Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dragilor, subscriu la ce a zis symblicu si sub atenta indrumare a lu nea nicu inamicu, totul a mers struna....

...avem soundtrack, avem dans...avem surprize :laugh: :laugh:

 

buggy, blondu aveti de recuperat, dar va stiu talentosi deci nu e problema :) :P

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor, subscriu la ce a zis symblicu si sub atenta indrumare a lu nea nicu inamicu, totul a mers struna....

...avem soundtrack, avem dans...avem surprize :laugh: :laugh:

 

buggy, blondu aveti de recuperat, dar va stiu talentosi deci nu e problema :) :P

 

recuperam recuperam,

 

ne vedem azi, sau doar maine la scena deschisa ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recuperam recuperam,

 

ne vedem azi, sau doar maine la scena deschisa ?

 

maine ne vedem, pe la ora 14.00 cred, pe la club...trebuie sa fie toti participantii acolo.

o sa fie destul timp, mai ales ca si tu si buggy stiti deja cam toti pasii!

ne auzim si la telefon! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mo weed, sa-mi dai maine un telefon ceva sa-mi aduci aminte sa iau cd-uri. astazi am reusit sa bag motorul la garaj. am incercat intai sa-l indesam in spate la o fabia break, cu bancheta rabatata. n-am avut nici o sansa. adica l-am urcat dar ne-am dat seama ca trebuie bagat pe o parte si nu avem destula putere sa-l tinem. asa ca pe ploaia asta minunata, monstrul portocaliu, asa fara semnalizari si senzor de frana, a mers din alba iulia pana in dorobanti pe rotile lui. dumnezeu e mare si iubeste ducati asa ca totul s-a terminat cu el luandu-si locul in garaj, langa primul meu motor, si anume BMW-ul lui THC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi am facut flotari abdomene si dastea......... :smoke: pregatire fizica :D ca sa iasa treaba cum trebuie :D

 

Posturile de dupa ora 23 se pare ca sunt cele mai interesante :D

 

Today.. Bad Santa has comin' from Ploiesti:D

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo baietii pentru efort si bravo suporterilor nostri fara de care nimic nu e posibil :smoke:)

 

cu toate ca ne-am cam spart la fiecare repetitie, sa nu credeti ca nu ne-am chinuit. stiti ce greu e sa faci robotelul cand nu stii cum te cheama....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo baietii pentru efort si bravo suporterilor nostri fara de care nimic nu e posibil

Daca e locul 1..insemna ca suntem cei mai... (imi scapa), avem cei mai multi funi pe merit :D ,si asta..fara pile,sepcute si brichete promo :D.

Inca 2 dansuri si avem o galerie mai mare decat multe echipe de fotbal :P.

 

cu toate ca ne-am cam spart la fiecare repetitie, sa nu credeti ca nu ne-am chinuit. stiti ce greu e sa faci robotelul cand nu stii cum te cheama....

 

nu mi aduc aminte,nu recunosc nimic..poate daca o mai facem odata, imi reimprospatez memoria..cine stie :D.

 

Cat de robotei...la cum au decurs lucrurile,Buggy a castigat detasat premiul "Robocop" :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma enervati ba, cati scris voi repede, ati multumit la toata lumea si io acu nu mai am ce sa zic :D :D

 

A FOST FOARTE TARE

 

multumiri lu ralocone si organizatorilor, coechipierilor :smoke: , coregrafilor, textierilor si scenagrafilor....si nu in ultimul rand publicului si colegilor ducatisti care nu mai au voce azi :P !!

 

@ symbolicu: cu ti-ai spart ma la fiecare pregatire?? ca io nu tin mine sa avut ceva spart prin casa, in afara de nea nicu inamicu care nu prea statea in picioare :D

 

Sanatate maxima Mirelei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti...felicitari si de la mine ! Important e ca a iesit misto..ne-am simtit bine si am aratat ca stim..stiti...ati prins voi ideea !

 

Inca o data felicitari ! :smoke:

 

merci frumos....fara voi nu am fi reusit!!! :D :D

 

nyt, ovy si razor ati fos f tari!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brava oameni, ați fost excelenți! data viitoare sper să faceți dansu' în echipă completă, să mai urniți Âşi puturoÂşii :D, că public aveți destul :D

Pai da asa ne ar sade bine cu totii :D

 

http://www.antena1.ro/index.php?page=news&id=38048

 

si pentru ca avem valoare, pe noi e-au dat cel mai mult la TV

adica de noi/cu noi sa ras cel mai mult :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...