Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

iese careva maine seara (marti), pentru o tura scurta si o bere cu sa fara alcool? :crack:

 

io-mi duc copilu la Andu in seara asta pt revizie .. sapt asta-s conservar :crack: .. aveti grija pe unde mergeti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

weekendul urmator plec in vama cu motorul, mai vin si cativa prieteni cu masina,

se mai baga cineva?

eu vineri-amiaza/ sambata-dimineata plec inapoi in Constanta. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vineri-amiaza/ sambata-dimineata plec inapoi in Constanta. :crack:

 

perfect, poate plecam impreuna, eu nu sunt sigur daca pot sa scap vineri de la birou incat sa plec pe lumina, daca nu, sambata dimineata.

 

vb pana atunci.

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misot pozele, pacat ca nu m-a msincronizat..am ajuns la 12 fix nu era nimeni...am presupus ca nu se merge...

 

any way: pentru monsteristi si nu numai:

ocazie relativ unica: fac o comanda in state la Icon, Alpinestars si SHOEI cu comision 0%...adica cat e la ei pe site atat platiti :crack:.

detalii aici sa nu fie prea mare reclama :

/index.php?...=229928&hl=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam liniste prin carciuma...

se mai aude ceva cu tricoiaiele alea ? (ne trebuie o pers care sa stie sa lipeasca poza pe tricou fara fundal, sa vectorizeze jpg-ul)

 

in romania nici un magazin ducati?

(duminca plec la mare si ma roade gandul la costumul de baie ducati, NU PT MINE !!!, pt blonda')

post-22678-1214294545_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

any way: pentru monsteristi si nu numai:

ocazie relativ unica: fac o comanda in state la Icon, Alpinestars si SHOEI cu comision 0%...adica cat e la ei pe site atat platiti :crack:.

detalii aici sa nu fie prea mare reclama :

/index.php?...=229928&hl=

 

 

 

salut,

andrei sunt

vreau sa stiu cand trimiti comanda in america pentru echipamente

m-ar interesa si pe mine ceva de la icon : o pereche de manausi de vara si o casca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a zis baiatu' in postul de pe link.

 

comanda se da pana pe 28.06.2008.

livrarea este maxim pana pe 15.07.2008.

 

vreau sa stiu cand trimiti comanda in america pentru echipamente

m-ar interesa si pe mine ceva de la icon : o pereche de manausi de vara si o casca

 

 

 

va ajut eu cu vectorizarea, then.

o sa le pun deseara, cel tarziu.

 

ne trebuie o pers care sa stie sa lipeasca poza pe tricou fara fundal, sa vectorizeze jpg-ul

 

 

va ajut eu cu vectorizarea, then.

 

uite si pauza mea de masa... :crack:

l-am vectorizat pe bucati, deci merge sa facem si combinatii de 2 culori. tot pe diecut se trage (sau cum ii zice), doar c-o face in 2 pasi, cate unul pe fiecare culoare.

 

cine e ok, poa' sa-mi dea PM cu ce combinatie vrea si-i trimit jpegul si fisierul vectorial sa-si faca singur tricou.

 

 

uite cam cum vin combinatiile:

post-24526-1214307913_thumb.jpg

post-24526-1214307923_thumb.jpg

post-24526-1214307930_thumb.jpg

post-24526-1214307939_thumb.jpg

post-24526-1214307946_thumb.jpg

post-24526-1214307953_thumb.jpg

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am incercat mai multe variante si mi s-a parut ca asta (GillSans) este cel mai echilibrat.

da bine ca mi-ai zis, cine are preferinte, pe langa combinatie poate sa-mi trimita si fontul :P

 

sa va mai arat ceva, pt cine a venit mai tarziu pe forum. e-cardul meu de craciun, pt prieteni: link. cum ar veni, pot pune si monsterul nou, ca l-am facut vectorial in decembrie :) .

 

arata bine mish,

daca mai ai o pauza de masa nu mai pui si tu cateva fonturi pentru text?

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect, poate plecam impreuna, eu nu sunt sigur daca pot sa scap vineri de la birou incat sa plec pe lumina, daca nu, sambata dimineata.

 

vb pana atunci.

 

Vin si eu in vama :) nu stiu inca daca merg cu moto sau masina dar mai vbim pana atunci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai mult ca sigur plecam vineri pe la 5-6

fratele meu vine cu masina, mai e un loc si pentru tine daca vrei. (dar el cred ca pleaca vineri pe la 2-3)

 

inca nu am facut nici o rezervare pt cazare, ma chinnui sa caut un nr printr-un tel mai vechi.

vis a vis de stuf e o carciuma unde se mananca bine, in spatele ei o pensiune cu 2-3 etaje, stie cineva nr de la pensiune?

(intrarea la pensiunea asta- mini hotel- se face pe strada paralela cu cea pe care e stuful)

 

sau daca nu, un alt numar de tel pentru cazare decenta (merg si cateva fete...) in vama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stau decat in 4 locuri daca ajung in Vama restul le consider tepe

 

1.La Maria este foarte buna cazarea, se afla pe soseaua principala dupa prima alimentara(avantajul este ca nu e galagie) tel: 0723.755.818

2.Corsaru' (search cu google)

3.Frontiera (search cu google)

4.Cort (nu are tel)

 

Nu stiu cand o sa mai ajung prin vama pentru ca am ramas surprins de puzderia de cocalari aparuta in ultimile dati.

 

Have Fun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor, vreti liniste, mergeti la corbu. e o plaja dupa navodari, spre histria. plusuri: plaja mare, curata, linistita, pescaria 'la casa veche' (mancare excelenta si bautura ieftine), nu apar cocalari, nici manelisti, nu exista pensiuni si terase cu muzici. minusuri: scoici cam multe, cam 5 km de drum de tara pana la plaja, insecte multe seara (corbu face parte din rezervatia delta dunarii).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baieti si fete, nu prea suntem organizati :)

 

sapt. trecuta am fost in vama si eu si freeman (cei drept nu ne-am intersectat :P ), doru ar fi venit si el

sapt. asta vad k va strangeti cativa :)

 

hai pe viitor sa ne punem de acord cu vreo 2 sapt inainte, sa ne aranjam toti programele in asa fel incat sa mergem mai multi... in acelasi timp :)

 

ce ziceti??

 

p.s. daca avem si tricouri la fel o sa fie ca la nebuni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baieti si fete, nu prea suntem organizati :)

 

sapt. trecuta am fost in vama si eu si freeman (cei drept nu ne-am intersectat :P ), doru ar fi venit si el

sapt. asta vad k va strangeti cativa :)

 

hai pe viitor sa ne punem de acord cu vreo 2 sapt inainte, sa ne aranjam toti programele in asa fel incat sa mergem mai multi... in acelasi timp :)

 

ce ziceti??

 

p.s. daca avem si tricouri la fel o sa fie ca la nebuni :)

 

 

Adevarat grait-ai boierule ! .. ne trebuie o mana de fier sa ne organizeze :D

 

eu as fi mers si wendu asta in vama .. sau oriunde in alta parte dar din pacate nu pot :) ..

 

Hai sa mergem peste 2 sapt pe undeva in grup organizat ...

 

Ca destinatii propuse pana acu:

 

- Cheia (deja am fost de 2 ori .. unii dintre noi)

- Vama .. ar fi ok

- Corbu

- Transfagarasan

- alte idei ?

 

Hai sa votam si vedem cine poate si cand poate .. oricum eu as zice ca oriunde am merge sa plecam vineri seara sau sambata dimin si sa ne intoarcem dumin

 

Eeee .. acu suntem mai organizati ? :D

 

Apropo asa-i ca daca vin maine cu conserva nu aruncati cu pietre ? :)

 

 

Dnu Krupp vezi ca-ti aduc ghetili sa arunci un ochi pe ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

transfagarasan!

 

de unul singur nu l-as face cu monsterul (eu oricum umblu cu patent, cheie de bujii, surubelnita) dupa mine, dar cu inca cel putin un motor, plec si maine! am vazut pozele de la excrusii de acolo si mi-a picat fatza. nu v-am zis c-am fost si eu pe cheia, in aceeasi zi cu voi. ma rog, am fost pana la brasov, sa vad drumul. am si dovada mai jos!

stiindu-ma incepator (cu probleme pe curbe iar acolo era mama lor), am vrut sa descopar singur drumul, ca sa ma tin dupa voi data viitoare :)

 

in alta ordine de idei, cam pe la jumatatea lui iulie vreau sa vad tara de pe monster (2 saptamani, am facut un traseu de cam 1200km pe harta) si transfagarasanul ar fi un antrenament bun. haideti, cine mai vrea? :P

post-24526-1214336887_thumb.jpg

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu ma gandeam altfel. eu am cort de 4 persoane (si vreau sa-mi iau astea pana atunci)

 

m-as baga la un transfagarasan...dar cu pauza de o noapte la cort sau pensiune :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem si noi diseara, la 20.00, jos la academie?

 

 

 

neata baieti,

ne vedem sigur diseara la 20:00 jos la academie

sa punem tara la cale pe o terasa ceva...

bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baieti si fete, nu prea suntem organizati :D

 

sapt. trecuta am fost in vama si eu si freeman (cei drept nu ne-am intersectat :) ), doru ar fi venit si el

sapt. asta vad k va strangeti cativa :)

 

hai pe viitor sa ne punem de acord cu vreo 2 sapt inainte, sa ne aranjam toti programele in asa fel incat sa mergem mai multi... in acelasi timp :)

 

ce ziceti??

 

p.s. daca avem si tricouri la fel o sa fie ca la nebuni :)

 

nu e chiar asa mai domshorule'

iesirile astea la mare erau planificate de mai mult timp (cel putin la mine). eu m-as bucura daca ar putea veni si niste monsteristi sa ne betivim.

inca oscilez intre plecarea cu conserva sau monsterul (sper ca pe doua roti pana la urma).

 

sunt convins ca daca stabilim o iesire cu motoarele o sa ne strangem mult mai multi.

la un transfagarasean de doua zile ma bag si eu. :)

 

ref la tricouri eu vreau doua (unul cu alb si unul cu ...galben :) )

hai sa stabilim un font comun, daca tot am stabilit sigla.

parca tu ziceai ca stii un loc unde se imprima ok si au tricouri de calitate, nu?

 

let's do it :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...