Sari la conținut

Imi Vine Jucaria


piticot
 Share

Postări Recomandate

Cum toata lumea zice ca Honda e Honda m-am decis sa-mi iau un K8. Mi-am vandut R1 si voiam sa trec pe naked (31 de ani, ceva burta si chelie, familie, etc) care m-i se parea un compromis OK la situatia mea. Din motive independente de mine, intr-o seara m-a facut nevastamea albie de porci: esti cel mai prost, cumperi toate fierele vechi, bla, bla, bla. Contrariat ii zic ca n-am ce face decat sa-mi iau motor nou- raspuns....OK. Iata-ma deci fortat de nevasta sa-mi aleg motor nou....si m-am decis la K8, azi am semnat contractul si am dat avansul la leasing si saptamana viitoare(7- 12 iulie) imi vine mobra. Deabia astept sa-i rup folia de pe ea si sa ne imprietenim putin. Revin cu poze cand ajunge in tara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Raman la miutza ca e mai bine sa ai ceva rezerve de putere. Rabdarea e o virtute, mai am de asteptat cateva zile

 

Buna alegere!

Multam, asa ma gandeam si io(i-am mai intrebat pe aia mai mari, am mai citit o gazeta, d'astea)

 

A venit jucareaua. Ieri la ora 11:30 a ajuns si la 16:00 plecam cu el din showroom. Dupa 102km nu pot sa zic inca nimic, poate faptul ca m-a plouat azi dimineata si s-a facut ca porcu' dar tot frumos e.

 

Hmmm, sunt cam mari pozele, o sa incerc sa le micsorez si postez. Asta e facuta cu telefonul si e mica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

GSXR 1000 K8, ieri i-am facut RAR-ul, are "deja" 600km, merge de rupe locul in doua. Acum trebuie sa mai am rabdare inca 1000 km pana-i termin rodajul (800km maxim 6500 de ture, intre 800 si 1600km maxim 10.000 si dupa 1600km...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapaneshti sanatos si fara incidente.

E belea jucaria , dar mai belea e coloritu' meu :-L

 

Tot de la bardaci ai luat , bravo , buna alegere , si eu tot de la ei , si sunt foarte multumit.

 

 

P.S: Schimba tobele , pune Termignoni , sunt mortale :disappointed: :blbl: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos. Ma intreb cum o fi oare filingu ala, sa rupi tu cartonu si sa vezi mobra nou noutza, cum sta cuminte acolo.

Io zic ca e aproape mai bine decat cand f..ti. Golul ala din stomac, "fluturasii aia" cred ca nu i-am avut nici cand ma pupam cu fata dirigintei acum 18 ani. Oricum mirosul ala de plastic nu-l inlocuieste nimic si e super senzatie cand ii dai prima cheie si-i auzi glasciorul. Acum zace in garaj langa FZ6-le lui cumnata-miu si in fiecare dimineata ma uit daca nu e vreun poket-bike pe-acolo (sunt sigur ca noaptea i-o fute :moto: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic ca e aproape mai bine decat cand f..ti. Golul ala din stomac, "fluturasii aia" cred ca nu i-am avut nici cand ma pupam cu fata dirigintei acum 18 ani. Oricum mirosul ala de plastic nu-l inlocuieste nimic si e super senzatie cand ii dai prima cheie si-i auzi glasciorul. Acum zace in garaj langa FZ6-le lui cumnata-miu si in fiecare dimineata ma uit daca nu e vreun poket-bike pe-acolo (sunt sigur ca noaptea i-o fute :ok: )

 

 

:moto: ...... nice feeling

 

 

so stapanesti sanatos si sa va posedatzi fericiti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sa o stapanesti sanatos. frumoasa jucaria si cat de cat ok pretul de la bardaci :cheers:

ai mai primit vreun bonus de la ei ? servis gratis sau vreau beneficiu ? (toba, parbriz) ceva acolo sa te faca sa te simti bine ca primesti ceva in + ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos. frumoasa jucaria si cat de cat ok pretul de la bardaci :cheers:

ai mai primit vreun bonus de la ei ? servis gratis sau vreau beneficiu ? (toba, parbriz) ceva acolo sa te faca sa te simti bine ca primesti ceva in + ;)

Pe langa o reducere apreciabila am avut prima revizie kado (ulei Motul si filtru K&N) si daca imi iau Termignoni de la ei 25% reducere. Oricum io zic ca l-am luat bine, la aceeasi bani imi luam tot de la ei CBR 1000 RR 2007 si cu 1800 mai mult era K7 la B&S. Oameni de incredere, recomand cu caldura (miercuri au primit ei banii de la leasing si luni ma dadeam io cu mobra la ora 12:00)

Bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...