Sari la conținut

Motociclistu' Biciclist


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca nu ne plimbam, scriem, nu? :banana:

deci de la bicla pe mine de aseara ma doare o incheietura si azi mi-am cumparat ketonal gel si durerea m-a mai lasat. sper sa treaca pana sambata.

mi-am cumparat doua camere pentru bicicleta si petice. pompa am de la bicicleta cealalta, 35 de grade sambata la bucuresti si 37 la ruse :cheers: deci ma duc. (daca nu scriu de 15 ori ca ma duc o sa ma razgandesc).

 

Se baga careva la un weekend pe munte?

sa le reaminstesc oamenilor: http://www.reno.ro/Iesiri-cu-bicicleta-t11...ml#entry1500010

VladG vrea la Pecineagu la inceputul lui septembrie, o tura de doua zile cu corturile dupa noi. Ideea imi place si mie.

De la Rucar la Podul Dambovitei pe DN73, apoi stinga pe DC21 pina la Satic si ceva mai sus de el, lasam pe stinga noastra DC21 si continuam in sus pe Dambovita pina la Pecineagu.... Haai, cine posteaza harta, kilometri si tentatii? Sorbul (deversorul-pilnie) de la lac, de exemplu? Are VladG ochelari polarizanti, merita! smile.gif

6-7 septembrie, ok?

aveti timp sa va pregatiti, sa faceti rost de corturi... problema e masina cu suportii, banuiesc.

hai, hai, ca erati mai multi care voiati la munte cu bicicleta.

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fanny stii bine ca nu se poate pune nimeni cu tine, sa nu te superi. :cheers: Eu astazi chiar nu am avut chef de mers cu bitza era prea complicat sa ma deplasez dupa ea. Nici la film nu m-am mai dus pentru ca am bagat unul direct de pe HBO. Daca tot vrei sa faci plecarea de weekend tine cont de sfaturile mele, sunt peste 100 de km pe care trebuie sa ii parcurgi in aceeasi zi si nu ar fi ok sa pleci singura. Incearca sa mai gasesti pe cineva care este in acelasi ritm cu tine.

 

Cat despre plecarea din weekend nu cred ca o sa fie problema cu sportii de bicla. In cel mai rau caz in fac bicla bucati si o bag in portbagaj asa cum am carat-o si alta data. Sper sa reusesc totusi zilele astea sa-mi reglez bitza inainte de plecare pentru ca acum nu-mi place deloc cum merge.

 

@Corrado: cand dai de baut pentru noua echipare?

Editat de Dok
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...