Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

kindare, noi bine facem si multumim de intrebare. sa vezi ce fain e pe ploaie, a mea nici nu se mai cunoaste culoare de la noroi.

 

in sfarsit are si a ta o culoare faina .. las-o ma ca merge-asa ! :cheers:

 

hai ma ca e frumos afara, un pic frigut ... da vara nu e bine ca-i prea cald, toamna prea frig .. nimic nu va multumeste domle .. io zic ca pan pe la 5 grade se paote merge lejer prin oras, ploaie si zapada sa nu fie .. in rest .. noi sa fim sanatosi :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

he he

 

au sosit piesele pentru monstrul meu

- lant rosu cu pinion de 14

- filtru de aer

- cablu de acceleratie si dezacceleratie

 

recent am schimbat

- ulei Motul

- filtru ulei K& N

 

si am tras o spalatorie la moto de straluceste .... :rolleyes:

 

PS : nu m-am plans prea mult de frig :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pitikule.... si welcome on za canapea!

Inca un 620 nu poate decat sa ne onoreze ...

Ia de baga niste poze cu motoreta ta, sa ne incantam retinele.... bucura-ne!

Si bucura-te si tu de el, multe mii de kilometri, pana-ti ramane mic si iti iei un M900! :rolleyes: Si in tot acest timp sa nu ai evenimente neplacut, desi stim cu cu totii ca sunt inevitabile ... :cheers:

Grija mare ca e precoc motorul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EL Lider Maximo nu putea raspunde legat de plecarea pe Cheia pentru ca era cu mine sa-mi dea motoreta si nu cred ca poate alerga atat de bine sau de mult pe langa voi. Si pentru ca de azi sunt monsterist, am urmatoarea intrebare:

 

Cine face un schimb de oglinzi? Dau alea mici si triunghiulare de pe a lui LIviu, pe unele in care sa vad mai mult decat coatele (poate e un monsterist mai mic de statura ca mine si e interesat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EL Lider Maximo nu putea raspunde legat de plecarea pe Cheia pentru ca era cu mine sa-mi dea motoreta si nu cred ca poate alerga atat de bine sau de mult pe langa voi. Si pentru ca de azi sunt monsterist, am urmatoarea intrebare:

 

Cine face un schimb de oglinzi? Dau alea mici si triunghiulare de pe a lui LIviu, pe unele in care sa vad mai mult decat coatele (poate e un monsterist mai mic de statura ca mine si e interesat)

Salut ! In cazul in care voi vedea ceva in ele , m-ar interesa pe mine oglinzile . Ofer la schimb unele originale .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vazut se vede cate ceva. eu trebuia sa ma aplec sa vad stanga/dreapta insa obisnuit cu oglinzi in care vedeam pana la turci senzatia era ca sunt orb in spate si aspectul e mai putin important decat senzatia de siguranta.

Eu sunt pe acasa azi . Stau in Berceni , Aparatorii Patriei , dar nu ma pot deplasa pt ca nu mai am RCA la monster si sunt si foarte busy cu zugravitu`. Daca poti veni tu pana aici , e perfect . Nr. meu este 0726384725

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de venit as veni. dar dincolo de mici incoveniente de ordin legislativ, insa sunt uscat ca un pumn de nisip de aseara si ma refac. Nu-i nici o raba cu oglinzile. Ne gasim candva :blink:

Ok . Ideea e sa nu uiti ca m-am abonat primul . :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...