Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai nu, ca tricourile ni le cumpara gadjicile noastre. ca si noi le luam lor costumase de alea de a gasit blondu.

 

vorbeste pt tine domnu krupp .. I'm single .. nu iau nici un costumas nimanui .. eventuala pasagera sa foloseasca costumasul din dotare, sa fie clar ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai gusturi rele,

dar mai bine cel rosu,

 

parca "seamana" cu ducati,

 

(elspa nu poate aduce de ep acel site, poate gasim alt site cu aceleasi produse)

post-22678-1213625742_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, da? vă cumpără gadjicili tricouri? ia să văd io monsteritule dacă vii acas' cu tricou :cheers:. io una "costumaÂş" n-am primit :). dar am văzut io o geacă negru cu galben , mai retro aÂşa (evident cu ducati scris pe ea), simt io că tare bine ar mai veni pe mine, o accept în locul costumaÂşului, cu ăla n-aÂş avea ce face oricum. so, te bagi? io îți iau tricou (de care îți pofteÂşte inimioara aia de monsterist) Âşi tu îmi iei mie geaca aceea, promit că o port de fiecare dată când merg pasager! deal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:...stai bre nu mă dezmoÂşteni asa repede! că n-am nevoie, je are bandit :laugh:, nu monstru! aÂşadar nici "costumaÂşu'" nu s-ar potrivi. cât costă tricoul, aproximativ? să Âştiu cât am de plătit pentru spinarea dumitale :) (rogu-vă nu vă supărați că am călcat nițel pe teritoriul monstuos :bigstar:, m-am retras!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(rogu-vă nu vă supărați că am călcat nițel pe teritoriul monstuos :), m-am retras!)

 

deja imi pregatisem berea si popcornu .. promitea a fi interesant acest schimb de replici domestic :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca ma asez temporar pe canapeaua voastra, nu stau mult! Caut un monsterist din Cluj, posesorul bestiei din poza, participant la intrunirea Seth on fire 2008 - Cluj Napoca. Apare si in acest clip, e cel cu baticul pe cap. Daca e printre voi sau il cunoasteti, m-ar interesa sa iau legatura cu el.

Merci! Monstereala placuta (si, cu un pic de noroc, ma alatur si eu găÂştii!)

 

P.S.: Nu, nu il cunosc pe cel "cazut la datorie" si da, era mangă.

:cheers:

Editat de Hellicks Hellmet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi mai fata, poate onorezi si tu monsteristii cu prezenta la intalneala de miercuri. nu muscam, nu pipaim, fiecare avem muieri pe acasa, asa ca stai fara grija. deci miercuri, ora 20.00, jos la academie. o sa fie toata floarea cea vestita a monsterismului romanesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi mai fata, poate onorezi si tu monsteristii cu prezenta la intalneala de miercuri. nu muscam, nu pipaim, fiecare avem muieri pe acasa, asa ca stai fara grija. deci miercuri, ora 20.00, jos la academie. o sa fie toata floarea cea vestita a monsterismului romanesc.

 

Fac tot posibilul posibil. Saptamana trecuta cand voi va distrati io munceam ca vai de mine. Daca ajung din vreme in bucuresti, poate ajung si la intalneala. Daca nu, ziceti si voi pe unde va opriti la berea fara alcool de dupa. :cheers:

Si nu mi-e frica, sunt viteaza de mica. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi mai fata, poate onorezi si tu monsteristii cu prezenta la intalneala de miercuri. nu muscam, nu pipaim, fiecare avem muieri pe acasa, asa ca stai fara grija. deci miercuri, ora 20.00, jos la academie. o sa fie toata floarea cea vestita a monsterismului romanesc.

salutare tuturor,asteptam o noua intalnire dark monster,pana miercuri numai bine si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi mai fata, poate onorezi si tu monsteristii cu prezenta la intalneala de miercuri. nu muscam, nu pipaim, fiecare avem muieri pe acasa, asa ca stai fara grija. deci miercuri, ora 20.00, jos la academie. o sa fie toata floarea cea vestita a monsterismului romanesc.

 

 

brava ma baieti, ati vazut ca o sa lipsesc si va faceti de cap :cheers:

cand m-oi intoarce cine stie cate monsteriste gasesc pe canapea!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miercuri, academie, ora 20.00. ne duce coco la snagov la nu stiu ce terasa pe un vapor. stie el.

 

 

 

super tare,

atunci snagov sa fie....

si cat mai multi...

asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara nu cred ca pot ajunge la intalnire decat dupa meci.Oricum ne auzim la un tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara nu cred ca pot ajunge la intalnire decat dupa meci.Oricum ne auzim la un tel

 

 

E viu !!! :blink:

 

Domnu Zair .. de cand nu ne-ati mai onorat cu prezenta s-a schimbat si moda :kiss: .. s-a mutat intalnirea miercurea la 19.30 - 20.00 .. tot la academiei.

 

Asa ca azi vedem meciu si maine sarbatorim la preaminunata terasa de la snagov a lui coco :D

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zair... azi e marti,

maine ne vedem :D

 

nici eu nu o sa pot sta f mult, acum negociez la birou, cine sa-l plimbe pe un francez.... (se pare ca magareata a cazut pe mine si pe la 9 seara trebuie sa-l remorchez)

 

inca negociez

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...