Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

oileo... făceam Âşi io un ban, că monster e în famelie, îl luam cu împrumut :kiss:, je are gânduri mai înalte decât un "italiano vero", Âştii prea bine asta.

 

... think, două fete pt voi, un băiat pt noi ..ieÂşeau ceva bani de pe urma lor

 

cred ca astia doi se cam plictisesc singuri :yikes: de le zboara gandu la cai verzi pe pereti :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

iti iei tu monster, dar daca te bagi in afacere il pierzi pe monsterist.

ce uameni....

 

e business dom'le - combinam placutul cu utilul, parca asa se zicea

 

nici eu nu ma bag in seara asta, am bagat doua nopti ale si ma resimt.

dar poate in weekend ne vedem si noi pe anu asta :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cai verzi... nici pe departe, ia de vezi ultimele pagini de pe acest mirific topic Âşi mai e ceva vreme de iarnă... la cum se arată starea lucrurilor s-ar putea să se lase cu mortăciuni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca ai ficat de plastic si stomac de inox, cu placere :yikes:

 

nu mai am ficat... l'am pierdut la un de palinca, iar stomacul l'am custom made, facut cu aerografu'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta a fost printre primele review-uri de monster pe care le-am vazut si care m-au facut sa-mi dores monster. dincolo de faptul ca-mi placea cum arata de ma c&*$ pe mine de fiecare data.

 

cand eram in Galati si aparuse primul monster (si primul pe care l-am vazut de-aproape). un monster albastru care pleca primul de la semafor de fiecare data (deh, aia remarcam eu pe-atunci) si suna de tremura pamantul. dincolo de faptul ca mi se parea extrem de musculoasa fata de alte motorete din oras. asta creca era prin 2000. oricum, frumoase motoare :yikes:

post-23275-1232583852_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar...motocicleta cu c**ie.

Eu am vazut in Motorrad prin '94 cred, prima data o reclama si cu toate ca pe vremea aia eram preocupat de choppere, imaginea de "bulldog devastator"....(reclama era cu un monster pe o sosea desertica, iar pe margine tot felu de motare dezmembrate) ma ...rupt, am ramas cu sechele :yikes: .

Opera de arta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala era christian pfeiffer? stiam ca se dadea cu monster inainte dar nu stiam ca s2r. oricum nu m-am uitat la detalii cine e etc. mi s-a parut un baiat care se da misto cu motoru.

 

atunci luati de-aici un monster facuit cinstit dar misto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai copii, madalina, fata cu monsterul argintiu, e nevoita sa vanda motocicleta. daca stiti pe cineva doritor, dati de veste aici sau sunati-l pe andu. motocicleta este intr-o stare excelenta, pretul se stabileste la fata locului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai copii, madalina, fata cu monsterul argintiu, e nevoita sa vanda motocicleta. daca stiti pe cineva doritor, dati de veste aici sau sunati-l pe andu. motocicleta este intr-o stare excelenta, pretul se stabileste la fata locului.

 

as fi interesat de S4 al sotului!! nu e for sale?? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai pisi, baiatul ala misto este christian pfeiffer, mare om, mare caracter. orice ducatist ar trebui sa-l stie.
ala era christian pfeiffer? stiam ca se dadea cu monster inainte dar nu stiam ca s2r. oricum nu m-am uitat la detalii cine e etc. mi s-a parut un baiat care se da misto cu motoru.

 

auzi mah...pe Pfeiffer ar trebui sa l visezi ca monsterist "cine esti".Pentru asta trebuie sa faci urgent o spalare grava cu bere pe canapea. :scratch:

Nu i nimic d'asta ne cunostem...sa te invatam.=))

 

Treci la colt si joaca te cu bilele negre :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ce te bagi mah? video-urile cu pfeiffer pe monster pe care le stiam nu erau cu s2r. si io n-am bile negre. am mingi de golf

 

diseara pe unde ne inghesuim? sau ne pastram pentru maine la buggy? :scratch:

 

si scoate aprilia aia de la avatar :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...