Sari la conținut

K7-le Meu


Josephine
 Share

Postări Recomandate

Bravos. Felicitari ! Eu abia am terminat rodajul la al meu sidupa 1600 de km pot sa spun ca se comporta exemplar. O masinarie de vis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte foarte frumoasa motocicleta si parca e facuta pentru fete :lol:

sa ai parte numai de bine alaturi de ea

 

 

Si eu am vrut sa spun ca e de "fetite" :lol: dar am zis sa nu le dau un motiv "babelor" sa sara cu gura ca totusi e un SS. Vineri, la parc expunem amandoi noile achizitii. :lol:

 

PS: Multumesc tuturor pentru urarile de bine.

 

PS2: Da, Marius, maine o ud :lol:

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatoasa, din curiozitate cat ai dat pe ea ?

 

 

Mai putin decat la reprezentanta in Romania. :)

 

 

Superb, mult mai potrivit ca fireblade'ul. :(

 

Intr-adevar, este mai potrivit, ma descurc mult mai bine cu asta. Cel putin printre masini ma strecor mult mai lejer. Desi nu e mare diferenta de greutate intre cele 2 (doar vreo 4 kg) asta se simte mult mai usoara, parca ar avea jumatate din greutatea fireblade-ului. E mai manevrabila. Sper sa tina vremea cu mine si sa pot sa fac niste plimbari mai lungi.

 

 

 

PS: Totusi, nu stiu de ce, dar pe-asta nu pot sa o intorc pe cric. Nu reusesc deloc sa o aplec pe o parte. Cu 954 era super usor. Gix-ul pur si simplu nu vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am vrut sa spun ca e de "fetite" :) dar am zis sa nu le dau un motiv "babelor" sa sara cu gura ca totusi e un SS. Vineri, la parc expunem amandoi noile achizitii. :(

PS: Multumesc tuturor pentru urarile de bine.

PS2: Da, Marius, maine o ud :moto:

 

 

Frumoasa rau , asteptam sa o calarim la parc :moto: !

 

P.S. : Nu e de fetite !

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oho, oho!

 

Sa-ti traiasca! Jeez, e deosebit sa o iei ambalata, in tzipla, fara un firicel de praf pe ea. :)

 

 

 

 

PS:

Plm, si cand ma gandes la looseru' ala manelist din mures care se credea mare smecher aici si pe pro-bike cu un Gixxer nou... Ete ca nu doar ceilalti motoristi pot ca el (si de multe ori mult mai bine) dar chiar si fetele motocicliste. Jospehine, sa ne traiesti si sa te duca mobra mereu si fara incidente! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. : Nu e de fetite !

 

 

Babo!! :moto: Sau poate sunt eu mai speciala :moto:

 

wheelie vrea ?? :moto:

 

 

Nu vrea, ca e de fetite :)

 

Si honda motoreta de incepatori :(

 

Te iei de 'onda? Biiiiine! Mai vorbim noi! :moto:

 

Imi aduc eu aminte de cineva, nu dau nume, care se tot ruga de mine sa faca si el cateva ture cu 954. Dar probabil ca nu il cunosti. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc eu aminte de cineva, nu dau nume, care se tot ruga de mine sa faca si el cateva ture cu 954. Dar probabil ca nu il cunosti. :)

Mai aveti 954'le? As vrea si eu sa fac cateva ture cu unul.. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri, dupa o asteptare de 1 saptamana, a sosit. Rosie si micuta. Sunt foarte multumita de ea. Astept sa termin rodajul sa vad cum se comporta si peste 8000 de ture.

pff... norocoasa ... sa o stapanesti sanatoasa.frumos motor... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte foarte frumoasa. Sa o stapanesti sanatos!

Numa pentru a te trezi intr-o zi acasa cu o cutie pe care scrie Suzuki si care are inauntru o motocicleta, merita sa ti-o iei noua(pe langa celelalte mii de avantaje) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...