Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

curios, si a mea are gatzi de aia, dar nu o consider smechera.

in alta ordine de idei, fa-ti repede programare la andu, motocicleta ta e in pericol de moarte.

 

al draq ce esti tu, cu gatzii tai cu tot!!! dupa ce ca am vaga idee ca stii cine e faptasu, ma mai ei si in balon acu :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faptasul sunt eu, drept pentru care imi fac autocritica in fata tuturor monsteristilor. dar tu ce te faci acu', motoreta e muci, ti-a intrat bere si in instalatia de franare, tare greu o mai vinzi, doar un betivan sa ti-o ia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faptasul sunt eu, drept pentru care imi fac autocritica in fata tuturor monsteristilor. dar tu ce te faci acu', motoreta e muci, ti-a intrat bere si in instalatia de franare, tare greu o mai vinzi, doar un betivan sa ti-o ia.

 

am o idee geniala...cum ar fi daca as spala-o... :unsure: :angry: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

... dar intentionez sa cumpar un ducati ...

"

 

Cred ca am citit de o suta de ori asta Gasesti tot la rubrica 'Diverse' si a doua parte la fel de interesanta ca prima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rizome poti lua de la kawa motors, razoare, daca te grabesti. daca nu, cauta pe forum anunturile lui gigi berlogea, el aduce rizoma, mai ieftin decat oriunde.

 

 

 

multam :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

monstru 98-99 pe la 3000 de iepuroi in stare buna?ia sariti ca am un tovaras care vrea...

 

Stefane, sa traiesti de anunt.

Monsteristu', ne vedem diseara la Academie ca din cate am inteles, cu tine a vorbit aseara.

Editat de Symbolic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da prietene, cu mine a vorbit. daca o sa iti placa a mea, gasim noi o varianta de pret valabila pentru amandoi. daca nu, mai sunt si alte mobre la vanzare in monster lounge, sigur gasesti una pe spranceana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut....

 

Ma intereseaza si pe mine un site unde pot vedea piese de Ducati Monster 600, dar nu mecanice sau standarde, ci de customizare estetica.

Chiar daca este din alta tara, macar sa onoreze comenzi la noi.

 

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu de valter moto, barracuda si fascinantul rizoma. problema e ca pe toti baietii astia i-a lovit un gand, cum ca S2 si S4 sunt mai cul (asa o fi :unsure:) si cele mai multe piese pentru alea sunt (suport de scarita, d-astea mai hardcor).

 

asa ca cel mai bine gasesti piese facute de ragatzi italieni, pe ebat.it (alegi din lista "ricambi e accesori" sau ceva de genul asta, si tastezi "monster" la search.

 

sa ne zici ce-ai gasit!

 

 

 

Salut....

 

Ma intereseaza si pe mine un site unde pot vedea piese de Ducati Monster 600, dar nu mecanice sau standarde, ci de customizare estetica.

Chiar daca este din alta tara, macar sa onoreze comenzi la noi.

 

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din fabrica rezervorul de benzina este sudat in puncte si in timp cedeaza din cauza greutatii, a mai facut cineva aceasta operatiune?

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine?

 

Zicea Dan (M900) aseara si am gasit si pe feeder: romanul cu KTM-ul care a dat turul lumii lanseaza in seara asta (28 aug) cartea calatoriei. La ora 17 la Carturestiul de pe Arthur Verona. Aici saitul lui: http://www.postcardsfromplanetearth.com/wordpress/

 

Pe sait sunt misto pozele, dar as vrea cartea. Cine mai vine?

Editat de mish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wtf?

eu asa am inteles. nu putea sa povesteasca in bikers sau pe forum? tocmai la carturesti... ce uameni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@monsteristu': Mi-a ramas gandu la micuta ta. Nu m-am dat eu pe foarte multe motoare dar asta e prima care m-a facut sa zambesc din prima clipa. Hai sa o vada si soata pe mandra mea si poate iese de o smecherie. Mi-am gasit deja upgrade-uri pentru ea

 

PS: monsteristii, super baieti :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...