Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

apropo de haine...

de unde pot sa iau si eu niste da'stia:

http://www.saltlakemotorsports.com/ducati-ladies-bikini.html

 

am tot cautat pe net dar am gasit decat site-uri care vand doar in america si canada.

 

apropo de sigla, poate printeaza domnul designeru cateva exemple(color) sa le dam ochilor sa-si spuna parerile.

pe miercuri

 

:cheers:

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu raman la monster lounge. nu pentru ca a fost ideea mea, dar daca folosim ducati lounge e o plaja prea mare. e ca si cum ai face un grup de posesori de suzuki, adica enduristi, supermotarzi, streeteri, supersportisti, chopperisti, atevisti si tot ce fabrica suzuki.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de haine...

de unde pot sa iau si eu niste da'stia:

http://www.saltlakemotorsports.com/ducati-ladies-bikini.html

 

am tot cautat pe net dar am gasit decat site-uri care vand doar in america si canada.

 

apropo de sigla, poate printeaza domnul designeru cateva exemple(color) sa le dam ochilor sa-si spuna parerile.

pe miercuri

 

:cheers:

 

incerc cu greu sa mi te-nchipui in bikini aia :) dar mi se impaianjeneaza privirea :laugh:

cauta si tu pe ebay?? sunt oameni care pot comanda de acolo (de exemplu dani...) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat si eu pe siteu asta de la blondu... si sunt cateva articole tare misto...(in afara de sutiene, sterilete si bentite de par) :cheers:

daca gasiti pe cineva ma bag si eu la comanda (poate iese mai ieftin la trasnport) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat si eu pe siteu asta de la blondu... si sunt cateva articole tare misto...(in afara de sutiene, sterilete si bentite de par) :cheers:

daca gasiti pe cineva ma bag si eu la comanda (poate iese mai ieftin la trasnport) :)

 

hai sa vorbim cu domnu' Elspa, poate ne rezolva dansul...

 

Saptamana asta cand ne intalnim??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bgati-va ma' mintile in cap cu fetishurile...

sa-mi zica cineva ca nu'i marfa costumul :cheers: .

 

Eu am vazut multe chestii faine pe site si mult mai ieftine decat pe site-urile din UK.

ii trimit eu un pm lui espa cu link-ul, poate ne ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cu tricoaiele nu se aude nimic :cheers:

 

cand ne vedem data viitore propun sa ne decidem ce punem pe ele, asteptam propuneri :)

 

iar pasu doi, vedem care cum vrea, cat poarta etc.... :clap:

 

P.s. imi place "monster longe" - scrisesem ducati lounge pt a nu fi prea exclusivisti dar as propune sa ramanem la ideea initiala :laugh:

 

as mai inainte o idee...ce ziceti de hardcore monsters :bigstar:

 

eu as propune ceva de genu:

 

http://www.cafepress.com/duccutters.267770588

 

si in loc de "ducati" sa scriem "monster" cu acelasi font ca acolo .. eventual daor logo-ul pe fata si scris mosnter pe spate .. sau invers ..

 

lounge e ok pt forum ca stam la taclale online .. dar pe tricouri care se vor on the road odata cu noi .. eu zic ca nu prea mere (no offence dnu krupp)..

 

oricum ar fi eu zic sa pastram logo-ul gasit de moweed .. mi se pare cel mai potrivit .. asta daca nu ne da cineva cu copyright-ul peste bot :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as propune ceva de genu:

 

http://www.cafepress.com/duccutters.267770588

 

si in loc de "ducati" sa scriem "monster" cu acelasi font ca acolo .. eventual daor logo-ul pe fata si scris mosnter pe spate .. sau invers ..

 

lounge e ok pt forum ca stam la taclale online .. dar pe tricouri care se vor on the road odata cu noi .. eu zic ca nu prea mere (no offence dnu krupp)..

 

oricum ar fi eu zic sa pastram logo-ul gasit de moweed .. mi se pare cel mai potrivit .. asta daca nu ne da cineva cu copyright-ul peste bot :)

 

mai dorule fa ceva cu poza de la avatar...este aceeasi cu a lui freeman de pe mess...si imi zbaoara ochii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dorule fa ceva cu poza de la avatar...este aceeasi cu a lui freeman de pe mess...si imi zbaoara ochii :cheers:

 

zi mersi ca nu avem toti acelasi avatar ... nu ca nu ar fi o idee buna .. :)

 

ochii iti zboara de la perioada prelungita de stat la mare .. sau pur si simplu is din material prost .. romanesc :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as propune ceva de genu:

 

http://www.cafepress.com/duccutters.267770588

 

si in loc de "ducati" sa scriem "monster" cu acelasi font ca acolo .. eventual daor logo-ul pe fata si scris mosnter pe spate .. sau invers ..

 

lounge e ok pt forum ca stam la taclale online .. dar pe tricouri care se vor on the road odata cu noi .. eu zic ca nu prea mere (no offence dnu krupp)..

 

oricum ar fi eu zic sa pastram logo-ul gasit de moweed .. mi se pare cel mai potrivit .. asta daca nu ne da cineva cu copyright-ul peste bot :cheers:

 

e interesant,

eu ma gande-am ca pe fata sa fie o sigla sau un text ceva mai mici (intr-un colt) si pe spate sa punem o chestie mai mare.

 

parerea mea e ca trebuie sa apara pe tricou si monster si ducati. (are dreptate doru, lounge e cam pentru forum).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e interesant,

eu ma gande-am ca pe fata sa fie o sigla sau un text ceva mai mici (intr-un colt) si pe spate sa punem o chestie mai mare.

 

parerea mea e ca trebuie sa apara pe tricou si monster si ducati. (are dreptate doru, lounge e cam pentru forum).

 

deacord, ar fi pe fata ceva de genu:

 

http://www.cafepress.com/duccutters.267776831

 

si pe spate ca in exemplul precedent

 

eu zic ca daca avem loggo-ul nu mai e nevoie sa scriem ducati .. cine trebuie intelege despre ce e vorba .. si in plus eu as zice sa .. "keep it simple"

 

just an idea .. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne dam un pic rotunzi:

Suntem un club exclusivist. :cheers:

Ideea mea este ca un tricou trebuie sa fie pentru cunoscatori, adica pentru noi si pentru cativa care mai stiu despre ce este vorba, de aceea eu propun logoul pe spate(bulina taiata) si pe fata Monster Lounge.

Astept sa fiu contrazis.

 

Pentru ebay elSpa rules, are mai mult timp de cat mine si mai multe relatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

din decembrie am si eu un monster. nu am reusit sa-l inmatriculez decat de vreo saptmana si ceva. in principiu sunt multumit de el(e primul meu motor) si in afara de ducati nu ma intereseaza alceva. vreau sa pun si eu niste intrebari. monsterul meu e din 98 si e dark. ma intereseaza daca a pus cineva doua discuri de frana pe fata? si daca da, cum? si asi vrea sa pun un indicator de temperatura la ulei tinand cont ca bordul nu ma ajuta cu prea multe informatii. care e temperatura optima de functionare si care e cea maxima ? ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai miercuri pe al 7 30 la academia militara si discutam face to face. (cu toti monsteristii prezenti)

(vezi ca nu ai pus locatia)

 

:cheers:

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit popicadi. hai sa incerc eu sa iti explic ce te intereseaza. prima chestie, aia cu doua discuri pe fata. verifica daca furca ta are prindere de etrier si pe dreapta. daca da, mai ai nevoie de inca un etrier, un disc, instalatie si pompa de frana mai mare. eu am in plan sa pun tot doua discuri pe fata. am tot ce imi trebuie, in afara de discuri. nu le gasesc nicaieri, decat la preturi de aproape 500 de dolari. problema a doua, cu indicatorul de temperatura se rezolva usor. faci comanda la louis de ceas de ala care se monteaza in locul busonului de ulei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit popicadi. hai sa incerc eu sa iti explic ce te intereseaza. prima chestie, aia cu doua discuri pe fata. verifica daca furca ta are prindere de etrier si pe dreapta. daca da, mai ai nevoie de inca un etrier, un disc, instalatie si pompa de frana mai mare. eu am in plan sa pun tot doua discuri pe fata. am tot ce imi trebuie, in afara de discuri. nu le gasesc nicaieri, decat la preturi de aproape 500 de dolari. problema a doua, cu indicatorul de temperatura se rezolva usor. faci comanda la louis de ceas de ala care se monteaza in locul busonului de ulei.

 

 

domnu krupp... cred ca ati putea posta un tarif pentru fiecare sedinta de consultanta :cheers: ...iar banii sa intre in contul viitorului club :)

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu krupp... cred ca ati putea posta un tarif pentru fiecare sedinta de consultanta :) ...iar banii sa intre in contul viitorului club :bigstar:

 

 

da da .. ca doar nu ne-om plati singuri tricourile :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...