Sari la conținut

Yamaha VIRAGO ZONE


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Salutare, am o intrebare. Cine iti aduce( iti comanda) oglinzile de pe acel site? Vreau sa-mi comand si eu un Apehanger la pretul de 39 euro (apropo, IceLord te bagi? :wave: ) : http://www.debrix.com/Items/25-0671?sck=62...%20%26%20Custom

Numai bine ;)

pai vezi ca dupa ce iti faci cont, cand comanzi ai o optiune de simulare a comenzii si iti face calculul cu tot cu transport cat te costa. si iti vine la usa ;)

 

am facut o simulare cu un ghidon Ape Hanger care costa 44$ si uitati rezultatul

US Postal Service - Priority Mail International $52.50

 

** Estimated shipping rates may differ depending on your final purchase information.

Numai transportul deci ... cam multicel ... bine ca am vazut mailul de la ei si nu plecase cumanda, am anulat si eu comanda de oglinzi, cred ca o sa`mi caut prin tara niste oglinzi, astea ma enerveaza sunt prea mici nu vad nimik in ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai vezi ca dupa ce iti faci cont, cand comanzi ai o optiune de simulare a comenzii si iti face calculul cu tot cu transport cat te costa. si iti vine la usa :wave:

 

am facut o simulare cu un ghidon Ape Hanger care costa 44$ si uitati rezultatul

US Postal Service - Priority Mail International $52.50

 

** Estimated shipping rates may differ depending on your final purchase information.

Numai transportul deci ... cam multicel ... bine ca am vazut mailul de la ei si nu plecase cumanda, am anulat si eu comanda de oglinzi, cred ca o sa`mi caut prin tara niste oglinzi, astea ma enerveaza sunt prea mici nu vad nimik in ele.

Mersi fain, pentru mine este destul de scump transportul, de aceea o sa renunt si eu de a mai comanda apehangerul

Numai bine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi fain, pentru mine este destul de scump transportul, de aceea o sa renunt si eu de a mai comanda apehangerul

Numai bine ;)

cu placere, ce analfabet sunt, comanda vroiam sa scriu da eram rupt de somn. Numai bine :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vezi ca dupa ce iti faci cont, cand comanzi ai o optiune de simulare a comenzii si iti face calculul cu tot cu transport cat te costa. si iti vine la usa :wave:

 

am facut o simulare cu un ghidon Ape Hanger care costa 44$ si uitati rezultatul

US Postal Service - Priority Mail International $52.50

 

** Estimated shipping rates may differ depending on your final purchase information.

Numai transportul deci ... cam multicel ... bine ca am vazut mailul de la ei si nu plecase cumanda, am anulat si eu comanda de oglinzi, cred ca o sa`mi caut prin tara niste oglinzi, astea ma enerveaza sunt prea mici nu vad nimik in ele.

Se pare ca am avut dreptate!

Oricum am un prieten care si-a comandat niste tobe la comanda la un kawa vulcan de 1500cc din USA si l-a costat in total 600 de euro din care 100 de euro a fost transportul, dar daca lua aceleasi tobe din europa(germania) costa vreo 650-700 de euro!Deci daca comanda e mai mare 500-1000 de euro atunci se merita sa-ti aduci din USA, dar daca e mai mica nu se merita! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HO HO HOOOOOO Merry Christmas And a Happy New Year dragi viragisti. Si anu 2009 sa fie si mai bun ca 2008 eventual fara incidente, asfalt uscat pe 2009 :lol: ;) :wave: ;)

Numa bine omu'! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI !!!!! va doresc multa sanatate inplinirea tuturor dorintelor,prosperitate in plan familiar si profesional si sa ne bucuram de viata pe doua roti ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI !!!!! va doresc multa sanatate inplinirea tuturor dorintelor,prosperitate in plan familiar si profesional si sa ne bucuram de viata pe doua roti ASFALT USCAT

Multumim la fel si tie! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Mult, chiar azi de ziua mea de nastere m-am apucat si am facut o vizita la motor in garaj! :(

Al meu e deja in casa in dormitor :laugh: si am inceput revizia anuala pentru inceputul sezonului si poate anul care vine ne intalnim mai multi posesori de virago si nu numai......important e sa aibe doua roti si un ghidon :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al meu e deja in casa in dormitor :laugh: si am inceput revizia anuala pentru inceputul sezonului si poate anul care vine ne intalnim mai multi posesori de virago si nu numai......important e sa aibe doua roti si un ghidon :D

cum ai reusit sa`l bagi in dormitor? stai la casa? ca eu unu nu as reusi sa`l bag in casa cu toate ca stau la bloc in parter :()

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ai reusit sa`l bagi in dormitor? stai la casa? ca eu unu nu as reusi sa`l bag in casa cu toate ca stau la bloc in parter :D)

Stau la bloc la etaju 1 si cu mai multi baieti l-am urcat pe scari si in casa l-am dus pana in dormitor (binenteles mutant mobila care ma incomoda) :(

 

 

Cred ca la cati suntem putem face si o intrunire... :laugh:

E ceva care se poate realiza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am zis ca restu nu au voie sa vine dar am o deosebita placere sa vad cat mai multe virage una langa alta :laugh:

Aha..........sa inteleg ca ai o pasiune mare pentru viroage :P !

 

hehe.si eu tot pe 20,am "spart" 24 :D

Multi inainte, eu deja am trecut catre jumatatea dinspre 30 :D !

 

:( Oricum fain dormitor are motoru' Nea' Mircea! :D

 

Cred-ca suntem cateva sute in tara! :P !Numa la mine in oras suntem 4 ! @Purghy si e un oras de 22000 de locuitori!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau la bloc la etaju 1 si cu mai multi baieti l-am urcat pe scari si in casa l-am dus pana in dormitor (binenteles mutant mobila care ma incomoda) :laugh:

 

Eu stau la 6. Am vreo sansa? Va rog nu-mi spulberati visele, nu-mi spuneti ca nu se poate.

 

Sarbatori Fericite tuturor si un an nou cu multi km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau la 6. Am vreo sansa? Va rog nu-mi spulberati visele, nu-mi spuneti ca nu se poate.

 

Sarbatori Fericite tuturor si un an nou cu multi km.

Se poate cu mai multi baieti dornici de un efort fizic :( si poate cu o lada de bere :laugh: reusesti important e sa ai vointa(depinde si de configuratia scarilor)

Succes. :D

IceLord stie el ce stie :D

Editat de Lord Vader
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca la cati suntem putem face si o intrunire... :laugh:

 

Intradevar sunt ceva Virago in tara ... si cred ca se poate face si o intrunire ...

dar cred ca e destul de greu sa strangi numai virago(listi/liste) ... oricum, la intruniri suntem destui ... si nu suficienti ...

sarbatori fericite la toti motociclistii si la multi ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca stai singur, eu inca stau cu ai mei si as avea de ales ori motoru in casa si eu afara ori motoru afara si eu in casa :laugh:

Nu stau singur cu familia mea dar le-am spus care comenteza ceva sta el pe cric in locul motocicletei si sa nu aud comentarii ca altfel doarme afara :D dar am patru camere si un dormitor e destinat motorului si acolo e acces limitat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar sunt ceva Virago in tara ... si cred ca se poate face si o intrunire ...

dar cred ca e destul de greu sa strangi numai virago(listi/liste) ... oricum, la intruniri suntem destui ... si nu suficienti ...

sarbatori fericite la toti motociclistii si la multi ani!

Nu cred sa fim mai mult de 1000 de posesori de virago! Eu in total in tara stiu personal 8! :laugh:

 

Nu stau singur cu familia mea dar le-am spus care comenteza ceva sta el pe cric in locul motocicletei si sa nu aud comentarii ca altfel doarme afara :( dar am patru camere si un dormitor e destinat motorului si acolo e acces limitat :D

Apoi la tine nu e bai! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred sa fim mai mult de 1000 de posesori de virago! Eu in total in tara stiu personal 8! :laugh:

 

 

Apoi la tine nu e bai! :D

 

in bucale cel mai raspandit cruiser e virago 535, urmat de shadow 600 si VN 800, dupa care vine intruderu de 800

 

da un search pe bike-shop la vanzari, vezi care e cel mai 'mult' cruiser.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in bucale cel mai raspandit cruiser e virago 535, urmat de shadow 600 si VN 800, dupa care vine intruderu de 800

 

da un search pe bike-shop la vanzari, vezi care e cel mai 'mult' cruiser.

Nu sunt asa de multe nici in Bucuresti, precis mai mult de 200 nu sunt in Bucuresti! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stau singur cu familia mea dar le-am spus care comenteza ceva sta el pe cric in locul motocicletei si sa nu aud comentarii ca altfel doarme afara :laugh: dar am patru camere si un dormitor e destinat motorului si acolo e acces limitat :(

eh si eu am 4 camere dar toate locuite :D)

 

in bucale cel mai raspandit cruiser e virago 535, urmat de shadow 600 si VN 800, dupa care vine intruderu de 800

 

da un search pe bike-shop la vanzari, vezi care e cel mai 'mult' cruiser.

hehe, nu prea se vinde virago mai mult se cumpara :D recunosc am avut super bulan si eu cu viraga mea, totusi am luat`o la bani putini 2300 de euro mai exact 8000 roni la cursul valutar de atunci :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt asa de multe nici in Bucuresti, precis mai mult de 200 nu sunt in Bucuresti! :D

201 :D :laugh: :D

 

 

LA MULTI ANI!!!!!!!!!

Sa fim sanatosi si noul an sa ne aduca numai bucurii si satisfactia de a merge pe doua roti :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...