Sari la conținut

Invitatie


tuningboy
 Share

Postări Recomandate

Noi suntem aproape gata :moto:

 

PS: Am adaugat etriere Brembo si discuri wave la RVF . Franeaza "like no other" :(

 

 

:) Cele mai tari pregatiri de "nunta" ever!!!!!

Editat de guy_ana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va iubiti in fiecare zi la fel ca-n prima zi, sa nu uitati niciodata sa va spuneti asta, sa va zambiti unul altuia atunci cand va e greu si sa aveti parte numai de fericire impreuna, sa nu va saturati niciodata unul de celalalt, si mai presus de toate, va doresc ca peste 40 ani sa priviti in urma si sa puteti spune: "Uite c-am facut-o si pe-asta!". As vrea sa ajung azi sa v-o urez personal, insa munca nu-mi permite. Da' la nunta de argint tot v-o urez, si la aia de aur si cu putin noroc si la aia de platina :laugh:

 

Casa de piatra mai, sa fiti fericiti impreuna, no matter what! ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:(

A fost super tare!!!! Foarte frumos!!! Mie mi-a placut foarte mult!!! :rolleyes:

Multumim tuturor pentru prezenta si urari!!! :P

 

Vom pune si pozele zilele astea .... nu le avem inca pe toate, dar vom pune ce avem!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

A fost super tare!!!! Foarte frumos!!! Mie mi-a placut foarte mult!!! :rolleyes:

Multumim tuturor pentru prezenta si urari!!! :o

 

Vom pune si pozele zilele astea .... nu le avem inca pe toate, dar vom pune ce avem!! :P

 

 

Super tare intr-adevar! Noroc ca v-a pacut si voua! :( Ma bucur ca v-am cunoscut si in persoana si va doresc cit mai multi ani imperuna, la fel de frumosi cum sunteti voi astazi!

 

Am si eu una-doua poze, sper sa am in curind timp sa le micsorez si incarc pe sit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CASA DE PIATRAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!

sa fiti fericiti si sanatosi si sa aduceti motociclisti mici in gasca cat mai repede

va imbratisez cu drag si cu regretul ca nu pot fi alaturi de voi ..... mor de ciuda ....

vreau sa vad poze de la cununie ...

va pup

Editat de hebe5p1n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Casa de piatra dragii mei !

Acum 2 zile am aflat si eu de la Caty de petrecerea voastra. Sa va dea Dumnezeu sanatate si viata lunga impreuna. Sunteti doi tineri deoasebiti si m-am simtit foarte bine cu voi la Lepsa. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

au venit si pozele... intr-o mai mica masura.

Le gasiti pe blogul fotografului nostru :

 

http://www.adrian-popescu.ro/blog/

 

VA MULTUMIM CA ATI FOST ALATURI DE NOI !!!

Noi speram sa veniti pe la noi sa va aratam TOATE pozele (peste 550)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...