Sari la conținut

Wheelie Pe Scuter


Sick4moto
 Share

Postări Recomandate

esti pe langa topicul asta...esti putin cam emo...nu te preocupa wheelie si astea :kali:

recunosc, nu ma preocupa...am dat wheelie cu ktm lc4 cand am avut chef sa dau, nu cu scuteru :kali: emo? :kali: intreaba-i pe stress si pe legiune din galati cat de emo sunt io :kali:

 

ma mai apuca si pe mine nebunia sa o dau pe o roata, dar nu e recomandat :kali:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut si eu wheelie pe o capra daia de la fb cu viteze :kali:) si merge si de la neutru in prima viteza sau se ridica si cand scimbi a 2-a da tresa iii dai gaz calumea. ca altfel nu are putere./

 

cu aeroxul fac wheelie usor daca stau in genunchi pe sa. ca sa mut greutatea pe spate. da mi-e frica sa nu cad dak o ridic mult :kali::kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram prin dr taberei pe bld timisoara si l-am vazut pe un tip in papuci ca de jugrav, pe un scuter..

 

Sa chinuit sa-l ridice de 2 ori si a treia oara cand l-a ridicat a luat o curba spre dreapta p-o roata si a mers asa...pana sa plictisit, f tare omul

 

Restecpt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E Din Aly G replica? :bigstar:

Ce e Aly G ?

 

Si omule ... cine sunt aia din filmulete de pe youtube cu gecile negre cu litera mare B pe spate .. care se dau foarte racing .. ghost rider shit !!

 

Exemplu:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu mam prins cam greu cum sa merg pe o roata da incet cu exersare zilnica de 1 ora incet am invatat.......mie asa mi se pare cel mai usor sa mei peo roata....asa merg eu cel mai mult

\

http://www.youtube.com/watch?v=edRsOxG5Pag

Fain. :bigstar:

Mie dupa sunet asa mi se pare ca tii acceleratia constanta. Asa e?

Eu asa stiu ca la wheelie trebuie in continuu sa dai sprituri cu gazul, si si eu asa il fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain. :bigstar:

Mie dupa sunet asa mi se pare ca tii acceleratia constanta. Asa e?

Eu asa stiu ca la wheelie trebuie in continuu sa dai sprituri cu gazul, si si eu asa il fac.

gazuri + frana...lasa ca dak am timp,fac si eu niste filme pe o roata..sau macar poze :crack:

 

poze :laugh: :

post-12750-1215089677_thumb.jpg

post-12750-1215089684_thumb.jpg

post-12750-1215089729_thumb.jpg

post-12750-1215089760_thumb.jpg

post-12750-1215089784_thumb.jpg

post-12750-1215089808_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gazuri + frana...lasa ca dak am timp,fac si eu niste filme pe o roata..sau macar poze :crack:

 

poze :laugh: :

Super misto frate cred k ti-a luat ceva timp sa inveti.As vrea si eu sa pot da m-am lasat k imi este mila de motorashu meu mai ales k e si cu viteze si tre sa-l turez super tare si tot nu pleaca :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gazuri + frana...lasa ca dak am timp,fac si eu niste filme pe o roata..sau macar poze :crack:

 

poze :laugh: :

 

 

 

cei cu dara aia de fum in spate ma ?? alt poluator .... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei cu dara aia de fum in spate ma ?? alt poluator .... :crack:

mai bine mai mult ulei decat mai putin :laugh:

iar dara inseamna ca merg pe o roata,nu doar o ridic :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine mai mult ulei decat mai putin :laugh:

iar dara inseamna ca merg pe o roata,nu doar o ridic :bigstar:

 

mda.. super tare, se pare ca o sa-mi ia ceva timp pana cand o sa merg si eu ca si tine :blbl: , mai mult de 2m nu pot sa merg :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine mai mult ulei decat mai putin :laugh:

iar dara inseamna ca merg pe o roata,nu doar o ridic :bigstar:

 

 

frate cand faceam eu wheliee cu masina ... tu abia incercai pe bicla :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate cand faceam eu wheliee cu masina ... tu abia incercai pe bicla :bigstar:

Du-te bai de aici!...tu care te intinzi pe burta cu pocketu in fata fetelor :crack: ..si le mai ceri si numarul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain. :kiss:

Mie dupa sunet asa mi se pare ca tii acceleratia constanta. Asa e?

Eu asa stiu ca la wheelie trebuie in continuu sa dai sprituri cu gazul, si si eu asa il fac.

 

faza e ca acol lam prins la punctu ala cand se mentinea constant....da cand o ridic mai mult de cat tre las si eu acceleratia numa acolo mnoah asa o iesit da in rest folosesc fi frana si sprituri de gaz acolo nush dc am mers asa.......pur si simplu asa mio iesit

post-37739-1215186007_thumb.jpg

post-37739-1215186024_thumb.jpg

post-37739-1215186068_thumb.jpg

post-37739-1215186082_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza e ca acol lam prins la punctu ala cand se mentinea constant....da cand o ridic mai mult de cat tre las si eu acceleratia numa acolo mnoah asa o iesit da in rest folosesc fi frana si sprituri de gaz acolo nush dc am mers asa.......pur si simplu asa mio iesit

hehe,te stii oleak :D

vad ca ai roata spate desumflata,e mai bine asa..merge mai bine pe o roata :lol: ...pacat k nu faci rolling stoppie  :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe,te stii oleak :D

vad ca ai roata spate desumflata,e mai bine asa..merge mai bine pe o roata :lol: ...pacat k nu faci rolling stoppie  :kiss:

Faza e ca nu mai am placute de frana :laugh: tre sami iau cas aproape pe fier deja

de aia nu prea pot face....si telescoapele mis cam moi tre sa le fac sa schimb simeringurile in rest totu e ok......si fier mai vreau sami fac in spate sa invat cercuri peo roata.....daca invat sa fac cercuri is multumit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...