Sari la conținut

Accident 20.06.2008 - Blv. Expozitiei


id
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 140
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

berea are proprietati magice de a solutiona, in 90%, orice conflict de pe forum :)

 

Pentru restul exista MasterCard. :P

 

Eu chiar nu inteleg de ce s-au inflamat spiritele.Reverse a zis 90%...deci mai raman 10 %...Acolo cica ar fi in firma vreo 20 de motoristi...daca firma are vreo 200 de uameni...chiar iese socoteala si chiar nu a jignit pe nimeni.

 

Ia numarati-va bah ! Verificati daca iese ce zic eu .:) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru restul exista MasterCard. :)

 

Eu chiar nu inteleg de ce s-au inflamat spiritele.Reverse a zis 90%...deci mai raman 10 %...Acolo cica ar fi in firma vreo 20 de motoristi...daca firma are vreo 200 de uameni...chiar iese socoteala si chiar nu a jignit pe nimeni.

 

Ia numarati-va bah ! Verificati daca iese ce zic eu .:P :)

 

 

nu iese ca suntem vreo 600-700

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu iese ca suntem vreo 600-700

 

bre Tarka e mai multi de 200 de uameni si e mai multi de 20 de motociclisti....deci nu iese calculu...

 

Calculati si voi ca sunteti oameni cu studii superioare. Nu stiu cati sunteti nici eu, important este sa va incadrati in aia 10% sa scape Reverse de bataie. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi este bine ca lumea s-a impacat ( mare parte din lume)...

 

hai sa ne rezumam de acum incolo ( daca tot e sa tinem topicul asta SUS - pana apare altu evident), la cu totul altceva si nu jigniri, vb. aruncate fara sa ai nici cea mai mica idee depsre oamenii respectivi..pur si simplu nu este frumos.

 

in rest...putem sa merem la o bere..sa stam acolo de vb. mai bine...dupa care cautam bruneta ( NU ..nu era blonda)..o violam..o omoram..dupa care o violam din nou ( pt. fanii genului evident :) )

 

gata..ne-am rezolvat???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

concluzia la care am ajuns eu este ca v-ati trezit amandoi din amorteala de dimineatza intr-o ipostaza nefericita.tu te-ai speriat cand ai vazut-o ca vine spre tine luat fiind prin surpindere ai pus frana brusc si te-ai oprit in fata ei, ea s-a speriat cand te vazut in fata masinii si nu a mai stiut ce sa faca a intrat in panica si ....

la asta ma gandeam si eu...tipa probabil s-a speriat si nu a mai stiut ce pedala apasa si nici creierul ei inca amortit de dimineata nu realiza ce se intampla...asta e, din pacate femeile in trafic au reactii mai intarziate. si se panicheaza mai usor (unele, nu vreau sa generalizez :) ... alta data casca ochii in toate directiile ca oamenii sunt f imprevizibili...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu asa fac!daca vaz ca la o intersectie chiar daca am prioritate sant masini care stau pe banda 2 sau 3 si eu pe banda 1 sau 2 opresc,normal ca nu am vizibilitate si nu stiu de ce au oprit aia.cum ai patit tu ,unu a dat drumul la o conserva de politicos ce este.Caz des intalnit,altadata fii si tu atent la fazele astea si eu cred ca asa trebuia sa faci si tu ,sa opresti nu sa te expui inutil desi recunosc ca ai prioritate dar vezi ce se intampla.Noroc ca nu aveai viteza si ai scapat doar cu atata.Cat despre nesimtirea soferitei,ce sa zic,daca oprea macar sa isi ceara scuze era altceva dar asa merita sa faci o plangere desi fara martori cred ca e mai greu.Succes si atentie inca o data la asemenea faze!

 

E cam greu sa opresti in astfel de cazuri fiind pe banda 1 unde se circula, benzile 2, 3 fiind blocate.Risti ca idiotul din spatele tau sa nu se astepte sa opresti (fara motiv!!!)si sa te vada prea tarziu, intrand in tine.Cum o dai, tot prost iese!Eu zic ca asa cum a procedat el e cel mai corect:mers cu frana si claxon!Pana la urma Dumnezeu decide daca scapi sau nu!

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...