Sari la conținut

Motociclistu' Biciclist


gn77b
 Share

Postări Recomandate

ba voi ati facut la munte in bucegi traseul pe care vroiam eu sa-l fac pe jos :kiss:

mi-e dor de zona aia, si initial vroiam in vara asta sa plec din moroeni-pucheni, sa urc pe piciorul babelor si sa cobor pe jepi sau alt traseu, dupa ce ating si vf omu...am petrecut si eu in zona scropoasa si centrala dobresti, dar n-am avut timp sa mergem si la bolboci si mai sus...uite daca vreti sa cititi povestea mea de atunci(desi n-am fost cu biclele):

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?showtopic=1258

merita sa urcati pe drum in cariera lespezi...am enuntat zona sper eu, destul de bine :)

 

ce pofta mi-ati facut :unsure:

 

felicitari, si poate va ajuta site-u omului asta si in alte drumetii:

http://harti.mielu.ro/

e plin de harti da nu merg downloadate decat 5 pe zi de pe acelasi ip...eu le-am luat pe toate, deci, daca vreti, va scriu cd-uri :P (da-mi dati voi blankurile ca momentan n-am bani nici de tigari :kiss: )

 

toate cele bune, si poate ne vedem la o asa tura :angry:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bob, da, cool.

 

vreau sa merg dar n-as merge chiar maine-poimaine. cu cin' te duci? zicea cineva pe forum ca nu aprind nocturna pentru mai putin de 5 karturi (la 9 e deja intuneric)

 

Nici tu nu stii ce vrei. O sa merg cu niste prieteni biciclisti si depasim 10 persoane. Normal ca ne dam pe nocturna este mult mai fain, ne distram mult mai bine asa. Deci vrei sa vii? Te iau eu din drum daca nu ai cum sa ajungi in Tunari la Amkart.

 

 

daca se merge pe amckart , m-as baga si eu daca ne strangem mai multi (minim 3-4)

 

Suntem peste 10 persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici tu nu stii ce vrei. O sa merg cu niste prieteni biciclisti si depasim 10 persoane. Normal ca ne dam pe nocturna este mult mai fain, ne distram mult mai bine asa. Deci vrei sa vii? Te iau eu din drum daca nu ai cum sa ajungi in Tunari la Amkart.

 

noah, eu acum am ajuns acasa (ma rog, am scos si cainele intre timp) asa ca abia acum vad ce ai scris.

eu stiu ca vreau sa ma dau si ca zilele astea nu am cum. am intrebat gandindu-ma ca oricum n-o sa zica cineva gata, maine ne dam! banuiesc ca voi ati planificat din timp sau ma rog, you're always available.

si-apoi daca merg biciclistii tu te duci cu masina? ca eu aveam de gand sa merg cu bicla. anyyyyyyyyyyyyywayyyyyyyyyyyyy, v-ati dus deja, astept timpii. :bounce:

next time!

 

cat e cartu?

 

daca nu te-ai dus si ai aflat intre timp, kartul e MULT! preturile (pentru 10 minute) sunt:

kart de 6,5 cp 45 ron

kart de 13 cp 80 ron

*in cazul in care este necesara aprinderea nocturnei la fiecare tarif se mai adauga 5 ron.

de luni pana vineri intre orele 12-17 tarifele sunt 35/65 ron.

cel mai bun timp pe tur e 1.01 (facut de vreun pusti profesionist) asa ca mai mult de 9 tururi nu intra in alea 10 minute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frn, nu mai gasi mereu scuze!

cycler, so what? _badteethdance__by_CYCLER.gif :bounce:

da' te-ai dat vreodata sa vezi ce fain e?

 

bine, daca vrei sa fiu ontopic o sa zic ca intr-un fel ii invidiez pe biciclistii astia de se duc sa se dea pe munte dar in acelasi timp mi se pare mai fain sa urci perpedes (nu ca as face asta, macar).

orele, o sa verific threadu' de pe urban.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' te-ai dat vreodata sa vezi ce fain e?
Vag, da' era un circuit d'ala "amenajat" intr-o parcare... din 5 ture am inteles doar ca n-avea frana kartu', insa abia la sfarsit. Noroc ca s-a ferit nenea taxatoru' :rock:

 

Da, la munte e misto sa urci peugeos si sa cobori cu bicicleta. Abia astept sa iasa noile modele de bitze gonflabile de la Kona :bounce:

Editat de Cycler
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa revin ontopic.

 

Si biciclista si triciclista [cand nu ma vede nimeni si dormitorul e complet gol-loc de desfasurare :bounce: ]

Ca bicicleta,detin un Pegas care e mai in varsta decat mine,are 19 ani.

De cand Aprilică a fost vandut,am inceput sa circul mai des,si cam da rezultate,deoarece simt febra musculara cam in fiecare seara. :D

Pe timpul cand Aprilică detinea legea in casa,prea putine plimbari cu bicicleta,si alea foarte scurte.

 

Ar trebui sa circulam mai des cu bicicleta.Ne facem un bine sanatos.

 

 

"Mens sana in corpore sano"

 

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ai mai postat-o, eu o vazusem pe dA-ul tau.

deci chiar asa, saptamana asta ati fost toti conservari/motociclisti?

ruseee, i can't wait. va astept saptamana viitoare sa ne dam in fiecare seara ca sa nu mai fac febra musculara. ei ei ei?

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...