Sari la conținut

Motociclistu' Biciclist


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

doc m-a dus cu zaharelu!

totusi dan ar vrea sa stie unde lucrezi si cum de iti permiti atatea. :kali: (poti sa-i raspunzi live or private, i don't give a damn, ai fi oricum offtopic). a, banii nu conteaza, btw, dane! (ma rog, zice saracia pamantului :D adica je)

casperica (mai e un casper p-aici si culmea l-am mai si "cunoscut") tu ai mostenit meseria/jobul? ca tot dan zicea ceva de pile, chestii, trestii, mie evident ca nu mi se rupe ca n-are ce (doar cadrul care sper sa nu se rupa inca)

cycler, tu inca iti mai mangai clapa de n-ai ajuns? :crack:

 

cicloburu, inainte de a pleca eu la ruse imi faci tu revizia tehnica? dau :scratch: (adica cheers, lol)

 

talk to the hand, doc!

 

(hehe, acum am vazut ca doc e "fara numar, fara numar")

 

a, da' stai ca stiu unde lucrezi, ca ai link la profil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dixi, si problema ta e... ca te plictisesti extrem. mumu!

 

yamiiiiiiiiiiiiiiii

You have chosen to ignore all posts from: Dixi.

 

? View this post

? Un-ignore Dixi (yeah, sure!)

 

a, da, panta din mihai bravu' nu e asa abrupta cum imi aduceam aminte.

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doc m-a dus cu zaharelu!

totusi dan ar vrea sa stie unde lucrezi si cum de iti permiti atatea. :crack: (poti sa-i raspunzi live or private, i don't give a damn, ai fi oricum offtopic). a, banii nu conteaza, btw, dane! (ma rog, zice saracia pamantului :peace: adica je)

casperica (mai e un casper p-aici si culmea l-am mai si "cunoscut") tu ai mostenit meseria/jobul? ca tot dan zicea ceva de pile, chestii, trestii, mie evident ca nu mi se rupe ca n-are ce (doar cadrul care sper sa nu se rupa inca)

cycler, tu inca iti mai mangai clapa de n-ai ajuns? :lol:

 

cicloburu, inainte de a pleca eu la ruse imi faci tu revizia tehnica? dau :D (adica cheers, lol)

 

talk to the hand, doc!

 

(hehe, acum am vazut ca doc e "fara numar, fara numar")

 

a, da' stai ca stiu unde lucrezi, ca ai link la profil.

 

 

In concluzie, mie personal imi da impresia ca aceasta fiinta( ca nu o pot sa ii zic fata) nu este intreaga la oala.

In alta ordine de idei, ma amuza prostia si nervozitatea ei.

fany, un control la cutia plina cu cenusa, nu ti-ar strica, serios, tu ai probleme grave la cuc. :kali: Bine ca stiu dracu sa ma feresc de tine pe strada, poate ma musti. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In concluzie, mie personal imi da impresia ca aceasta fiinta( ca nu o pot sa ii zic fata) nu este intreaga la oala.

In alta ordine de idei, ma amuza prostia si nervozitatea ei.

fany, un control la cutia plina cu cenusa, nu ti-ar strica, serios, tu ai probleme grave la cuc. :kali: Bine ca stiu dracu sa ma feresc de tine pe strada, poate ma musti. :scratch:

La ce are probleme???Si eu care ii vorbeam la genul feminin :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

padre, te rog sa-ti iei avatarul, citatele si "citatii" si sa te arunci intr-o buda. noroc!

 

You have chosen to ignore all posts from: padr3.

 

? View this post

? Un-ignore padr3

Daca promiti ca macar acolo scap de tine poate ca o sa fac si asta(ce nu face omul pentru 5 minute de liniste :D ).Dar nu mai bine iti iei tu ignore-ul si il bagi in partea aia mare a ta? :scratch:

P.S.:Ma refeream la gura asa ca nu va ganditi la prostii :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu mai bine iti iei tu ignore-ul si il bagi in partea aia mare a ta? :kali:

P.S.:Ma refeream la gura asa ca nu va ganditi la prostii :D

 

 

Era de inteles ca la gura te-ai referit...cealalta parte nu are cum sa fie mare.Cine mama dracu se risca sa o mareasca?Nu vezi ce nebuna e iapa? :peace:

Hai ca devenim obsceni dracu.. :crack:

 

 

 

 

 

 

 

Asta a fost maltratata rau cand a fost mica. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitai ca nelogata vad ce scriu dobitocii. am retinut ca padre vrea liniste. pai mai, țâncule, te anunt ca pe topicul asta eu am cele mai multe posturi, altfel spus e "topicul meu". PROBLEMA TA CARE E? te-am invitat eu aici? te-a invitat cineva pe thread-ul asta? am venit eu pe thread-urile tale sa te f u t la creieri? ma indoiesc dar mai verific o data. AH! tu n-ai thread-uri. tu esti un frustrat care simte nevoia sa defuleze. sanatate!

dixi, aparent (din nebunia ta de a-mi comenta toate posturile mele de pe toate threadurile) ti-am f u t u t virtual viata si simti nevoia de razbunare. inca esti suparat ca ti-am zis de nenumarate ori ca esti homosexual, huh? simti nevoia sa arati ca esti barbat? NU ESTI! nu esti decat un handicapat si eu o handicapata mai mare ca ma "obosesc" (pentru ca pentru mine nu e un efort sa scriu mai mult decat o injuratura) sa-ti raspund. my last words to you. :scratch:

 

(mda, cer scuze oamenilor ce in general populeaza thread-ul asta, se pare ca la fiecare doua saptamani unora li se scoala sa se ia de mine. si eu nu rezist sa tac.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fanny, izi, nu te mai aprinde pentru orice rahat de post, just ignore.

 

imi pare rau ca nu am ajuns vineri pentru ca a trebuit sa stau la servici pana mai tarziu, toata saptamana am iesit pe seara cu bicla, vineri mi-am iesit din mana, si picior, vad ca aveti de gand disera la 9 sa iesiti iar, asa ca ma bag si eu. totusi recomand terasa de langa masinute, acolo daca vine cycler avem sanse sa bem o bere moca :kali:, cine stie ce mai fac clapele alea noi, sau ce alte clape isi mai ia :scratch:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...] daca vine cycler avem sanse sa bem o bere moca :crack:, cine stie ce mai fac clapele alea noi, sau ce alte clape isi mai ia :D

No such luck today :kali:

 

Dar lasa, in compensatie o sa-ti desfeti privirea cu gaozu' chelneritei aleia in tricou roz :scratch:

Editat de Cycler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa.. pai diseara la 9 in Tineretului, nu ? :scratch:

 

mai, eu de aici am inteles ca la 9 dimineata. dar oricum era vorba si de o intalnire pe seara asa ca vedeti voi. have fun!

 

intrebare. mi-am achizitionat un vitezometru . trelock ceva. nu reusesc sa-l pun in functiune. ma poate ajuta careva ? i-am rugat pe baietii de la magazin dar nu aveau niciun chef .. zi buna!

 

ce tampenie, sa nu aiba chef! du-te diseara la 9 in tineretului si te ajuta baietii, ca-s de treaba.

 

fanny, izi, nu te mai aprinde pentru orice rahat de post, just ignore.

i'll try my best

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catalin, RTFM (adica citeste manualul, te rog frumos :scratch: ).

In principiu, senzorul hall si magnetul trebuiesc pozitionati la o anumita distanta de axul rotii, distanta ce depinde de diametru, pentru a avea o indicatie corecta a vitezei (in manual ar trebui sa fie un tabel pentru asta).

Apoi senzorul ar trebui sa fie pe la vreo 2cm distanta de magnetul montat pe spite (adica in principiu cat mai aproape, dar cu un spatiu pentru cazurile in care Doamne-fereste reusesti sa indoi roata in forma de 8 )

 

Fanny, iar plimbi catzelu' si nu vii seara ? :kali:

Editat de Cycler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catalin, RTFM (adica citeste manualul, te rog frumos :scratch: ).

In principiu, senzorul hall si magnetul trebuiesc pozitionati la o anumita distanta de axul rotii, distanta ce depinde de diametru, pentru a avea o indicatie corecta a vitezei (in manual ar trebui sa fie un tabel pentru asta).

Apoi senzorul ar trebui sa fie pe la vreo 2cm distanta de magnetul montat pe spite (adica in principiu cat mai aproape, dar cu un spatiu pentru cazurile in care Doamne-fereste reusesti sa indoi roata in forma de 8 )

 

Fanny, iar plimbi catzelu' si nu vii seara ? :kali:

In niciun caz nu conteaza distanta dintre pozitia senzorului si centrul rotii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...