Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal ........ la recensamant ..... adolf_ss , monster M600 galben '94 , numar momentan UFJ sapt. viitoare se schimba (sper) contact mess adolf_sss@ acum m-ati facut curios in legatura cu rezultatul ?? sper sa dea cu macar 3 cifre :goodposting:

 

poze , era dupa dus !! :agree:

post-18663-1222381134_thumb.jpg

post-18663-1222381228_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uluitor ce a fost acolo....

Zolzol... multumim ca ne-ai reprezentat la eveniment! Suntem mandri ca unul dintre cei 405 a fost de-al nostru! Well done!

 

Mersi de urari. Am fost nr 70.

La anu suntem invitati toti monsteristi din romania la intalnirea din Italia, dar mai multe detalii aflu mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps. revin mai tarziu cu informatii despre mine si trantorul meu.

 

Am auzit niste zvonuri...despre ultimul tau trantor.Nu mai sunt la curent,ia zi mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi mai bine daca lista s-ar putea completa online

as face eu sa fie online, dar nu cunosc :goodposting:

 

ar fi ceva dar,

cine are loc pe un server pentru aplicatie si cine o scrie, eu unul m-am lasat de meseria asta de mai bine de 4 ani.

 

ma gandesc ca poate gasim un tool al forumului care sa faca ceva similar.

Oricum la numaratoare ies ~33 de monsteristi. (mai sunt doua fete pe care nu le stiu, una dintre ele si-a luat un ... harley iar cealalta are un monster argintiu)

 

 

bai voi ati vazut cati monsteristi la un loc,,, iti dai seama ce o sa fie in italia :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr. Ctr. 17

Monster Model. 600 (M600)

Culoare Rosu

An "97

Proprietar Tetea (Laurentiu, Gaghi, Petyo)

Nr. B-69-ZÎN

Obs.

Contact laurentiunedelcu (@gmail, @yahoo, @aol, @...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aplicatia o pot face eu... de hostat la fel pentru putin timp... asta pana cumparam un hosting.

Formular de inscriere + o pagina in care sa fim listati ma gandesc eu. PHP MYSQL

Dar la ce foloseste acest recensamant ?

In fine... mi se pare mai ok sa face un site dedicat ducati... sau monster. Design imi trebuie!! Si in site sa inglobam toti posesorii sau in fine...

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aplicatia o pot face eu... de hostat la fel pentru putin timp... asta pana cumparam un hosting.

Formular de inscriere + o pagina in care sa fim listati ma gandesc eu. PHP MYSQL

Dar la ce foloseste acest recensamant ?

In fine... mi se pare mai ok sa face un site dedicat ducati... sau monster. Design imi trebuie!! Si in site sa inglobam toti posesorii sau in fine...

 

bafta!

Sir a avut o tenatativa de forum dedicat monsteristilor.

Poate o sa avem si asa ceva candva.

 

Ideea cu 'recensamantul' m-a lovit la birou, la prima vedere nu foloseste la nimic si nici nu a fost facut sa foloseasca la ceva. (m-am uitat la evenimentul din belgia si vroiam sa stiu cati monsteristi sunt in RO)

Dar, sunt sigur ca la un moment dat o sa ne ajute. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai poate fi de ajutor in caz ca ne apuca plimbarea. Te uiti pe traseu, il compari cu lista de monsteristi, si vezi cu cine te-ai putea vedea pe drum sau cui poti face o vizita. cabluri uscate si benzina sa fie :goodposting:

Poatre misto ar fi o harta a Romaniei cu monsteristii trecuti pe ea dar banuiesc ca e mai complicat de realizat si ar manca mult timp celui care se pricepe la astfel de aplicatii

Editat de Symbolic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai poate fi de ajutor in caz ca ne apuca plimbarea. Te uiti pe traseu, il compari cu lista de monsteristi, si vezi cu cine te-ai putea vedea pe drum sau cui poti face o vizita. cabluri uscate si benzina sa fie :goodposting:

Poatre misto ar fi o harta a Romaniei cu monsteristii trecuti pe ea dar banuiesc ca e mai complicat de realizat si ar manca mult timp celui care se pricepe la astfel de aplicatii

 

Cred ca este deajuns sa folosim un "embed" de la yahoomaps sau googlemaps. Nu este greu in nici un caz.

Eu asigur partea tehnica.No problemo!

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pungas omu' mic cu ochii oblici. dar mi se pare ca arata mai nasol decat actualul SV 650 care e destul de musculos cu toate ca e micut ca dimensiuni. ala macar are cadrul lui (mai frumos ca asta) si nu-i zulit din curtea altuia

 

 

offtopic: liviu, ce se aude cu releul ala de semnalizare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...