Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Salut,

 

Motocicleta mea afara iarna in frig??? :))) nu mersi.

Eu am s4r si sta frumos la caldurica in garaj in victoriei.Abia ajtept sa vina caldurica Ma intristez cand vad un monster sau orice altta motocicleta in frig, zapada sau ger. Iti neglijezi copilul ?? :D . Asa e si mie imi pare rau ca nu prea e timp de plimbat dar rezolvam anul asta. Demsionam, cautam cva sa avem timp liber mai mult. :DD

 

Va salut

 

Florea Andrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

iceman, am un prieten bun care vinde un monster de 800 din 2001. ti-l pot scoate la 2.500. da-mi un pm daca te intereseaza si te pun in legatura cu el. stiu si un monster galben pentru femeia ta, in prezent se afla la neamuu, mare monsterist si prieten de nadejde. el e fiert acum pe s2r de 1000 si o sa dea monsterul, care e un 620 galben pe injectie, din 2002, despre care zice lumea ca ar fi cel mai bun 620 de din gasca, adica neforjat si cu consumabile la zi.

 

 

sal all.

 

@ iceman, sunt rare dar eu am reusit sa-mi iau unul chiar in ajunul craciunului :banana: :blbl: :D. acum e la iernat. iti urez mult succes in cautari.

siii tipul de la care l-am luat a mai adus motorete misto (printre care si pe a lui monsteristu` din cate stiu eu, si un alt moster albastru care a facut doar putina galagie prin bucuresti) daca vrei vb cu el sau va pun in legatura poate gaseste ceva si pt tine...

 

omilor, merci de primire si de oferte, dar stati asa....cand intai tre' sa merit viroagele! Si p-amea tre' s-o fac inapoi, ca acum e bucatele pentru csometizat, uns si cromat. Cand or fi gata si le-oi da...la voi vin prima oara!

pan atunci, ma uit la poze! :D

 

PS: ma bucur ca sunt roacheri printre monsteristi! :)

 

mdea...vroiam sa spun ca intai tre sa mărit viroagele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciao belli

 

stiu, semnatura nu ma recomanda, dar am fost odata la drum asta vara cu monsteristii si-mi plac si ei si motoarele lor... poate dupa ce trece criza intru si eu in randul Ducatistilor

 

felicitari pt s4r si felicitari pt "gandul" la un 1100 :D

din pacate insa, ma intristeaza sa vad la mine la bloc un s2r de 1000 lasat in voia soartei, parcat afara, fara husa pe el...nu m-am uitat de aproape dar mi se pare ca nu e nici legat la gard :)(

 

aaa, da si felicitari celui cu Hypermotard, l-am zarit prin B pe la inceputul lui decembrie parca.....frumoasa bestie!!

 

of, de-ar veni odata vara!!!si banii!!!!

 

se pare ca ne inmultim,

te asteptam mai chopstere pe canapea,

o sa fie primul monster verde :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau k nu am ajuns sambata,a fost frig rau de tot!

Vreau sa anunt ca de maine Paulynos este mandru posesor de monster 1000(cel "taxi" prezentat in moto life acum ceva vreme) si deja ne-am propus sa plecam impreuna de 1 Mai la mare ar fi frumos sa speriem copiii pe Ducati in numar cat mai mare!Ce ziceti, se mai inscrie cineva???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau k nu am ajuns sambata,a fost frig rau de tot!

Vreau sa anunt ca de maine Paulynos este mandru posesor de monster 1000(cel "taxi" prezentat in moto life acum ceva vreme) si deja ne-am propus sa plecam impreuna de 1 Mai la mare ar fi frumos sa speriem copiii pe Ducati in numar cat mai mare!Ce ziceti, se mai inscrie cineva???

 

 

:) :banana: :blbl: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca aveti rabdare sa mergeti nitel mai incet si aveti motoretele in perfecta stare de functionare, cel mai frumos drum spre mare este pe la ostrov. oricum, sedeti potoliti, e cam devreme de vorbit despre astfel de trebi, unii dintre voi sunt mari sucitori :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau k nu am ajuns sambata,a fost frig rau de tot!

Vreau sa anunt ca de maine Paulynos este mandru posesor de monster 1000(cel "taxi" prezentat in moto life acum ceva vreme) si deja ne-am propus sa plecam impreuna de 1 Mai la mare ar fi frumos sa speriem copiii pe Ducati in numar cat mai mare!Ce ziceti, se mai inscrie cineva???

 

e drum de 300km,la ala ne inscriem depinde de sarbatori program servici si lucruri marunte...mai bine hai sa vdm. cine se inscrie pentru o plecare in vara spre Bologna.

 

daca aveti rabdare sa mergeti nitel mai incet si aveti motoretele in perfecta stare de functionare, cel mai frumos drum spre mare este pe la ostrov. oricum, sedeti potoliti, e cam devreme de vorbit despre astfel de trebi, unii dintre voi sunt mari sucitori :).

 

bine punctat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma sucesc in legatura cu 1 Mai!Pe traseul Ostrov nu am mers niciodata,ar fi interesant!1 Mai pica vineri,este de vis!Pe la inceputul lui Aprilie ar trebui sa fie lista gata pt a putea sa rezervam o locatie

Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna interesant . Cu Bologna ati pus ceva la cale , e o data exacta , un eveniment anume , sau doar o simpla idee ? Cu 1 mai e buna ideea , iar traseul propus de Mada (Gunix) mi se pare cel mai frumos .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca ne inmultim,

te asteptam mai chopstere pe canapea,

o sa fie primul monster verde :D

 

 

bre blondule, bre!!! nu fa mijto de mine!!! :banana:

si verde sa fie, numai sa dea Dumnezeu, desi sincer anul asta nu am nici o speranta....mai chinui orezara...abia o sa fiu mai pregatit pentru un 1100 S

noi sa fim sanatosi!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre blondule, bre!!! nu fa mijto de mine!!! :D

si verde sa fie, numai sa dea Dumnezeu, desi sincer anul asta nu am nici o speranta....mai chinui orezara...abia o sa fiu mai pregatit pentru un 1100 S

noi sa fim sanatosi!! :D

 

cum adica sa nu faca misto?? ...crezi ca pe topicu asta e de vb serios?? :banana: ...credeam ca te-ai prins pana acu ca oamenii seriosi, fara sminteala la cap sunt prin alte colturi ale forumului :blbl:

 

p.s. daca iti iei 1100S, lasa-l draq cum la fatat ma-sa din fabrica, nu il fa verde :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

creca ar fi misto un monster verde turbat, monopost si inca cateva extra

 

 

si inca cateva extra..ce-o fi in capul tau? :)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca cateva extra..ce-o fi in capul tau? :D

 

hai ma zaire,

mai coloram si noi putin canapeaua, n-ar strica un monster verde,

 

am putea sa coloram si vaca ta in mov ( nu ar fi coollla) ce zici

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma zaire,

mai coloram si noi putin canapeaua, n-ar strica un monster verde,

 

am putea sa coloram si vaca ta in mov ( nu ar fi coollla) ce zici

:)

 

Monster sa fie...atunci :D

 

 

 

SS ul meu Mov?...doar in camera lu Sebi. :banana:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ar arata bine un SS violet la mine in camera. ia zi mah zaire, 2500 pe fiat si motor, da actele le platesti tu. daca e ok, io cu teleleu sarim cu banii pana vineri. io zic ca e o afacere cinstita pentru amandoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...