Sari la conținut

Accident Mortal Snagov - 30 Iun 2008


Cataaa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Funny again! Inca tzashpe useri noi nouti aparuti pentru a sustine cauza ku' Buza ...

se pare ca la fiecare tranta a unui zmeu, mai ales daca e soldata cu victime omenesti (fie eroul in speta, fie collateral damage aka pasagerul) forumul se lasa descoperit de oameni mereu mai ciudati...

Incercati fratilor sa faceti un alt forum, gen complicii.ro unde sa ma impreunati gandurile bune la adresa criminalilor si a imbecililor de orice natura, cu sau fara gel, cu sau fara slapi.

Bata-va guta de amarasteni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dad da...sigur ca da.....DOMNULE ADMIN,bine ca ce am postat eu ai sters,dar cand se lauda un nene pe aici ca PROVINCIALII si-ar dori sa vada un metrou si sa aiba buletin de capitala l-ai lasat sa abereze frumos.....

Inca o chestie si am plecat:

Cluj-Bucuresti=480 km aprox

Cluj-Budapesta=480 km aprox

?????????????????????????

Nu intelegi ce vorbesc aia de la budapesta insa preturile la hungaroring sunt afisate,si pana la Budapesta nu ai ce face in 4 ore.La iubita,smechera,unde se afla singurii oameni desteptzi din tara faci de la cluj 6-7 ceasuri.Si pana mai intri din otopeni pana in p-ta presei libere mai bagi una.BLEAHHHHH!!!

 

 

Auzi ia dute tu la Budapesta daca iti place asa mult si ia si frigiderul plin de carne din partea noastra ca poate ti-o fi foame.O gramada de tampiti si frustrati,unii se dau fara permise altii viseaza cai verzi pe pereti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi... muta cineva topicul asta la fun? Daca nu, sa-l inchida naibii ca e atat de off topic de te doare biluta. Si da, eu sunt tot off topic, dar am mai facut un post! :kiss:

P.S. Cand fac 1000 de posturi, fac intrunire moto la mine in sufragerie! :D

Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi... muta cineva topicul asta la fun? Daca nu, sa-l inchida naibii ca e atat de off topic de te doare biluta. Si da, eu sunt tot off topic, dar am mai facut un post! :kiss:

P.S. Cand fac 1000 de posturi, fac intrunire moto la mine in sufragerie! :D

 

La Sibiu? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F. bine exprimat , 100% de acord.

RESPEKT !

 

du-te mah! ti-a facut Ceausescu metrou? de aceea esti atat de fericit? ce ti-a mai facut? motocicleta nu ti-a luat? de ce? ca nu a mai apucat... dar ai fi vrut sa primesti de la el o motocicleta...numai ca unii l-au dat jos sa nu-ti mai faca tie atatea lucruri folositoare...acolo la tine in fata blocului... cand mergeau altii( ex: eu) cu metroul in zeci de orase Europene, tu erai la cresa...

 

daca vrei sa stii, ora exacta se da din alt loc...mai citeste cate ceva

 

buletin de care ai tu, nu-mi trebuie ca se impute portmoneul...

 

ce ai mai postat pe acolo, ti-e caracteristic. tie si semenilor forumisti

 

 

 

HE he he.

1. ai dreptate, orasul e de (cuvant urat).

2. Din orasul asta se da totusi ora exacta.

3. In orasul acesta avem metrou, iar tu provincial coclit, cand vi aici, mori de curiozitate sa vezi cum e pe sub pamant.

4. Orasul asta produce bani cat sa-ti tina tie familia in viata. Adica in orasul asta se produc bani cat sa ajunga si la desculti ca tine.

5. Orasul asta e de (cuvant urat) pentru ca e plin cu specimene de teapa ta. Veniti aici ca pradatorii, cu obiceiuri de la coada vacii, n-aveti habar de cultura si bun simt, populati cluburile, ambasadele si consulatele ca sa emigrati si in tot timpul asta comentati ca orasul asta e de (cuvant urat).

6. Flegmati pe strada, aruncati hartii pe jos, va suiti cu picioarele pe wc cand va kkti si dup-aia ziceti ca e orasul de (cuvant urat).

7. Fac ceva pe toate neamurile de emigranti care ar face orice pentru un buletin de capitala

8. Snagov NU e in Bucuresti. Informeaza-te.

 

Asta ti-o zice un bucurestean nascut si crescut in Capitala care iti trezeste tie atata repulsie.

Ma cacao pe moaca ta de provincial venit de la coada vacii cu pretentii occidentale. Emigreaza si polueaza alta lume cu infectia din capul tau.

JET!

 

rata face mac :burnout: mac

 

du-te mah! ti-a facut Ceausescu metrou? de aceea esti atat de fericit? ce ti-a mai facut? motocicleta nu ti-a luat? de ce? ca nu a mai apucat... dar ai fi vrut sa primesti de la el o motocicleta...numai ca unii l-au dat jos sa nu-ti mai faca tie atatea lucruri folositoare...acolo la tine in fata blocului... cand mergeau altii( ex: eu) cu metroul in zeci de orase Europene, tu erai la cresa...

 

daca vrei sa stii, ora exacta se da din alt loc...mai citeste cate ceva

 

buletin de care ai tu, nu-mi trebuie ca se impute portmoneul...

 

ce ai mai postat pe acolo, ti-e caracteristic. tie si semenilor forumisti

 

 

 

 

 

rata face mac :blbl: mac

e ptr. the duck cel care se da cu metroul:) sa-ti iei casca in metrou sa nu te muste ramele de nas

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey...pana la urma voi chiar credeti ca Buza a vrut sa o omoare pe Sandra?

 

de exemplu eu intr-o seara m-am rugat de Buza cam juma de ora sa ma plimbe si nu a vrut...de ce?...k nu aveam casca si ca nu vrea sa intre la belele...

am zis o tura...200 de metrii...a zis k nu!

 

deci fata avea casca pt k il cunosc cat de cat pe Buza si nu e asa inconstient!

 

si pentru cei care ii doresc rau lui buza...stati inistiti...omu are poze cu ea in toata casa...pe jos,in pat pe televizor,pe monitor...lumanari aprinse prin casa...o viseaza,vorbeste zilnic despre ea si despre ce s-a intamplat...

 

ce ati zice daca ati avea un pasager si din greseala(doamne fereste) intr-o curba s-ar dezechilibra si ar cadea...si ar muri :|....nimeni nu e vinovat...d'aia se num. accident nu?e din greseala...

 

Imi pare rau pt ce s-a intamplat cu ea dar va zic sa nu va mai agitati atat...Buza sufera destul....

 

 

R.I.P. Alin [VRL] :burnout:....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da bah!! ce va agitati atat? ca la naiba sufera destul..

 

bah ce bou esti..adica fiinta aia cand a murit nu a suferit destul? bai asta..odata ce ai omorat un om crede-ma ca orice ai face nu suferi destul..nu mai sta mah pe net ca iti moare si ultimul neuron.lasa tu postatul aici.atata timp cat ala e intreg sa scrie naibii singur.nu e olog e intreg bine merci acasa.nu mai luati bah apararea distrusilor..

daca sunt toti asa de bazati si de buni sa zica naibii ei, nu voi!!

 

stati naibii in banca voastra ca e lumea plina de prosti dar ca la rubrica asta...aia se inmultesc mai ceva ca..iepurii sau ciupercile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te mah! ti-a facut Ceausescu metrou? de aceea esti atat de fericit? ce ti-a mai facut? motocicleta nu ti-a luat? de ce? ca nu a mai apucat... dar ai fi vrut sa primesti de la el o motocicleta...numai ca unii l-au dat jos sa nu-ti mai faca tie atatea lucruri folositoare...acolo la tine in fata blocului... cand mergeau altii( ex: eu) cu metroul in zeci de orase Europene, tu erai la cresa...

 

daca vrei sa stii, ora exacta se da din alt loc...mai citeste cate ceva

 

buletin de care ai tu, nu-mi trebuie ca se impute portmoneul...

 

ce ai mai postat pe acolo, ti-e caracteristic. tie si semenilor forumisti

 

 

 

 

 

rata face mac :burnout: mac

 

 

e ptr. the duck cel care se da cu metroul:) sa-ti iei casca in metrou sa nu te muste ramele de nas

 

 

bha, esti nebun? ai calatorit cu metrou prin zeci de capitale europene? nu te cred frate, pune poze cu tine in metroaiele alea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu-s frate cu tine mah... ca de eram frati...erai mult mai fericit

 

pai romanu e frate cu codru ma si tu-mi pari cam copac asa... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey...pana la urma voi chiar credeti ca Buza a vrut sa o omoare pe Sandra?

 

de exemplu eu intr-o seara m-am rugat de Buza cam juma de ora sa ma plimbe si nu a vrut...de ce?...k nu aveam casca si ca nu vrea sa intre la belele...

am zis o tura...200 de metrii...a zis k nu!

 

deci fata avea casca pt k il cunosc cat de cat pe Buza si nu e asa inconstient!

 

si pentru cei care ii doresc rau lui buza...stati inistiti...omu are poze cu ea in toata casa...pe jos,in pat pe televizor,pe monitor...lumanari aprinse prin casa...o viseaza,vorbeste zilnic despre ea si despre ce s-a intamplat...

 

ce ati zice daca ati avea un pasager si din greseala(doamne fereste) intr-o curba s-ar dezechilibra si ar cadea...si ar muri :|....nimeni nu e vinovat...d'aia se num. accident nu?e din greseala...

 

Imi pare rau pt ce s-a intamplat cu ea dar va zic sa nu va mai agitati atat...Buza sufera destul....

 

 

R.I.P. Alin [VRL] :burnout:....

 

bai, pateticilor, de unde apareti voi, ma? stati ma cuminti si nu mai intrati pe-aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai romanu e frate cu codru ma si tu-mi pari cam copac asa... :burnout:

du-te...invata sa citesti inainte mai doua clase neterminate...apoi ora de scriere. in vacanta te las prin canale sa te dai cu metroul daca esti cuminte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te...invata sa citesti inainte mai doua clase neterminate...apoi ora de scriere. in vacanta te las prin canale sa te dai cu metroul daca esti cuminte...

 

mai dodolotz, mai, ce va pun aia in cico ma acolo la tine in comuna? ca esti mai nevricos decat un taur care a mirosit o vaca-n cuur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te mah! ti-a facut Ceausescu metrou? de aceea esti atat de fericit? ce ti-a mai facut? motocicleta nu ti-a luat? de ce? ca nu a mai apucat... dar ai fi vrut sa primesti de la el o motocicleta...numai ca unii l-au dat jos sa nu-ti mai faca tie atatea lucruri folositoare...acolo la tine in fata blocului... cand mergeau altii( ex: eu) cu metroul in zeci de orase Europene, tu erai la cresa...

 

daca vrei sa stii, ora exacta se da din alt loc...mai citeste cate ceva

 

buletin de care ai tu, nu-mi trebuie ca se impute portmoneul...

 

ce ai mai postat pe acolo, ti-e caracteristic. tie si semenilor forumisti

 

 

 

 

 

rata face mac :burnout: mac

 

 

e ptr. the duck cel care se da cu metroul:) sa-ti iei casca in metrou sa nu te muste ramele de nas

 

Totusi, pe ceausescu (cu c mic) l-au dat jos tot de la Bucuresti. Oricum o dai, orasul asta e mai smecher un pic...

N-ai ce-i face.

N-am vrut nimic de la ceausescu in afara de a-l vedea mort...

In fata blocului meu nu se intampla nimic interesant si nici nu e nevoie de lucruri folositoare.

 

Am sa-ti raspund acum in mod civilizat si matur (sper sa pricepi):

E foarte bine sa te simti mandru de locul de care apartii, de locul unde te-ai nascut si unde traiesti. Dar este semn de proasta crestere sa vrei sa ii bati pe cei care sunt din alta regiune...

Fiind din Bucuresti iti pot spune ca mai mult de 3 sferturi din tara asta gandeste ca tine. Rogi pe cineva sa te ghideze spre o directie si constati ca te-a trimis in alta parte. Vrei sa mananci ceva la o pensiune si apari cu masina cu numere de Bucuresti, ai doua variante: ori nu mai au de mancare, ori au alte preturi.

Sunt lucruri pe care le-am intalnit de-a lungul timpului.

Ce nu am intalnit sunt tampeniile alea cu unguri care cica nu iti dau paine daca ceri in romana. Asta nu am vazut.

N-am priceput niciodata aversiunea pe care o au cei din provincie fata de Bucuresteni, nici aversiunea Bucurestenilor fata de provinciali.

Raspunsurile pe care le-ai primit de la mine sunt replici care enerveaza in foarte mare masura pe cei care au (deja) boala pe Bucuresteni.

In continuare, desi nu pot sa imi dau seama din ce regiune a tarii provii(pentru ca nu ai avut amabilitatea sa-ti completezi profilul), voi presupune ca esti concetatean cu Sir Daniel, deci esti sibian.

Ce vreau sa-ti spun despre Sibiu? E un oras care nu merita un cetatean cu gandirea pe care o posezi.

Daca insa te va face sa te simti mai mandru, pe primarul vostru l-as vota oricand la presedintie. Nu de alta, dar se zvoneste ca s-ar putea sa candideze.

Si l-as vota pentru ca am vazut ce a facut in orasul ala. Punct.

 

Acum scoate-ti buletinul, uita-te bine la el, vezi ca scrie mare ROMANIA pe el, gandeste-te ca si pe al meu scrie la fel si incearca sa fii mandru de asta macar 5 minute.

Dupa care, la o bere poti sa continui sa-i injuri pe toti la rand...

Noroc romane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum ptr. cei care nu stiu:

 

De fapt noi ne cunoastem si suntem amici. asta a fost asa sa nu ne plictisim pe forum. ca alte ori la o bere nu ne plictisim sigur.

:blbl:

:burnout:

mai glumesti cu prietenii sa nu apara rutina si plictiseala

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...