Sari la conținut

Azi Au Murit Amandoi....


MOTOTUBE
 Share

Postări Recomandate

Azi...a murit si Dan ...si Ciprian....prea tineri....s-au luptat atata timp cu moartea...in coma..in acelasi spital si azi au plecat impreuna...o ciuma se aseaza peste Radauti!?

http://forum.bulletsquadron.ro/index.php/topic,245.0.html

http://forum.bulletsquadron.ro/index.php/topic,251.0.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu Sa-i Ierte !!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai de mine?! :P ce se intampla mai in anumite orase? parca nu s-ar "circula" ci parca s-ar juca ruleta ruseasca la fiecare iesire pe strada..doamne! :)

 

dumnezeu sa-i aibe in grija!

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S.: sincer nu-mi doresc sa pierzi trei prieteni intr-un timp atat de scurt....pur si simplu am simtit nevoia sa spun lumii despre ei!

R.i.P.: Juni, Dan, Ciprian (11.05.2008 26.06.2008 26.06.2008)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul dintre ei a murit pe barba lui. Nu merita jelit. A fost prost, a platit cu viata. Poate se reincarneaza in hipopotam or something, ca fiinta cu inteligenta complexa nu-i sta bine. Cum dracu sa te dai pe motor fara casca in groapa plina de soferi cretini numita Romania?

 

Despre al doilea ma abtin. Stiu cum e sa iti apara o caruta nesemnalizata in fata. Ala a incasat-o cam nevinovat. Si daca mergi cu viteza legala nu prea poti sa eviti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul dintre ei a murit pe barba lui. Nu merita jelit. A fost prost, a platit cu viata. Poate se reincarneaza in hipopotam or something, ca fiinta cu inteligenta complexa nu-i sta bine. Cum dracu sa te dai pe motor fara casca in groapa plina de soferi cretini numita Romania?

 

Despre al doilea ma abtin. Stiu cum e sa iti apara o caruta nesemnalizata in fata. Ala a incasat-o cam nevinovat. Si daca mergi cu viteza legala nu prea poti sa eviti.

ba...nu vreau sa ma cert cu tine...dar cum poti sa spui asa ceva? nu ai gresit niciodata? nu ai fost niciodata teribilist? nu ai mers niciodata fara casca? (nu incurajez mersul fara casca, dar in tinerete am mers si fara, nu eram atat de conservator ca acum) te pomeni ca mereu iti iei si armura si manusile si cizmele cand iesi cu motorul....sau poate ..pana mea...poate ai o bicicleta si te bagi in seama aici aiurea ca asa e cu forumurile astea...intra tot prostul si vomita impresii...de cand esti tu un judecator atat de suprem? deja i-ai pus stampila pe bilet lui Ciprian......poate ai sa cazi si o sa-ti intre gardul in coaste ca nu purtai armura! si uite cum poti sa mori tu ca un prost! mai gandeste nitel inainte sa vomiti pe forum.....si as fi vrut sa-mi spui in fata chestia asta....nici macar nu-l cunosteai.....da-te dracu' de judecator!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depasit masina fara casca .. la ce va asteptati ?!

sa poarte dreacu casti ca in ultima perioada mor numai pe carca lor ..

cand citesc forumu numai teribilisti fara casti .. e greu sa porti ceva care iti salveaza viata si e si OBLIGATORIU ? ar putea sa nici nu fie obligati prin lege ca tot ar trebuii sa poarte ca doar e viata lor ..

daca nici macar nu se gandesc la viata lor ce pot sa zic ? rip ?

va las pe voi sa ziceti si poate mai pricepeti ceva din topicurile astea care par sa fie fara sens pentru unii

Editat de steve-O
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, eu zic sa inchideti incidentul aici. Nu cred ca are cineva nevoie de scuze sau altii sa-si ceara scuze. Aruncati cu rahat pe deasupra a doi tineri care au murit. Eu propun sa o lasati asa cum a cazut, tineti-va opiniile personale despre unii sau altii si mergeti mai departe.

 

Ma intreb, daca va gaseati fata in fata cei vreo 3-4 care va injurati aici, la priveghi, la fel va spurcati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este ma...mereu trebuie sa apara cate unul sau una care sa vorbeasca total in afara de subiect....sau sa se dea mare expert...

Este ironic faptul ca Ciprian mereu purta echipamentul de protectie....investise o gramada de bani in el.....dar a plecat pana la un vecin...accidentul s-a petrecut la numai 500 de metri de casa , o data nu a luat casca si atunci l-a lovit ! Nu poti sa spui ca este prost! Nu-l cunosti! Unul dintre noi putea sa spuna lucrul acesta dar nu tu domnule Dragon Warrior, sau tu ...domnule Steve-o!

Editat de MOTOTUBE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este ma...mereu trebuie sa apara cate unul sau una care sa vorbeasca total in afara de subiect....sau sa se dea mare expert...

Este ironic faptul ca Ciprian mereu purta echipamentul de protectie....investise o gramada de bani in el.....dar a plecat pana la un vecin...accidentul s-a petrecut la numai 500 de metri de casa , o data nu a luat casca si atunci l-a lovit ! Nu poti sa spui ca este prost! Nu-l cunosti! Unul dintre noi putea sa spuna lucrul acesta dar nu tu domnule Dragon Warrior, sau tu ...domnule Steve-o!

Editat de Adydum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este ma...mereu trebuie sa apara cate unul sau una care sa vorbeasca total in afara de subiect....sau sa se dea mare expert...

Este ironic faptul ca Ciprian mereu purta echipamentul de protectie....investise o gramada de bani in el.....dar a plecat pana la un vecin...accidentul s-a petrecut la numai 500 de metri de casa , o data nu a luat casca si atunci l-a lovit ! Nu poti sa spui ca este prost! Nu-l cunosti! Unul dintre noi putea sa spuna lucrul acesta dar nu tu domnule Dragon Warrior, sau tu ...domnule Steve-o!

 

 

daca site`ul mototube iti apartine promit ca nu mai intru niciodata pe el

 

ai un limbaj de copil crescut fara jucarii ... fara suparare ... dar lasati`o mai moale...

 

RIP pentru amandoi .... pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca site`ul mototube iti apartine promit ca nu mai intru niciodata pe el

 

ai un limbaj de copil crescut fara jucarii ... fara suparare ... dar lasati`o mai moale...

 

RIP pentru amandoi .... pacat

Deci ce am vrut sa spun prin randurile de mai sus:

Nu se merge 2 metri cu motorul fara casca..pur si simplu am dat de inteles ca atunci a fost singura data cand nu a purtat-o!

si da, siteul este al meu...chiar te rog sa nu mai intrii!

Poate m-ai inteles gresit, ar trebui sa citesti topicul de la inceput!

Editat de MOTOTUBE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca site`ul mototube iti apartine promit ca nu mai intru niciodata pe el

 

ai un limbaj de copil crescut fara jucarii ... fara suparare ... dar lasati`o mai moale...

 

RIP pentru amandoi .... pacat

bai mototube nu te mai consuma degeaba, hai sa ne ingropam noi mortii si lasa-i pe astia sa comenteze pana crapa! probabil sant o gashcutza de prieteni carora li s-a promis o bere de reusesc sa te enerveze, sant foarte ieftini oamenii in ziua de azi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa ii ierte!

 

imi pare sincer rau de pierderea voastra si va inteleg durerea, chiar e prea mult pentru un orasel ca Radauti (am crescut acolo) ;

 

cat de jigniri si posturi la misto nu mai am ce zice.. ca nu avea casca ... a mers pe barba lui, plecase la cateva sute de metri de casa ... hello ??? voi chiar nu a-ti dat o tura in spatele blocului vre-odata ??? poate si la el a fost singura oara cand mergea fara casca...

 

in grecia jur, pana si militienii nu poarta casca... sunt niste riscuri pe care oamenii si le asuma calculat sau nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante familiilor si prietenilor.

Maine dimineata ajung in Radauti (cu serviciul), daca se organizeaza ceva, dati unul dintre voi un bip la 0720.220.589, va sun si discutam, poate am cum sa va ajut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa se odihneasca in pace....eu azi am operat un motociclist care din fericire a scapat doar cu niste fiare prin maini si picioare(nici el nu avea protectii in mom accidentului...avea doar casca, care i-a salvat viata )...purtati echipament de protectie ca va salveaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ride in paradise! sa dus si dany si cipi, imi pusesem cele mai mari sperante in ei, eu credeam ca o sa ajung ca dany si cipi sa se uite la posturile noastre si invetze si pe altzii ca nu e bine sa nu legi casca si ca nu e bine sa nu o portzi , insa nu e intodeauna cum vrem noi! imi pare rau pt amndoi, deja sunt 3 in radauti si cu totzi ma stiam ... mai bine , mai putzin!

 

 

e prea greu, ma gandesc la dan, 22 de ani o viatza in fatza, vroia vara asta sa mai lucreze la casa si sa se casatoreasca, si uite.... ca nu a fost sa fie!

ma consolez cu ideea ca acolo unde e dan nu sunt carutze si nici A8-uri care sai mai faca vreun rau, si ca pot sa le dea forja maxima caci nu ii mai opreste nimeni acum sunt ingeri!

 

prea multi prieteni pierdutzi anul acesta, stau si ma uit la gasca noastra si imi pun involuntar intrebarea vazand ca pe zi ce trece suntem din ce in ce mai putzini si mai decimatzi......... cine e urmatorul? :kali:((((((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul dintre ei a murit pe barba lui. Nu merita jelit. A fost prost, a platit cu viata. Poate se reincarneaza in hipopotam or something, ca fiinta cu inteligenta complexa nu-i sta bine. Cum dracu sa te dai pe motor fara casca in groapa plina de soferi cretini numita Romania?

 

Despre al doilea ma abtin. Stiu cum e sa iti apara o caruta nesemnalizata in fata. Ala a incasat-o cam nevinovat. Si daca mergi cu viteza legala nu prea poti sa eviti.

 

 

daca site`ul mototube iti apartine promit ca nu mai intru niciodata pe el

 

ai un limbaj de copil crescut fara jucarii ... fara suparare ... dar lasati`o mai moale...

 

RIP pentru amandoi .... pacat

 

 

sunteti de toata jena, amandoi! :kali:

 

 

condoleante! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...