Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

traseul e urmatorul: bucuresti - ploiesti - valenii de munte - cheia - sacele - brasov - rasnov - bran - campulung - targoviste - bucuresti. daca vreti o varianta mai scurta: bucuresti - ploiesti - comarnic - predeal - rasnov - bran - targoviste - bucuresti

 

varianta mai scurta exclude cheia .. nu bun .. avand in vedere ca vine iarna .. sa profitam un pic de vremea buna si sa luam varianta lunga :D .. apropo .. cred ca merg si io :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da tu de ce nu vii ierbarule? ti-e frica ca ne tii in urma? facem o grupa speciala pentru tine, daca vrei.

 

merci frumos pentru grupa speciala, as fi venit si fara...dar din pacate nu sunt in bucuresti :D

 

p.s. daca aveti probleme cu politia pe teritoriul judetului dambovita sa le spuneti ca sunteti de-ai lui teleleu si va lase in pace! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai uamini, daca mergem pe varianta mai lunga, ar trebui sa plecam mai de dimineata. nu are sens sa facem plimbare pe timp de noapte, plus ca se face racoare si vor fi unii care vor acuza stari de frig. ar fi cineva de acord cu plecarea la ora 8.00?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai uamini, daca mergem pe varianta mai lunga, ar trebui sa plecam mai de dimineata. nu are sens sa facem plimbare pe timp de noapte, plus ca se face racoare si vor fi unii care vor acuza stari de frig. ar fi cineva de acord cu plecarea la ora 8.00?

 

da, eu :rolleyes:

 

plimbarile cu moto sunt SINGURUL motiv pt care sunt dispus sa renunt la somnul excesiv (de frumusete) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, eu :ph34r:

 

plimbarile cu moto sunt SINGURUL motiv pt care sunt dispus sa renunt la somnul excesiv (de frumusete) :D

 

mai dorule, tu ori nu prea dormi destul, ori nu prea nimeresti somnu de frumusete...ca de cand te stiu nu prea vaz modificari :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dorule, tu ori nu prea dormi destul, ori nu prea nimeresti somnu de frumusete...ca de cand te stiu nu prea vaz modificari :D

 

ma ierbarule tu ori nu esti femeie .. si atunci se explica .. ori esti si la cum arati nu e de mirare ca-ti lipseste simtul estetic .. da las' nu te panica .. noi sa fim sanatosi .. si iarba sa creasca .. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt pentru ora 8 . E mult de mers , iar unii vor merge mai incet . In plus , mergem de placere , nu la norma . Ne mai oprim la o poza , vedem castelu` Rasnov , etc . Trebuie sa mai si mancam ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La naiba, nu! Duminica lucrez, daca programai ceva de maine pana poimaine era ceva... Las' ca vorbim cand ajungi, la o :D .

 

Chiar, poate iti pica fisa si nascocesti un traseu mai pentru mine si gunix, asa.. :rolleyes:

Editat de ripp3r07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D iaca de aia nu se bucură muierile când văd bărbatu' roÂş de furii închipuite, fiindcă e fals, glumeÂşte, face băÂşcăleală :rolleyes:. una peste alta, io nu participez duminică din motiv de examen obligatoriu la ora 10, deci pas, fiindcă scap la 11. acest uichend este program unic de destrăbălare totală doar pentru partea masculină a casei! je tre să stau cu nasu'-n carte, altfel risc să rămân nelicențiată, dar după beleaua de duminică... I am free as only I can be :ph34r:.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaaa..... cand trageti o tura si pe la Sibiu?

Ca mi-e dor de voi! :D

Nu zau ... pana se gata sezonul ar fi frumos din partea voastra sa ma vizitati macar o data, sa va ofer o mare lada de bere pentru alinierea in ordine pe canapeaua voastra, devenita acum A NOASTRA! :rolleyes:

Deci ... astept un feed back vis a vis de o vizita la Sibiu .....

P.S. Mentionez ca am spatiu de cazare pentru aproximativ estimativ 10 oameni, cu bagajele aferente, la mine in casa nu se (prea) fura din bagaje, am apa calda, iar in fata blocului se pot parca pana la 10 Monstere!

Deci???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca ierbarul nu are destul spirit de monsterist in el. ia zi ma dorule, ce sa ii facem sa il aducem un pic la adevarata cale?

 

ce sa-i facem, acolo unde natura a dat gres, D-zeu a dat gres ... crezi ca mai e ceva de facut .. dar nu murim daca incercam .. io am neste acid sulfuric in noua baterie .. pot sa sacrific un pic pt remodelarea ierbarului .. asteptam sugestii :D

 

 

Deci???

 

deci ... da!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce facati mai baieti, vedeti ca nu faceti fata siguri si va aliati impotriva mea...?

cum adicatelea nu am spirit de monsterist mah?? :ph34r:

 

nu sunt unu dintre cei mai aprigi sustinatori ai acestei comunitati :rolleyes: , unu dintre cei mai vechi si stabili membri, ...deci ...va rog putintica recunostiinta :D

 

cu acelasi respect nestirbit,

ierbaru'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...