Sari la conținut

Accident Mortal Snagov - 30 Iun 2008


Cataaa
 Share

Postări Recomandate

Ma sunat fratele meu si mi-a spus ca a fost accident azi-noapte in snagov. Un baiat fara casca, fara permis, cu pasagera, fata a murit. Ati auzit ceva ?

Editat de Cataaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 290
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca e adevarat atunci chiar e nasol. saptamana asta s-au dus cate unu pe zi. oare ce intampla ? incep sa ma gandesc mai bine daca sa imi iau motor de strada (gs 500 - sunt incepator) sau motor de cross , ca pe acolo mori doar din cauza ta, nu depinzi de altii. nasol frate, rau de tot. ce sa mai zic. atentie! atentie! atentie! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si crezi ca nu poti muri pe strada cu un cross ? RIP fetei, cat despre idiotul de pe moto ... n-am cuvinte

[/quote

 

 

tocmai asta e ideea, iau cros sa ma dau in padure nu pe strada.

Editat de giovanyady
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi a fost accident? :jump:

frumoasa Yamaha ai nene...sa aveti grija de voi :P

 

cat despre accident...nu ai casca nu esti motorist, parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul a fost prin snagov prin padure, a intrat prea tare si a ratat virajul intrand intr-un pom, este vorba de un kawasaki, e imposibil sa nu stie nimeni sa posteze care sa stea mai prin zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul de Snagov este varza. Santuri si movile de pamint stinga dreapta. Pietris pe drum, tarani, carutze, ATV-isti de cacao etc etc etc. Ala care alearga pe acolo nu vrea sa traiasca mult.

Selectie naturala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa Yamaha ai nene...sa aveti grija de voi :P

 

cat despre accident...nu ai casca nu esti motorist, parerea mea.

Mersi... :jump:

Yep...just my point :jump:

 

Oricum nashpa daca se confirma accidentul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul de Snagov este varza. Santuri si movile de pamint stinga dreapta. Pietris pe drum, tarani, carutze, ATV-isti de cacao etc etc etc. Ala care alearga pe acolo nu vrea sa traiasca mult.

Selectie naturala.

 

 

Gata, l-ai etichetat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Selectia naturala a inceput de la nepurtarea castii,lipsa experientei si a permisului de conducere...etc.Incidentul era cat se poate de previzibil,ce sa mai...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe sarmana fata.

Am fost si eu de curand pe la Snagov si stiu cum e drumul, nu nasol-foarte nasol cu multe gropi de sari mai rau ca de pe o trambulina,si pietris amestecat cu praful de pe strada.

Multa grija fratilor,si daca nu cunoasteti drumul pe care urmeaza sa mergeti ,fiti prudenti .Viteza redusa si multa atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma sunat fratele meu si mi-a spus ca a fost accident azi-noapte in snagov. Un baiat fara casca, fara permis, cu pasagera, fata a murit. Ati auzit ceva ?

 

Daca se confirma cele spuse anterior, nu sunt decat alti figuranti in filme cu prosti!Fara RIP!

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeam ca o sa postez vreodata la accidente in legatura cu persoanele pe care le cunosc , dar uite ca dupa Alin , asta e al doilea ... Pe baiatul cu motoru il cheama Dan , ii se zice Buza .. Avea un Zxr 750 si un RSV Mille , el ma dadea si pe mine cate o tura . Acum 5 minute am aflat si eu de accident , o sa incerc sa intru pe seara sa dau mai multe detalii , momentan nu stiu nimic in legatura cu fata si cum sa intamplat accidentul .

 

 

 

edit : Acum am vorbit cu fost prietena a tipului , si mi sa confirmat ca pasagera a murit . Nu era din zona , venise din Bucuresti la Snagov , in legatura cu ea nu stiu prea multe .. Dumnezeu sa o ierte ! :P

Dan a fost dus la spital in stare de inconstienta si azi l-au externat ! Nu stiu ce sa zic , asta mi-a zis si mie fosta prietena .

Ati vrut confirmarea de la accident , uite ca asta e !

 

Sa va fereasca Dumnezeu de clipe de bravada si ghinion cand sunteti cu moto pe drumuri ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci avea permis ?

 

Nu avea permis categoria A , doar B .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topicuri de astea parca cer discutii de genul "a meritat-o" versus "ce frate tu nu ai mers fara permis?" asa ca ar trebui pastrat doar 2-3 posturi cu titlu informativ si gata inchis.

daca am scrie despre fiecare scuterist si ilegalist care isi juleste genuchii am avea cate 100.000 de posturi fiecare. acestea fiind zise am mai facut si eu un post.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba lasa-l sa se mai discute,mai vede lumea si daca unu singur se hotaraste sa nu iasa fara casca in cap sau o singura fata vede si isi da seama ca nu trebuie sa se urce pe motor in conditiile astea cu un tip fara carnet, atunci din topicul asta s-a castigat ceva! Cu un pret foarte scump insa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...