Sari la conținut

BURSA LOCALA


ride2live
 Share

Postări Recomandate

Vand set 4 jante aliaj USOARE RONAL 14" 6j 4x100 (opel,vw,seat,logan etc) cu tot cu anvelope de vara 185 60 r14 in stare buna.

URGENT 440 LEI ! Sau variante cu jante tot 4x100 pe 15".

TEL : 0757 204 089

 

POZA INFORMATIVA!

post-40697-0-90789800-1343824045_thumb.jpg

Editat de iul1aN~
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gasesc o casca imprumut o zi? Contracost :)

As prefera integrala, marimea M.

 

 

 

mi-am uitat telefonu la cineva din Vaslui,sper sa mi-l trimita maine.

 

sa ma suni 0740 454 181

 

sau cauta-ma pe ym......

 

cand ai nevoie de casca si cat timp?

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand kit xenon H7, cu o singura lampa. Cumparat de la SMAEB de 2-3 ani, probat(functioneaza) dar nemontat. Am si adaptorul de plastic pentru lampa, pentru montare rapida. Nu stiu daca adaptorul este universal sau doar pt cbrF4i.Pret 100 ron.

Am primit doua mesaje, am raspuns, dar apoi nimic...

Anunt valabil, se vinde urgent. Il pot livra seara la domiciliu, in Iasi.

post-17228-0-56301700-1344191331_thumb.jpg

Editat de _danu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred totusi ca am sa o iau.In cel mai rau caz decupez aia :)

Salut.

Am vazut-o dimineata.Simpatica dar desenul ala de pe spate prea tipa: uitati-va la mine..sunt motociclist :) Prea saritoare in ochi.Daca ar fi cu desen ca ala de culoare nagra sau maro, sau chiar fara desen ar fi excelenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand urgent Aprilia RSV Mille 2002, 28.000 km

 

schimbat ulei weekendu trecut (15W-50 Bardhal + filtru ulei)

filtru ulei sport BMC

placute bune, cauciuc fata bun, spate relativ (mai am un set de gume sh pt ea)

schimbat lichid racier weekendu trecut

schimbat lichid de frana + lichid ambreiaj acu 3 saptamani

 

specificatii: 1000cc, v-twin, 130 hp, injectie

furca USD showa (full reglabila)

amortizor ghidon LSL

amortizor spate Sachs

capac monopost (n-am sa de pasager)

 

defecte optice: cazuta pe partea dreapta pe pietris (zgariata pe dreapta, nimic fisurat/crapat) insa toba s-a botit putin si a atins si bascula.

 

Pe partea stanga are un colt de carena lipsa (asa am cumparat-o). care vrea sa se convinga,sa caute Aprilia RSV pe bikeshop.ro si sa se uite dupa una gri din Reghin (Sa va uitati si la pret)

 

PRET 2300 eur. care vrea motoare lustruite sau pomana, cautati pe bikeshop ca sunt RSV uri si la 1800 eur.

 

Anuntul e valabil cateva zile pentru ca am gasit alt motor pe care-l vroiam. Daca ala se vinde si-l ratez, anuntul asta nu mai e valabil.

 

A nu se confunda cu anunturile alea de tip teapa gen "valabil doar azi, ultima oferta etc".

 

tel: 0740 454 181 ym: the_insid3r

post-66203-0-04186400-1344263380_thumb.jpg

Editat de Adrian B
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce panarama de motocicleta. nu cumparati de la el. e cazuta de 1000 de ori.

 

Ia zi bo$ acum ceva.

 

 

Sunt ferm convins ca dintre noi doi tu ai imaginea de om prost mai bine conturata in lumea moto ieseana (si nu numai).

 

Ai dreptate, nu cumparati motoru' ca e cazut de 1000 ori Disappointed.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate ajuta cineva cu o lista de magazine unde se pot proba casti/manusi in Iasi? Am rasfoit zeci de pagini insa in afara de SprintMotors carora le-am dat si un mail nu mai stiu/gasesc nimic.

 

Mersi!

 

 

Incearca la baietii de la Madras ai de unde alege...

https://maps.google.ro/maps?hl=ro&client=opera&channel=suggest&ie=UTF-8&q=magazin+madras+iasi&fb=1&gl=ro&hq=magazin+madras&hnear=0x40cafb7cf639ddbb:0x7ccb80da5426f53c,Ia%C8%99i&cid=0,0,8486442794981605513&ei=owIkUKTuOM_4sgagv4GYBg&sqi=2&ved=0CGsQ_BIwAw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand geaca Probiker Summer Lady Textil(21204038, cod louis), marimea 38, noua, probata o singura data; se vinde fiindca nu se potriveste ca marime. Pret 300 de lei, se poate vedea si proba in incinta showroom-ului Madras.

geaca_212040.JPG

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand casca MTR, model destul de vechi, 2007-2008 cred, folosita ocazionat de pasagera; nu este intr-o stare superba dar poate fi folosita fara probleme in continuare, prezinta zgarieturi minore, normale varstei; nu a fost implicata in nici un accident. De noua a costat 250 sau 300 de lei, cine e interesat sa vina cu o oferta. Se poate vedea in incinta showroom-ului Madras, mai multe detalii la 0762683122 - Ionut.

post-18053-0-80964400-1344721007_thumb.jpg

post-18053-0-32408300-1344721027_thumb.jpg

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajunge sa tipe sunt o vesta de piele :)doar nu ca aia :))

 

Iti dau eu o vesta de piele, a nu se intelege gresit, ti-o fac cadou, vad ca tii neaparat sa ai una.Saptamana viitoare daca ajungi la Vaslui, ca acu sunt plecat din localitate.

Daca nu ai cum sa ajungi ti-o pun pe maxi taxi.Promit si jur solemn.

 

A, vesta e cumparata de la un SH, pielea destul de groasa, neagra cu buzunare laterale.Purtata o singura data la o cumetrie, am ajutat staful de chelneri...:bounce:

Editat de catas_him
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand kit xenon H7, cu o singura lampa. Cumparat de la SMAEB de 2-3 ani, probat(functioneaza) dar nemontat. Am si adaptorul de plastic pentru lampa, pentru montare rapida. Nu stiu daca adaptorul este universal sau doar pt cbrF4i.Pret 100 ron.

Anunt valabil

post-17228-0-76910800-1344847044_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...