Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

am eu un set de oglinzi carbon look, ca noi, luate de pe monster. pretul e 100 de lei. da-mi un tel la 0744522214 si ne intalnim sa le vezi.

 

Ok, in principiu le iau dar vreau sa le vad intai:D astazi lucrez pana la 21, sambata asta daca poti dupa 15 (duminica/luni aproape la orice ora) ne putem vedea la apasu bar (acolo tin motoru momentan) sau in alt loc... dar mi-ar placea la motor sa-mi arati cum schimb bujiile (teoretic stiu si eu cred :D ) si poate sa te mai uiti la el sa-mi zici daca mai are vreo "buba".

 

Poate am sa ajung si eu miercurea asta la academie sa ne cunoastem:D. Daca ma ia cineva pasager platesc grass/gas/ass, sa-mi spuneti sa aduc si casca.

 

Cum as putea sa mi cumpar Geaca sa imi ajunga in mai putin de 1 luna (asa e la united motors).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din ce zona vi ca poate te iau eu

 

Drumul taberei (intersectia Sibiu/1Mai langa Favorit), dar e foarte aproape nu e problema de ajuns, daca plecati la plimbare:D sa ma luati sa nu raman pe treptele academiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lomo, esti vecin cu noi frate, adica cu mine, cu coco, cu son, cu cristi si nicu, toti cu monstere. noi stam pe langa petromul de pe str sibiu. eu ajung acasa la 10.00 diseara, dar daca ai chef, ne putem vedea pe la 10.30 sa iti arat oglinzile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lomo, esti vecin cu noi frate, adica cu mine, cu coco, cu son, cu cristi si nicu, toti cu monstere. noi stam pe langa petromul de pe str sibiu. eu ajung acasa la 10.00 diseara, dar daca ai chef, ne putem vedea pe la 10.30 sa iti arat oglinzile.

 

Ok. Ramane pe diseara. Chiar ma intrebam a cui sunt monstrii de la petrom :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

dupa cum spuneam si miercuri la academie.. Care se baga maine la o cheia? La ora 9 la OMV baneasa.. Momentan sunt singur dar cu siguranta se mai baga lumea

 

Va salut

 

foarte posibil sa ma bag eu, da si tu un nr de tel si ne auzim mai pe seara cand aflu si eu sigur daca pot sa merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu maine dimineta plec spre cheia, muntele rosu si de acolo mei mergem 2 ore pana la locul de pus corturi. (merg cu masina)

 

ma duc sa urc putin pe munte, daca sunt amatori un buzz

 

ii fac concurenta lui andrei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba baieti si baietei :D

imi imprumuta si mie cineva o carte cu legislatia si chestionarele pentru examenul moto?

 

stiti pe cineva care face analize pentru carnet asa mai light... fara deplasare la sital

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER OFERTA!!! Casca DUCATI CORSE Suomy masura L... PRET 350E ...am cumparat-o ieri cu 400E de la Motopoint...am purtat-o 1 singura data azi si mi-am dat seama ca-mi este mica...daca este cineva interesat pot sa-i arat si poze pe mes ca aici nu stiu sa le pun...sau ma poate suna la tel 0724 390 719 Stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER OFERTA!!! Casca DUCATI CORSE Suomy masura L... PRET 350E ...am cumparat-o ieri cu 400E de la Motopoint...am purtat-o 1 singura data azi si mi-am dat seama ca-mi este mica...daca este cineva interesat pot sa-i arat si poze pe mes ca aici nu stiu sa le pun...sau ma poate suna la tel 0724 390 719 Stefan

 

pai mai poart-o ceva timp si ai sa vezi ca se lasa , asa sunt facute ele , asta daca chiar nu ai alt motiv pentru care vrei sa o vinzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci oricum liviule,

o sa vb cu sebi sa-mi dea el cartea.

 

in alta ordine de idei... nu am ami ajus pe cheia cu conserva, dar maine pe la 8-9 dimineata o iau pe blonda si dau o fuga pana la mare.

am putina treaba in techirghiol, niste plaja si seara ma intorc in bucuresti.

 

daca sunt amatori de un drum de mare.... matinal, dati un telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...