Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai frate Budd, poate ne cunoastem si eu nu stiu, ca eu daca vin mereu mai tirziu, am cam pierdut prezentarile, dar s-ar putea sa vii si matale intr-o joi la noi (da nu joi asta, ca eu am treaba) si sa imi povestesti? Sau da-mi contactul cu pretinul care a fost, ori adu-l si pe el la intilnire, ori...ori....

Joi nu vin :rock:

Ar fi si greu sa ma deplasez pe vremea asta nervoasa. Amicul,ca si mine,locuieste in Olanda,adeca e olandez :what: . Mi-e vecin de ... judet ,nu ca ar locui departe. Am sa dau o tura pe la el in iarna sa culeg toate info ce mi le da. Le notez si apoi le voi posta aici.

Pentru mine 4 zile e mult fara sa fac nimic,sincer.M-am tot gandit si razgandit cum sa ma autoconving ca de fapt sunt zile castigate insa nu-mi iese nicicum. In astea 4 zile merg in Elvetia si inapoi,lejer. Ba chiar daca ma enervez ajung si in nordul Angliei.

Am sa revin cu detalii despre Islanda ceva mai incolo. Cam peste 2 saptamani am sa dau o tura pe acolo.

 

da ..........ce vremuri

uite asa se fac 45000 km in 14 luni

Pai se poate,eu nu am scos mereu motorul din curte.Cel putin in uichend preferam sa fac altceva. Si cu toate astea am 15.000 in 12 luni. In afara de Kaprun ,doar la lucru :haha: . Acuma cu Murgu sigur bat 30.000 daca merg in fiecare zi cu el. Cand se poate,cand nu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se poateeeeee

 

face bavaria asa ceva?

 

dar ce s-a intamplat doamne? cum de sunt asa draguti? deodata....

trimit ei invitatii sa vii la ei, sa iti faca chestii ---GRATUIT--- ?!?!?

 

 

MAI-MAI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai da esti cu capu

:rock:

poate sa scrie si in jargou

conteaza ca si.au dat seama ca existam

Ia sa vezi tu cand se vor da subventii de la platitorii de taxe pentru ca industria auto sa stea in picioare. Taxa pentru cele noi au scos-o. Sa vezi cat de mult o sa retina ca existati.A,si chestia cu gramatica ramane.Plm, e o firma frate,trimite un mass mail. Ce dreq,un spell checker.Plm de retarzi.

Editat de Budd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se poateeeeee

 

face bavaria asa ceva?

 

dar ce s-a intamplat doamne? cum de sunt asa draguti? deodata....

trimit ei invitatii sa vii la ei, sa iti faca chestii ---GRATUIT--- ?!?!?

 

 

MAI-MAI!

AB fac ce le zice BMWu`. Si ei sunt cei care au facut invitatia. Auzisem ca fac rechemari nla toate mobrele de modelul asta.

@ianachim, zi-le sa iti verifice si chestia aia la roata fata care i s-a stricat lu nenea de la EMA, cred ca intre timp stii si tu de el, daca nu, sunt convinsa ca ei stiu. Nu stiu de ce, dar am impresia ca in realitate invitatia asta are ceva de-a face si cu acel eveniment.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea

ia vedeti.va voi la o bere si puneti la calea vanzarea

ca ne.am plictisit :rock:

e ceva ce trebuie sa stiu? :what:

 

am primit asa ceva

uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

poate buba e in alta parte si ca sa nu se faca de kko inventeaza ceva greu de verificat.Sau poate nu.

Important e daca te lasa sa vezi ce-i fac ,sau te tine la usa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau altii care au plecat de tot din tara :what: .................. :rock:

 

 

:haha: :10:

 

 

Da, si ati stat vreodata sa va ganditi din ce cauza? Oare toti din motive economice?

Inteleptilor :D

 

 

In fine, unde e linkul ala cu adresa locatiei de maine, am cautat 19 pagini si n-am gasit.

Sau ramane tot la Bikers si maine?

 

Bafta.

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era la Hanul cu Tei :what:

 

Joia viitoare va invit sa ne vedem in "Hanul cu Tei" Club. Am inteles de la un prieten ca de curand s-ar fi renovat, dar inainte de asta era un bar foarte dragut si mesele suficient de generoase pentru o intalnire ca a noastra. Uite aici un link cu adresa barului ( http://www.sapteseri.ro/en/place-details/q...club/bucharest/ ). Mergem acolo o data si daca nu ne convine schimbam.

 

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era la Hanul cu Tei :what:

 

Dar nu prea intelegi mare lucru din linkul ala :haha: si daca mai ie si club dupa cum scrie, chiar ca nu ne vom putea intelege auditiv vorbesc :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, si ati stat vreodata sa va ganditi din ce cauza? Oare toti din motive economice?

Inteleptilor :what:

 

 

Inteleptule :haha: , aici ai scapat total esenta mesajului meu.

 

Parca era la Hanul cu Tei :rock:

 

Asa ramane :10:

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleptule :rock: , aici ai scapat total esenta mesajului meu.

 

 

 

Asa ramane :what:

 

OK, dar eu n-am reusit sa descifrez strada, cum se numeste de fapt, sau cum se ajunge acolo?

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, dar eu n-am reusit sa descifrez strada, cum se numeste de fapt, sau cum se ajunge acolo?

 

Bafta.

 

cum vi pe lipscani dinspre magheru pe partea dreapta se face un gang mare cu porti de fier forjat unde de obicei sunt galerii de arta.scie mare deasupra galeriile hanul cu tei. intri pe gang si e iin partea stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fantoame, ne vedem undeva si mergem impreuna ? :rock:

 

Oricat mi-as fi dorit sa vin n-am mai reusit, am ajuns tarziu acasa.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...