Sari la conținut

New LOOK & SOUND


Vizitator Hairy Poker
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

De cateva zile bicicleta mea are o pereche de evacuari Micron noi noute thx to nenea Dobrescu.

Arata si suna demential....:lol: :finger: :finger:

Pun cateva foto iar pentru sound maine la arc..... :banana: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo fah Wizzie:) Sper sa nu o mai dai la gaini, ca te ia mama draq si te spurka nenea Tanga la partz, ushurel:) Ne vedem maine la Arkul de Triumph. Poate vii si tu la 7, nu cand pleaca lumea. Tarpfo :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vrei sa schimbi culoarea rotii din fata?

Uita-te in ansamblu; in spate este negrul si in fata rosul; e "pata" aceea de negru peste rosu; roata se incadreaza perfect. Cred ca doar la codita lipseste un pic de rosu.

 

E super frumos lucrat motorul si acum are si tobe demente. Mi-ar placea si mie sa-l aud, dar e cam departe. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
:drink: iar acum pe parte din spate vin f. bine tobele fiindca coditza e de carbon nevopsita, doar lacuita, tobele de carbon :laugh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut jucaria aseara. Ma gindeam sa trag un pic de tobe sa vad daca apare stapinul :drink:

Acum serios vorbind, arata bine. Nu stiu cum suna, dar asteptam demo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

Cum nenea ca am tot facut demo la arc, unde erai... nu tzi-a zanganit paharu' pe masa la terasa aia??? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Ai naibii struguri,acri mai sunt  :crack:

@irascibil: mda, bine zici, sunt acri daca nu's ai tai.. :crack: :baldy:

@dmw: care 5 minute mah.. si in plus mai muncesc oamenii nu freaca ludixu' toata ziulica... :crack:

 

intreaba-i si tu p-aia de au fost la

:laugh: :drink: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dmw: care 5 minute mah.. si in plus mai muncesc oamenii nu freaca ludixu' toata ziulica... :crack:

ai mare noroc ca e un topic despre motorul tau, care este frumos pentru o vitezana :baldy: :crack: :crack: ca daca nu ar fi fost ............

 

 

daca aveai shi tu un vulcan de 1600 clasic, atunci puteai sa ne vorbeshti de struguri acri :drink: :laugh: :(

 

 

shi unii muncesc, d-aia apar pe la 20.45 la arc, nu intretzin firestormu' toata ziua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...