Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

pe mine la prima iesire in grup m-a initiat monsteristul (spre buzau, era si kindaru).

s-a stabilit ca nu se depaseste decat pe stanga, ca mergem in zig-zag pe o sg banda si... restul le-am descoperit de la el pe parcurs: pericol, viteza, "mai repede" (asa e in semnele din linkul ala) :scratch:

 

una peste alta, m-am documentat inainte tot de pe forum, dar nu le vazusem live.

tot la capitolul educatie pe 2 roti, cei care mai duceti pasager sa va puneti la punct teoretic cu treaba asta, pentru ca e foarte sensibila problema. tu raspunzi atat moral, cat si penal pentru pasager. va zic doar o chestie pe care mi-a spus-o un motociclist cu barba (nu liviu, ci unul batran) pe poligon, cand exersam mersul cu pasager: nu trebuie sa se tina de pilot, ci de rezervor. n-am vazut pe nicaieri scris asta, dar este foarte util si eu asa ii instruiesc pe toti.

 

deci bine ca ne-ai dat linkul sa ne mai punem la punct. se vede si pe filmul de cand cu transfagarasanul ca nu suntem mereu organizati. o chestie de care m-am lovit atunci e ca atunci cand se merge in coloana si coloana depaseste un autovehicul si se revine pe banda, unii nu se trag spre dreapta ca sa intre si urmatorul care e in depasire. debagat la cap!

de bagat la cap e in primu rand zig zagu si distanta fata de cel din fata.viteza si opririle le impune lideru.parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu cred ca se impune sa avem vreun lider. totul e sa stim semnalele astea si sa ne putem atentiona intre noi atunci cand mergem impreuna. cum a ramas cu plecatul la breaza? dar la snagov nu se merge deloc? poate mergem in seara asta intr-o tura scurta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se referea la liderul de grup. primul din coloana. teoretic, de la el incep semnele.

 

merg in seara asta la snagov, sunt liber dupa 7. la breaza nush daca mai ajung, ca nu mai am carne pe spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar la snagov nu se merge deloc? poate mergem in seara asta intr-o tura scurta.

 

 

Tura scurta? M-as baga si eu cu toate ca mi-au expirat numerele si merg cam incet... Ma luati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar placea, dar ma intalnesc cu o persoana foarte draga mie :scratch: si nu cred ca terminam asa devreme

nebunule,sa nu-mi spui ca vine SIR???!111!!1

sa ne dai poze, filme....tot :kali: da neaparat hd si pe bluray,da?

si ai grija....sa nu uiti ca noi te iubeste...

Editat de Freeman36
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am tratat problema cu baietii, ne-am dat seama ca nu ar fi oportun sa mai mergem in seara asta la snagov. daca totusi sunteti pe drum pentru intalnirea de la presei, poate dam o turica prin zona cu finalizare in dr taberei, la pardon cafe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la breaza, daca vreti sa vedeti cursa - bucharest challange - dati o fuga pana la mine.

 

se vede din balcon o parte din traseu (cel de la marriott - mapn)

la 13 incepe fia gt camp.

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueeeei.... au ramas mai putin de 10 zile pana voi intra in randukl vostru, ca detinator de DM. Adica ... o sa vin la Bucale sa ma botezati, sa imi dati de baut, sa ma alintati si sa ma iubiti! O sa aveti voie sa ma mangaiati pe urechi, sa ma ridicati pe brate, iar krupp va avea privilegiul, alaturi de ierbarul sef, sa se ocupe de motoreta mea cea nou!

Mo Weed ... stii despre ce vorbesc, da? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daniele, fie draga mai precisa. n-am inteles niciun drac.

 

in fine. maine, mergem si noi sa ne plimbam olecuta cu mobrele? din ce am vorbit pana acum, pe lista de participanti se afla nume sonore ca doru unicatu', paulynos cel bine datator pe curbe, freeman liber ca pasarea cerului si usor agatator de muieri, coco monster cock si umilul vostru krupp. am putea sa ne vedem dimineata pe roua, adica pe la noua, in minunata piata de la academie. care se simte doritor de a se alatura vip-urilor anuntate mai sus trebuie sa spuna aici tare, cu litere mari urlatoare urmatoarea formula magica: MA BAG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...