Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu incerc sa ajung direct la spital,

azi am venit cu moto al birou (piata victoriei)

 

pana la urma e 7:30 al academie sau la floreasca ?

 

 

 

mai stie cineva cum il cheama pe tipul accidentat ?

sa dam un tel la floreasca, poate l-au trnsferat la un alt spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Emma si maine mergem la pol sa vada dosarul.

 

Coco_monster incepe razboiul cu taranii cu flausati

Mah lasati-o cu razboiul..sa dea omul(daca e om) toate cele necerare baiatului si sunt toate bune si frumoase.

Daca nu e om..atunci incepi sa te ocupi de el.

 

La spital as fi venit si eu dar...din pacate nu pot sa ajung(serviciul)..

 

TOATE CELE BUNE monsteristului!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

APROPO DE SPITAL,

am vb acum 2 minute cu Ionut - prietenul lui cosmin si nu avem cum sa-l vedem azi pe monsterist:

- are clavicula rupta in mai multe locuri si azi o sa-l opereze

- un ligament rupt care o sa fie operat peste o saptamana

- ceva lovituri usoare la cap

- 2 degete luxate

 

Azi nu ne dau voie sa-l vedem, poate maine seara dupa ce se trezeste sa-l vizitam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa amanam vizita de la spital. Mai bine sa lasam omu linistit ca oricum e sedat si nu o sa inteleaga nimic. Nici nu cred ca avem voie sa intram. Deocamdata cred ca e la reanimare si acolo nu au voie decat rudele.

 

@ paulynos

 

Tu esti?

 

Cand: 10.08.2005

Cine: paulynos

Unde: Bucuresti, B-dul I.C. Bratianu

Imprejurari: Autoturism Cielo a efectuat manevra de virare la stanga fara sa se asigure si a lovit motociclistul

Urmari: Julituri, contuzii, pasagera motocicletei are contuzie de bazin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma succesului fulminant avut de episodul pilot, Monster Productions are placerea de a va prezenta restul episoadelor .. :D

 

Tabarati pe ftp si serviti-le cat sunt calde .. or sa se raceasca sigur pana le downloadati pt ca in ciuda eforturilor depuse pentru micsorarea dimensiunilor .. sunt totusi cateva ore bune .. si fo 15 GB in total :(

 

Enjoy !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ paulynos

 

Tu esti?

 

Cand: 10.08.2005

Cine: paulynos

Unde: Bucuresti, B-dul I.C. Bratianu

Imprejurari: Autoturism Cielo a efectuat manevra de virare la stanga fara sa se asigure si a lovit motociclistul

Urmari: Julituri, contuzii, pasagera motocicletei are contuzie de bazin.

 

da coco, din pacate eu sunt. suna mai grav decat a fost de fapt. nenea ce m-a pocnit era un mos nascut in 1930, 75 de primaveri la momentul accidentului, de abia vorbea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da coco, din pacate eu sunt. suna mai grav decat a fost de fapt. nenea ce m-a pocnit era un mos nascut in 1930, 75 de primaveri la momentul accidentului, de abia vorbea.

 

 

pai cum esti ? ce ai patit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai, mi-am revenit, au trecut totusi 3 ani :kali:

 

frate cat de obosit sunt...mai bine ma culc :D

 

Eu zic sa amanam vizita de la spital. Mai bine sa lasam omu linistit ca oricum e sedat si nu o sa inteleaga nimic. Nici nu cred ca avem voie sa intram. Deocamdata cred ca e la reanimare si acolo nu au voie decat rudele.

 

@ paulynos

 

Tu esti?

 

Cand: 10.08.2005

Cine: paulynos

Unde: Bucuresti, B-dul I.C. Bratianu

Imprejurari: Autoturism Cielo a efectuat manevra de virare la stanga fara sa se asigure si a lovit motociclistul

Urmari: Julituri, contuzii, pasagera motocicletei are contuzie de bazin.

 

si tu, ba coco...ce draq dai cu dezinformarea in noi, nu vezi ca sunt labil psihic :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa, ma radem si noi putin. odihneste-te ca poate mai facem o cheia sau alt traseu in weekend.

cu cea mai mare placere, dar nu cred ca pot, moto nu e chiar sanatoasa si nici io nu stiu daca o sa fiu refacut :D

 

trebuia sa vii pe transfagarasan...a fost de exceptie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Monsteristilor,intentionez sa achizitionez si eu un Monster de 600 in cel mai scurt timp. Am citit cam jumatate din tot ce scrie pe acest topic si deja parca nu mai am rabdare sa ma alatur gastii :( .

Daca stiti pe cineva care vinde un Monster de 600 in stare buna, preferabil si negru plizz let me Know si inca un lucru daca nu va stresez prea tare:unde gasesc si eu o lista cu modele fabricate,diferentele intre ele si detalii tehnice.

In rest dupa ce sa ma uit atunci cand ma hotarasc asupra unuia?

multumesc anticipat si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Monsteristilor,intentionez sa achizitionez si eu un Monster de 600 in cel mai scurt timp. Am citit cam jumatate din tot ce scrie pe acest topic si deja parca nu mai am rabdare sa ma alatur gastii :D .

Daca stiti pe cineva care vinde un Monster de 600 in stare buna, preferabil si negru plizz let me Know si inca un lucru daca nu va stresez prea tare:unde gasesc si eu o lista cu modele fabricate,diferentele intre ele si detalii tehnice.

In rest dupa ce sa ma uit atunci cand ma hotarasc asupra unuia?

multumesc anticipat si asfalt uscat

 

aici cred ca ai cam toate info de care ai nevoie

http://www.motorclub.ro/Motociclete-Ducati-37.html

 

vezi ca e un ducati monster 620 rosu de vanzare la andu....e impecabil (mi se pare ca e din 2002)...un singur proprietar

e ff miso motoru :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Monsteristilor,intentionez sa achizitionez si eu un Monster de 600 in cel mai scurt timp. Am citit cam jumatate din tot ce scrie pe acest topic si deja parca nu mai am rabdare sa ma alatur gastii :( .

Daca stiti pe cineva care vinde un Monster de 600 in stare buna, preferabil si negru plizz let me Know si inca un lucru daca nu va stresez prea tare:unde gasesc si eu o lista cu modele fabricate,diferentele intre ele si detalii tehnice.

In rest dupa ce sa ma uit atunci cand ma hotarasc asupra unuia?

multumesc anticipat si asfalt uscat

 

Cred ca ai ceva probleme de vrei monstru'

 

Crede-ma ai tot suportul nostru! (verificare: monsteristu', transport: coco_monster, scoala de pilotaj: paulynos, liniste: neamu, cioclu: mo weed, animatzie: blondu, regie&film: doru, shi nu in ultimul rand:andu shi cristi sa potzi mere cu noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Monsteristilor,intentionez sa achizitionez si eu un Monster de 600 in cel mai scurt timp. Am citit cam jumatate din tot ce scrie pe acest topic si deja parca nu mai am rabdare sa ma alatur gastii :kali: .

Daca stiti pe cineva care vinde un Monster de 600 in stare buna, preferabil si negru plizz let me Know si inca un lucru daca nu va stresez prea tare:unde gasesc si eu o lista cu modele fabricate,diferentele intre ele si detalii tehnice.

In rest dupa ce sa ma uit atunci cand ma hotarasc asupra unuia?

multumesc anticipat si asfalt uscat

 

aici cred ca ai cam toate info de care ai nevoie

http://www.motorclub.ro/Motociclete-Ducati-37.html

 

vezi ca e un ducati monster 620 rosu de vanzare la andu....e impecabil (mi se pare ca e din 2002)...un singur proprietar

e ff miso motoru :(

 

Cred ca ai ceva probleme de vrei monstru'

 

Crede-ma ai tot suportul nostru! (verificare: monsteristu', transport: coco_monster, scoala de pilotaj: paulynos, liniste: neamu, cioclu: mo weed, animatzie: blondu, regie&film: doru, shi nu in ultimul rand:andu shi cristi sa potzi mere cu noi

 

cum adica ma cioclu?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa, ma radem si noi putin. odihneste-te ca poate mai facem o cheia sau alt traseu in weekend.

 

pe unde te-ai ascuns domnu paulynos, am incercat sa dam de tine sa te cooptam la trasee, da cu toate sursele nostre n-am reusit sa te gasim ..

 

lasa si tu un id de mess, un nr de tel ceva .. daca vrei bineanteles :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica ma cioclu?? :(

 

Pai tu ai fost primu' (din pacate) care a adunat monsteru'

 

Scuze de confuzie:

 

Numarul 1 tot monsteristu' ramane. E ffff intersat de orice tranteala apare. Apropos: cum e piciorul???

Editat de coco_monster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...