Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

traseul e urmatorul: bucuresti - ploiesti - valenii de munte - cheia - sacele - brasov - rasnov - bran - campulung - targoviste - bucuresti. daca vreti o varianta mai scurta: bucuresti - ploiesti - comarnic - predeal - rasnov - bran - targoviste - bucuresti

 

In aceeasi zi???...tot traseul???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da domnule ZaiR, în aceeaÂşi zi, cu plecare la ora 8 (dimineața) :rolleyes:

:D sper sa nu fiti nevoiti sa primiti si driveri mahmuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce facati mai baieti, vedeti ca nu faceti fata siguri si va aliati impotriva mea...?

cum adicatelea nu am spirit de monsterist mah?? :ph34r:

 

nu sunt unu dintre cei mai aprigi sustinatori ai acestei comunitati :rolleyes: , unu dintre cei mai vechi si stabili membri, ...deci ...va rog putintica recunostiinta :D

 

cu acelasi respect nestirbit,

ierbaru'

ierbare, nu esti singur.VIVA LA REVOLUCION!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gogoshici primiti?

m-as baga si la tura de duminica..doar sa mai cunosc monstru`(suntem in faza de imprietenire :D )

Primim , primim . Traseul insumeaza vreo 500 + km , dar ne oprim sa mancam , sa facem poze , bla , bla...

Deci nu e tur de forta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mosului,

cred ca noua semnatura va spune deja despre ce vreau sa va propun... :D

Haideti sa incepem sa ne gandim si implicit sa aplicam cateva scheme legate de organizarea uni intalniri nationale a monsteristilor de pe canapea creata de Krupp, cu care de fapt, suntem atat de mandri.

Haideti sa ne facem nou insine un pustiu de bine, sa ne remarcam si prin atitudine, nu doar prin motorete, care oricum sunt..... Ducati! :D

Cred ca o astfel de intalnire ar fi foarte frumoasa. Trecand peste distractia (si munca) ce se subinteleg in cazul organizarii unui astfel de eveniment (daca imi dati voie sa-l numesc asa) cred ca am putea incepe ceva interesant si pentru viitor. Cred ca ar fi prima si unica intalnire "tematica" din tara! Iar daca ne facem baieti cuminti si reusim sa facem una intre noi, loungistii :D, cred ca in 2010 am putea invita si ceva monsteristi de prin tari straine...

Ideea nu cred ca este una rea, sunt convins ca si unii dintre voi s-au gandit deja la asta..

Eu am ceva experienta in organizarea unor astfel de events, mai ales ca frati-miu, este tatal spiritual al comunitatii hondarilor (conserva Onda) din Romania, cu care a organizat deja cateva astfel de "nationale", urmatoarea lor intalnire nationala fiind la Iasi in octombrie.

Eu voi merge acolo ca deh, asa e filmul, sunt fratele serifului, insa de data asta voi trage atent cu ochiul la probleme de organizare, si sunt convins ca pot lua notite bune, pe care coroborate cu organizarea intalnirii din vara asta, le voi putea materializa prin organizarea (impreuna cu voi, evident) a intalnirii nationale a ducatistilor monsteristi. Ca sa va dau in continuare exemplu de la intalnirea hondarilor, si a organizarii lor, va spun ca au particpat peste 75 de oameni, dintr-o cumonitate formata din doar 250 de membri. Aici suntem mai putin de 75 de monsteristi, fapt care imi da voie sa sper si sa cred ca daca am incepe "planuirea" de pe acum, am putea fi cel putin 95% din membri prezenti. Asta tocmai pentru ca de acum ne-am putea programa un week-end din iulie-august, pe care sa-l pastram cu sfintenie.

 

Deocamdata atat.

Astept un feed-back de la voi, in baza caruia sa povestim mai departe, daca va fi cazul.

Ciao!

 

P.S. Va place bannerul" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ramane maine la 8. La academie sau la arc?

 

cati suntem pana la urma?

pan acum parca ar fi, moi, liviu, cristi, neamu, doru, gogosica si poate coco,

Eu am inteles ca la arc . Si asa ar fi si logic . Deja am inceput pregatirile . Sper sa n-am probleme cu bateria :D

Editat de b28jmp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal .......acum' vreo 2 luni ziceam ca atunci cand voi creste mare o sa ma fac monsterist' ....si iata-ma , dar deja intampin probleme ......stiti cumva pe unde gasesc si eu baterie ca am ramas aseara ca fraieru' la semafor :D

cu aceasta ocazie vreau sa mai intreb ceva .........ma primiti si pe mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal .......acum' vreo 2 luni ziceam ca atunci cand voi creste mare o sa ma fac monsterist' ....si iata-ma , dar deja intampin probleme ......stiti cumva pe unde gasesc si eu baterie ca am ramas aseara ca fraieru' la semafor :D

cu aceasta ocazie vreau sa mai intreb ceva .........ma primiti si pe mine :D

Sei willkommen Dolfi!

:D

Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mosului,

................

 

P.S. Va place bannerul" :D

 

frumoasa initiativa!! :D

avand in vedere ca ocupatia mea de baza e organizarea de evenimente si promovarea lor...poate ma

fac util :D

 

o singura nelamurire, unde ai numarat tu 75 de monsteristi?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am numarat nicari 75 de monsteristi! Am dat cu banul si cu speranta! Adica... pana la anu' cand si daca va fi sa fie Nationala, sper sa fie 75. Noi suntem in cisnadie deocamdata... aaaa... doar eu, dar pana in iunie anul viitor mai corup macar 2 flacai de treaba sa isi ia Ducati (in detrimentul Hornet si ZX 6-R :D)

Poi Andrei, daca crezi ca e o initiativa frumoasa, haideti pana la Sibiu sa ne povestim un pic....

 

Cheers ....

 

P.S. azi am fost SINGUR in Paltinis cu Vetuta mea sub mine... frumos fost... dar singuratatea asta parca e naspa rau ... macar o monsterista sa fi fost cu mine ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul e urmatorul: bucuresti - ploiesti - valenii de munte - cheia - sacele - brasov - rasnov - bran - campulung - targoviste - bucuresti. daca vreti o varianta mai scurta: bucuresti - ploiesti - comarnic - predeal - rasnov - bran - targoviste - bucuresti

 

A mai plecat cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pliiizz help.imi zice cineva de ce sta aprins becul de ulei,desi am uleiul schimbat de curand? sa ma duc sa ma ratoiesc la biatul de la care l-am luat?

:D

siii...de unde fac si eu rost de cartea de serivice a monstrului 620ie. 2004?

 

ps:sry guys..eu nu a mai ajuns nicaieri din cauza grijilor becului aprins si a unei nopti de sambata destul de lungi.sa-mi fie rusine.promit sa nu mai fac :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pliiizz help.imi zice cineva de ce sta aprins becul de ulei,desi am uleiul schimbat de curand? sa ma duc sa ma ratoiesc la biatul de la care l-am luat?

:D

siii...de unde fac si eu rost de cartea de serivice a monstrului 620ie. 2004?

 

ps:sry guys..eu nu a mai ajuns nicaieri din cauza grijilor becului aprins si a unei nopti de sambata destul de lungi.sa-mi fie rusine.promit sa nu mai fac :D

 

ce ulei ai pus, si cat??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pliiizz help.imi zice cineva de ce sta aprins becul de ulei,desi am uleiul schimbat de curand? sa ma duc sa ma ratoiesc la biatul de la care l-am luat?

:D

siii...de unde fac si eu rost de cartea de serivice a monstrului 620ie. 2004?

 

ps:sry guys..eu nu a mai ajuns nicaieri din cauza grijilor becului aprins si a unei nopti de sambata destul de lungi.sa-mi fie rusine.promit sa nu mai fac :D

 

ce ulei ti-a pus? si cat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pliiizz help.imi zice cineva de ce sta aprins becul de ulei,desi am uleiul schimbat de curand? sa ma duc sa ma ratoiesc la biatul de la care l-am luat?

:D

siii...de unde fac si eu rost de cartea de serivice a monstrului 620ie. 2004?

 

ps:sry guys..eu nu a mai ajuns nicaieri din cauza grijilor becului aprins si a unei nopti de sambata destul de lungi.sa-mi fie rusine.promit sa nu mai fac :D

 

ce ulei ti-a pus? si cat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...