Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce se intampla, parerea mea, deci fac si eu o intrebare: e vorba despre Academia Militara, nu? :)

 

Deh, asa e la inceput... mai greu. Da' am prins curaj pentru ca am vazut ca primiti si pietoni :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca lumea se inghesuie la stikare...poate o punem de o licitatie :)

 

imbracati-va bine si stati si voi mai mult de data asta, e frumos afara...unii intarzie din motive obiective si e pacat sa nu se vada si ei cu gasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleo, bre "capa", ce tot atâta vorbăreală fără rost, vrei să te duci, te duci, că doar omu' e liber să circule, ce tot atâta mă primiți, nu mă primiți, de câte ori să îți zică oamenii da, ori poate vrei "da-ul" cu semnătură de la fiecare :). dacă nu eram la muncă îți puneam un covor roÂş la academie :D

 

pssssttt, sper să nu interpretezi greÂşit o gluma :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleo, bre "capa", ce tot atâta vorbăreală fără rost, vrei să te duci, te duci, că doar omu' e liber să circule, ce tot atâta mă primiți, nu mă primiți, de câte ori să îți zică oamenii da, ori poate vrei "da-ul" cu semnătură de la fiecare :D. dacă nu eram la muncă îți puneam un covor roÂş la academie :P

 

pssssttt, sper să nu interpretezi greÂşit o gluma :D

 

gunix-ule daca vrei poti sa vi si matale...covor ros, aplauze, reflectoare,tot tacamu...

 

sa se imbrace si cavaleru dumitale in frac si suntem in formatie completa de oscar :)

 

...iaca asa se face o invitatie...valabila si pt. tine nea kaule, ca doar esti tizul meu :D

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' ierbaru', mulțumesc de invitație, dar sunt nevoită să refuz, am zis că nu mai vin la academie ca să nu care cumva să vă stric brandu' :), dar dacă o să apară un bavarez în familionu' meu.... vin numa' de-a naibii :D. pân' atunci... voi zice da doar invitațiilor nonacademice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' ierbaru', mulțumesc de invitație, dar sunt nevoită să refuz, am zis că nu mai vin la academie ca să nu care cumva să vă stric brandu' :D, dar dacă o să apară un bavarez în familionu' meu.... vin numa' de-a naibii :D. pân' atunci... voi zice da doar invitațiilor nonacademice.

 

ce brand domnita??

 

in afara de mine, nu am vazut pe nici unul sa mai aiba :) :P

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ți-a mai zis cineva că ai nevoie de doftor, ia de mergi te rog Âşi repară-te că nu mai vezi :)

 

bine, s-ar putea să fie nițel mai sus de ochi problema, dar... încearcă întâi la ochiolog

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ți-a mai zis cineva că ai nevoie de doftor, ia de mergi te rog Âşi repară-te că nu mai vezi :)

 

bine, s-ar putea să fie nițel mai sus de ochi problema, dar... încearcă întâi la ochiolog

 

gata, nu mai glumesc, ca iar ma ia lumea de bolnav (nebun) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata, nu mai glumesc, ca iar ma ia lumea de bolnav (nebun) :)

 

pai nu te ia lumea de bolnav, chiar esti. si in seara asta aratai tare rau. is tare ingrijorat pt starea sanatatii tale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

teleleu, daca ti-a zis si gunixu ca esti bolnav, cu toate ca nu te-a vazut la ochi, eu zic ca tre sa mergi sa te cauti un pic.

tu lipseai sa mai imi spui ca sunt bolnav...

 

numai gura e de voi :D ...halal prieteni, :D unu nu vine sa zica: ba, omu e bolnav hai punem si noi un ban sa il ajutam sa se interneze vreo sapt. la amsterdam sau daca nu, macar la stockholm...o cheta, o maslina, ceva de criza...orice!!

 

concluzionand: fapte, nu vorbe :)

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

symbolicule, eu am ratat bavarezul ală mai demult Âşi .... din drag. nu puteam să-l las pe al meu "monstru" să rămână fără ... monster.

k-ule, covorul pe care calcă toată lumea nu e pentru tine. al tău e de special guest :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...