Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

diseara pe unde ne inghesuim? sau ne pastram pentru maine la buggy? :scratch:

 

si scoate aprilia aia de la avatar :P

 

propune o biblioteca pentru cursuri...si o sa-ti povestesc acolo care e faza cu aprilia :D

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da mah telelica, creca scoatem masina, motoru si o revizie la 2000 de euro si facem actele jumi juma. adica noi jumi, el juma.

 

si uite asa ajung matroana voastra pentru urmatorii 2 ani :scratch:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Am o prietena care vrea un 620 . Astept sa sariti cu ofertele . Primul pe lista va fi cel al Madalinei , desi ar fi de preferat unul cu 2 discuri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Am o prietena care vrea un 620 . Astept sa sariti cu ofertele . Primul pe lista va fi cel al Madalinei , desi ar fi de preferat unul cu 2 discuri .

 

am eu un 620 ie/2004 de vanzare, cumparat de mine de la Vova in 2005 cu 0km, consumabile in regula mai putin lantul care ar mai merge un pic. cauciucuri perfecte, creca mai au tepii aia pe margine, finale Termi. ~25000km. Pret 3500EUri.

 

PS nu-ti dau tie monopostu :scratch:

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Am o prietena care vrea un 620 . Astept sa sariti cu ofertele . Primul pe lista va fi cel al Madalinei , desi ar fi de preferat unul cu 2 discuri .

 

 

salut,

si eu imi vand monstrul ...

baga un ochi aici http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...000-157612.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

si eu imi vand monstrul ...

baga un ochi aici http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...000-157612.html

salut

zi si mie te rog de unde iau si eu niste crashuri ca alea ale tale si eventual la ce bani?

mersi

 

cateva din poze:

mai multe detalii:/index.php?showtopic=105537

/index.php?showtopic=105537

salutare

zimi si mie frate ce e chestia de pe toba (teava) si unde gasesc si eu asa ceva ,ca l-as face si eu pe al meu cu asa ceva dar nu stiu ce material e si ca urmare nu stiu unde sa caut

mersi mult :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

zi si mie te rog de unde iau si eu niste crashuri ca alea ale tale si eventual la ce bani?

mersi

 

 

salut,

am un amic care mi-a recomandat la randul lui un atelier pe langa ilioara,

voi revenii cu un nr de tel ...pretul se invarte cu tot cu manopera in jur de 1.5 :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti cucuieti. Maria aka Haotika de pe forum are o rugaminte pt ducatisti. are un prieten care nu e in tara dar vrea sa cumpere un ducati. rugamintea ar fi sa mearga cineva sa il vada si daca se da ok-ul, omul trimite pe cineva cu banii sa ia motoreta. las si detaliile lasate de ea pe pm:

 

"Mihai Resmerita 0744 974 077 -baiatul care vinde motorul. Asta e ceea ce am de la prietenul meu. El e in Cehia. Daca il vedeti voi, si spuneti ca e ok, trimite pe cineva pana la Bucuresti dupa el.

 

Maria - 0748 298426, id-ul meu de mess ccd_ym. "

 

poate are cineva timp si priceperea necesara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti cucuieti. Maria aka Haotika de pe forum are o rugaminte pt ducatisti. are un prieten care nu e in tara dar vrea sa cumpere un ducati. rugamintea ar fi sa mearga cineva sa il vada si daca se da ok-ul, omul trimite pe cineva cu banii sa ia motoreta. las si detaliile lasate de ea pe pm:

 

"Mihai Resmerita 0744 974 077 -baiatul care vinde motorul. Asta e ceea ce am de la prietenul meu. El e in Cehia. Daca il vedeti voi, si spuneti ca e ok, trimite pe cineva pana la Bucuresti dupa el.

 

Maria - 0748 298426, id-ul meu de mess ccd_ym. "

 

poate are cineva timp si priceperea necesara.

 

 

stiu eu motorul. este un monster 600 dark. are rezervorul lovit de usa garajului, nu este grav, dar necesita reparatii... consumabile de schimbat,... il tine in garaj din iulie anul trecut. tipul aduce motoare din italia, la comanda... stiu ca cerea pe el 2800 eur...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...