Sari la conținut

Topicul atasistilor. Pagina oficiala


Aleko
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai ca-mi place de baiatu' asta!

Are idei rusu,Da vorbeste in dialect,valeeeu.

Da motoru ce il cara e tareeee.Oare ce o fi?

 

f destept rusul, furca asta de tractare e o solutie simpla si eficienta. As putea sa-mi trag Uralul cu Niprul apoi Niprul cu Uralul =))

Da,pe cimp e ok,dar pe sosea sa vezi ce te-ar distra militia.Nu e omologat RAR

Tot asa in SUA pe autostrada am vazut un truck cum tracteaza un altul.Si in cel tractat nu era NIMENI la volan.Acolo se remorcheaza cu un T,fixat bine de bara de protectie a vehicolului tractat si atasat la nuca celui ce tracteaza.Tre sa ai cheile in contact la masina remorcata si vine dupa tine ca mielu.Am vrut sa aduc si eu unul acasa,il multiplic,sparg piata.Fugi tare ,am intrbat la RAR si mi-au spus ca sa incerc numai sa vad ce patesc.

Asa ca,la americani se poate,la romanica,sintem mai catolici ca PAPA

 

! Martie,sa vina primavara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

nu stati dupa mine. mi-e tarshe sa merg fara ITP fie si numai pentru o vizita scurta, la Berceni. totusi, poate il rezolv in 2 saptamani.

 

eu o sa dau semn, imediat ce-s apt de drum. dar in masura in care mai iese careva, cu ocazia ca s-a imblanzit vremea, mai puneti si voi poze sa ne limpezim si noi ochii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,furca "leading link" este fabrica de voi?

Interesanta operatiunea de aliniere a cadrului.Va ocupati numai de proiectele personale?Ma intereseaza asa ceva.

 

Asai

Revenim la topic..un dnepr12 care abia astepta sa faca ce stie el mai bine in zapada.

Salut Dani,te-am rugat printr-un p.m. sa ma ajuti cu o informatie despre o uzura in jug.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stati dupa mine. mi-e tarshe sa merg fara ITP fie si numai pentru o vizita scurta, la Berceni. totusi, poate il rezolv in 2 saptamani.

 

eu o sa dau semn, imediat ce-s apt de drum. dar in masura in care mai iese careva, cu ocazia ca s-a imblanzit vremea, mai puneti si voi poze sa ne limpezim si noi ochii...

am fost dar n-am facut noi poze. Gasesti totusi pe forumul vecin la motoveterani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina scula, daca are acte doveditoare ca a fost imatriculata cu atas,,,,cel ce o va cumpara si va face acte, va platii si omologarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No ! Da ' intr-un picior bocancu' si in celalalt slapu' ?

 

Vezi poate gasiti un ij cu atas de boxer si le combinati valabil pt amandoi. Adica unul cu bocancii si unul cu slapii...

 

:tempted:

 

Daca imi facea trebuinta atasul il opream pentru mine dar cum IJ-urile mele au atase.....am preferat sa ajunga montat pe alta motocicleta comunista. Ursitoarele au decis sa ajunga montat pe boxer. Om lua si unul de boxer. Nu-i graba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da! Unul e al lui @Drobu, iar celălalt a ajuns la Oradea, a fost al lui @bach.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata bine.Indiferent daca este sau trecut atasul in cartea ei de identitate pentru inmatriculare in RO tot i se face omologarea.Costa in jur de 500 lei.Cred ca este trecuta cu atas in carte deoarece in afara se circula cu acte in regula.Cred ca merge si bine plus ca o poti customiza usor sa scoti un chopper frumos,rezervor lacrima,coarne clasice,aripi etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...