscente de dislexic. asta seamana cu releu. da nu-i ala la care va ganditi voi

personaja 1: cel mai dificil lucru de pe lume e sa manuiasca pointerul folosind degetul aratator. sau orice alta parte a organismului. bine ca nu a fost gazda

personaja 2: caz sever de zambit multidirectional. x marks the spot

personaja 3 & 4: cedat nervos, lipsa completa de grai articulat

personaj 4: daca ar fi fost oprit de politie, cu imunitate, protectia martorilor si scrisoare de la biserica si tot ii luau carnetul. lu asta ii place lucy liu

personaj 5: a ratat jumate din glume, a fost deranjat intr-una de buggy si auzea numai "cate tobe are ducati? cate tobe are ducati? cate tobe are ducati?" mea culpa

 

si nu in ultimul rand, buggy stie tot !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezultatul serii trecute:

 

personaj 1: a cedat dupa o ora si a fost rapus de dulceata inselatoare a somnului. nu dam nume dar pot sa va spun ca nu rimeaza cu inamicu sau piticu

personaj 2: rapus de acelasi dusman marsav, numai ca doua ore mai tarziu. nici asta nu rimeaza cu mohair

personaj 3: stare avansata de uitat in gol cu reminiscente de dislexic. asta seamana cu releu. da nu-i ala la care va ganditi voi

personaja 1: cel mai dificil lucru de pe lume e sa manuiasca pointerul folosind degetul aratator. sau orice alta parte a organismului. bine ca nu a fost gazda

personaja 2: caz sever de zambit multidirectional. x marks the spot

personaja 3 & 4: cedat nervos, lipsa completa de grai articulat

personaj 4: daca ar fi fost oprit de politie, cu imunitate, protectia martorilor si scrisoare de la biserica si tot ii luau carnetul. lu asta ii place lucy liu

personaj 5: a ratat jumate din glume, a fost deranjat intr-una de buggy si auzea numai "cate tobe are ducati? cate tobe are ducati? cate tobe are ducati?" mea culpa

 

si nu in ultimul rand, buggy stie tot !

 

 

 

:crack:

 

thanks guys...asta da seara..

tre sa completez lista cu personajul "007" ce a aparut la 7 dimineatza la usa dar nu i s-a deschis dupa care a revenit la 10..urmarile destul de grave pentru ca m-a trezit din somn

 

ps:1.personaj 007 aka vecina de jos :=))

2.cate tobe are ducati ? :lol:

 

3.vreau sa vina vara

 

4.pentru cine nu`si aminteste exact seara de 16 ianuarie..exista poze..:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...