Sari la conținut

Accident Mortal Snagov - 30 Iun 2008


Cataaa
 Share

Postări Recomandate

Mah, voi sunteti intregi la creier? Sau vi l-ati fumat deja? :bigstar:

 

:crack: cam atat pot sa iti raspund

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare ...

 

.... bull-shiet ....

Deci STF ...sti ce inseamna? :bigstar:

 

Mai sunt tampiti ca voi care mergeti fara permise prin Snagov ? Si pe deasupra va dati si mare cu treaba asta... :laugh:

 

Ce pana mea ma intereseaza daca stia sa mearga sau nu, nu ai permis stai acasa...si beleshte ouale pana-l obtzii cinstit cu ca povestea cu Argesul si permise pe bani :crack:

 

Scuteste-ne si du-te fa-tzi o laba, asa mai elimini din prostie... :blbl:

 

 

 

 

:blbl: cam atat pot sa iti raspund
Deja prea mult...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja prea mult...

 

Wow ... vrei sa fii idolul meu ? Unde incape atata ironie intr-o singura persoana ? Sigur esti semizeu sau ceva de genu !

Nu vedeti ma ca sunteti nistre crispati cu ochelari de cal ? Una-doua sariti de poponeata , aruncati cu (cuvant urat) in toti si toate si bagati in aceasi oala pe toata lumea .. Inseamna ca si aia din Bucuresti sunt toti niste basinari care se dau pe Magheru , sau merg in slapi si bermude ?

Nu mai generalizati si acceptati odata ca a fost greseala lui ( recunoscuta de el ) ca a mers fara permis si ghinionul sa se intample nenorocirea . Poate daca ea isi lega casca , poate daca stia sa se tina de motor sau poate daca Buza decola si cobora usurel pe un curcubeu nu ar mai fi fost asa .. Prea multe ipoteze si ipocrizie printre voi .

 

 

 

PS:Cat de laba , sa stii ca prefer sa imi ocup timpul cu una decat sa stau sa va ascult pe voi cum va puneti cenusa in cap !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow ... vrei sa fii idolul meu ? Unde incape atata ironie intr-o singura persoana ? Sigur esti semizeu sau ceva de genu !

Nu vedeti ma ca sunteti nistre crispati cu ochelari de cal ? Una-doua sariti de poponeata , aruncati cu (cuvant urat) in toti si toate si bagati in aceasi oala pe toata lumea .. Inseamna ca si aia din Bucuresti sunt toti niste basinari care se dau pe Magheru , sau merg in slapi si bermude ?

Nu mai generalizati si acceptati odata ca a fost greseala lui ( recunoscuta de el ) ca a mers fara permis si ghinionul sa se intample nenorocirea . Poate daca ea isi lega casca , poate daca stia sa se tina de motor sau poate daca Buza decola si cobora usurel pe un curcubeu nu ar mai fi fost asa .. Prea multe ipoteze si ipocrizie printre voi .

 

 

 

PS:Cat de laba , sa stii ca prefer sa imi ocup timpul cu una decat sa stau sa va ascult pe voi cum va puneti cenusa in cap !

Exakt ce am spus...

Si apropo nu ma incalzeste si nici nu cred ca pe parintzii fetei ii incalzeste recunoasterea lui de vina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HE he he.

1. ai dreptate, orasul e de (cuvant urat).

2. Din orasul asta se da totusi ora exacta.

3. In orasul acesta avem metrou, iar tu provincial coclit, cand vi aici, mori de curiozitate sa vezi cum e pe sub pamant.

4. Orasul asta produce bani cat sa-ti tina tie familia in viata. Adica in orasul asta se produc bani cat sa ajunga si la desculti ca tine.

5. Orasul asta e de (cuvant urat) pentru ca e plin cu specimene de teapa ta. Veniti aici ca pradatorii, cu obiceiuri de la coada vacii, n-aveti habar de cultura si bun simt, populati cluburile, ambasadele si consulatele ca sa emigrati si in tot timpul asta comentati ca orasul asta e de (cuvant urat).

6. Flegmati pe strada, aruncati hartii pe jos, va suiti cu picioarele pe wc cand va kkti si dup-aia ziceti ca e orasul de (cuvant urat).

7. Fac ceva pe toate neamurile de emigranti care ar face orice pentru un buletin de capitala

8. Snagov NU e in Bucuresti. Informeaza-te.

 

Asta ti-o zice un bucurestean nascut si crescut in Capitala care iti trezeste tie atata repulsie.

Ma cacao pe moaca ta de provincial venit de la coada vacii cu pretentii occidentale. Emigreaza si polueaza alta lume cu infectia din capul tau.

JET!

F. bine exprimat , 100% de acord.

RESPEKT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exakt ce am spus...

Si apropo nu ma incalzeste si nici nu cred ca pe parintzii fetei ii incalzeste recunoasterea lui de vina...

 

Bai , nu incalzeste pe nimeni , stiu asta .. dar decat sa fi fost ca alti idioti si sa nu ii pese , e ceva ! Pentru voi .

Si tu crezi ca daca tu urli si te bati cu pumnii in piept ca in Snagov sunt idioti cu motoare fara permis si ca mai stiu eu care zice ca ar trebui omorat cu pietre , ii incalzeste cu ceva pe parintii fetei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice om poate gresii/orice om poate face o tampenie..dar cu inconstienta ce facem?..

Nu putea sa o plimbe normal..trebuia sa ii dea gaz la maxim??? ...a facut-o fara sa gandeasca fara pic de constienta ca are pe cineva in carca..POATE nu merita sa stea dupa gratii...dar clar sanctiunea trebuie sa fie aspra..s o care in spate restul vietii.... iar zic ca psihic,ii ajunge.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai , nu incalzeste pe nimeni , stiu asta .. dar decat sa fi fost ca alti idioti si sa nu ii pese , e ceva ! Pentru voi .

Si tu crezi ca daca tu urli si te bati cu pumnii in piept ca in Snagov sunt idioti cu motoare fara permis si ca mai stiu eu care zice ca ar trebui omorat cu pietre , ii incalzeste cu ceva pe parintii fetei ?

 

Hmm, si pentru constientizarea asta e prea tarziu...

 

Dar tu crezi ca schimbi parea mea, sau a mai multora daca iei apararea la un criminal, si mai nashpa, la viitori criminali?

 

Bafta,

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice om poate gresii/orice om poate face o tampenie..dar cu inconstienta ce facem?..

Nu putea sa o plimbe normal..trebuia sa ii dea gaz la maxim??? ...a facut-o fara sa gandeasca fara pic de constienta ca are pe cineva in carca..POATE nu merita sa stea dupa gratii...dar clar sanctiunea trebuie sa fie aspra..s o care in spate restul vietii.... iar zic ca psihic,ii ajunge.

 

In legatura cu gazul .. nu stiu nimic , sa zica Ciocolata ca el stie daca era cu gazu-n blana ! Indiferent de sanctiune , de care mai scapi , nu cred ca poti sa scapi cu gandul ca cineva a murit langa tine , fie din cauza lui sau a ta !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ... buey eu zic k majoritatea discutiilor pe accest forum de exemplu accest subiect este inutila .... eu sunt tovarash cu Buza asta am fost cu el in searaa accidentului stiu perfect ce sa intamplat... o cunosc foarte bine pe fata eram foarte buni prieteni... !! nu mai tot aruncati cu acuzatii in stanga si in drepta .. eu zic k este mai bn sa va vedeti de curtea voastra si gata.. k majoritatea dintre voi sunteti nijte forumistii.. care atat faceti... incercati sa paretii kt mai interesanti... prin tot felul de comentari... !! nimeni nu avrut sa intample asta ... nici macar el.... FATA AVEA CASCA IN CAP!! numai k nu o avea prinsa AMANODI AVEAU CASCA IN CAP :laugh: credeti k el a vrut sa se intample asa cv ... atzi vazut .. iti e mila knd vezi un caine k se chinuie dar sa omori un om... credeti k dak stia k asta se intampla mai facea lucru asta... asa a vrut dumnezeu sa se intample... si cat despre permis avea b si urma si a .. dar eu zic k mergeam mai bn decat uni forumistii de aici... :D k sa nu mai zic k aveam 2 motoare...

fata a murit la spital la 6 dimineata... :P :laugh:

Dc sunteti atta de sigur k el va strica imaginea... toti ne stricam imaginea intrun fel... la voi nu va uitati knd taiati fata la cate o masina si va injura aia .. dar logic.. LA VOI NU VA UITATi... parerea mea intai analizeazate pe tine , gandeste de 2 ori dak este bn cea ce spuii si pe urma comeneteaza...

 

Romania nu este pregatita pt motociclete in trafic... de trebuie sa fii kt mai prudent !!

 

 

Practic nimeni nu avrut asta .... !! am vazut pe forum ... pe cineva care comenta .. trebuie omorat.. batut... dak esti atat de smecher dc nu incerci u asta .. !! dar te asigur.. k nu o sa poti...

Numai va dati voi atat de interesanti k omor .. bat eu... !!pana la urma ce treaba aveti voi???? dc va bagati voi???

numai incercati voi sa va faceti legea .. dak vrei sa iti faci legea . vino in snagov si cautal pe buza ... si atunci vedem care face legea si cum o face !!!!

 

 

SUNT MOTOCICLIST RESPECT PE TOATA LUMEA>> DAR CHESTIA ASTA MA DERANJAT!! AM O PASIUNE PT 2 ROTII!!! DAR EU ZIC K NU ESTE DE AJUNS SA NE RESPECTAM IN TRAFIC>>TREBUIE SA NE RESPECTAM ORIUNDE ORICUM SI ORICE S-AR INTAMPLA >>>

 

 

 

 

 

 

Prietene uite id meu de mess. abood_coco te astept aici cu ce informatii vreii .. si te astept sa vii sa il infunzi.. soarece care esti ...

pana atunci am si eu intrebare /.. ce motor ai tuh? de cand ai tuh permis? ce te face sa tot comentezi!! cine esti tuh de faci lege ? esti organ de politie si eu nu stiu... buey pustiule... terminate cu dastea k. iti pare raw pe urma

 

Cat de penibil poti fi:

Ai cunoscut-o foarte bine, dar te doare-n organ ca a omorat-o un (cuvant urat) fara permis, forjatorul pwlii ce a ratat curba. Misto prietenie.

Spui ca nu a vrut nimeni asta, corect. Dar cand o arzi aiurea pe un drum varza, ratezi curba si omori pe cineva, tu neavand permis, cum te numesti ? Destept, nu ?

Mergea "mai tare si mai bine" - mi s-a umezit dosul de lacrimi de emotie si de admiratie. Dar nu stiu cum se face ca ALT (cuvant urat) POSESOR DE MOTOCICLERA, FARA PERMIS, a mai omorat pe cineva. In experienta lui. Ce sa zic, de mare caracter si experienta a dat dovada facand asta. Si m-am umezit si mai rau cand ne-ai spus ca avea 2 motoare. Pfoa, trebuie sa ne ducem si noi sa ne mai cumparam cate un motor pentru a putea dovedi ce experti suntem. :kiss:

 

Si acum concluzia mea personala: sunteti o apa si-un pamant si-l sustineti pe "prietenul" ce-a luat o viata doar ca aveti impresia ca asta inseamna prietenie. Nu asta inseamna, sa-l sustii pe un (cuvant urat) ce n-avea drept sa circule pe strazi, dupa ce a ucis o viata. Iar amenintarile nu au nici o valoare acum. Vreti batai pe strazi? Vedeti ca unii nu stiu de astfel de "glume" si o iau in serios de nu o sa puteti duce :lol: Insa e jenibil ca dupa ce omori un om sa vina prietenii si sa se mai si rățoiască la altii de ce nu isi vad de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ... buey eu zic k majoritatea discutiilor pe accest forum de exemplu accest subiect este inutila .... eu sunt tovarash cu Buza asta am fost cu el in searaa accidentului stiu perfect ce sa intamplat... o cunosc foarte bine pe fata eram foarte buni prieteni... !! nu mai tot aruncati cu acuzatii in stanga si in drepta .. eu zic k este mai bn sa va vedeti de curtea voastra si gata.. k majoritatea dintre voi sunteti nijte forumistii.. care atat faceti... incercati sa paretii kt mai interesanti... prin tot felul de comentari... !! nimeni nu avrut sa intample asta ... nici macar el.... FATA AVEA CASCA IN CAP!! numai k nu o avea prinsa AMANODI AVEAU CASCA IN CAP :D credeti k el a vrut sa se intample asa cv ... atzi vazut .. iti e mila knd vezi un caine k se chinuie dar sa omori un om... credeti k dak stia k asta se intampla mai facea lucru asta... asa a vrut dumnezeu sa se intample... si cat despre permis avea b si urma si a .. dar eu zic k mergeam mai bn decat uni forumistii de aici... :kiss: k sa nu mai zic k aveam 2 motoare...

fata a murit la spital la 6 dimineata... :lol: :laugh:

Dc sunteti atta de sigur k el va strica imaginea... toti ne stricam imaginea intrun fel... la voi nu va uitati knd taiati fata la cate o masina si va injura aia .. dar logic.. LA VOI NU VA UITATi... parerea mea intai analizeazate pe tine , gandeste de 2 ori dak este bn cea ce spuii si pe urma comeneteaza...

 

Romania nu este pregatita pt motociclete in trafic... de trebuie sa fii kt mai prudent !!

 

 

Practic nimeni nu avrut asta .... !! am vazut pe forum ... pe cineva care comenta .. trebuie omorat.. batut... dak esti atat de smecher dc nu incerci u asta .. !! dar te asigur.. k nu o sa poti...

Numai va dati voi atat de interesanti k omor .. bat eu... !!pana la urma ce treaba aveti voi???? dc va bagati voi???

numai incercati voi sa va faceti legea .. dak vrei sa iti faci legea . vino in snagov si cautal pe buza ... si atunci vedem care face legea si cum o face !!!!

 

 

SUNT MOTOCICLIST RESPECT PE TOATA LUMEA>> DAR CHESTIA ASTA MA DERANJAT!! AM O PASIUNE PT 2 ROTII!!! DAR EU ZIC K NU ESTE DE AJUNS SA NE RESPECTAM IN TRAFIC>>TREBUIE SA NE RESPECTAM ORIUNDE ORICUM SI ORICE S-AR INTAMPLA >>>

 

 

 

 

 

 

Prietene uite id meu de mess. abood_coco te astept aici cu ce informatii vreii .. si te astept sa vii sa il infunzi.. soarece care esti ...

pana atunci am si eu intrebare /.. ce motor ai tuh? de cand ai tuh permis? ce te face sa tot comentezi!! cine esti tuh de faci lege ? esti organ de politie si eu nu stiu... buey pustiule... terminate cu dastea k. iti pare raw pe urma

 

Phuah.

E logic. E cuprinzator sub toate aspectele.

E esenta lucrurilor.

Esti un maestru al cuvintelor.

Daca ar fi toti ca tine si ca prietenii tai, tara asta ar fi in topul topurilor...din Univers!

Imi place cum cunoasteti voi legea, cum stiti sa va asumati erorile, cum cu sensibilitate va plecati capul in fata destinului....

Bietii de voi, cum suferiti pentru dramele prietenilor si va indreptati ochii inlacrimati spre cer, cerand indurarea Domnului.

 

Realitatea?

PRIETENUL TAU A UCIS. Nu e destin, nu e Dumnezeu, nu e talent unic si inimitabil, nu e nimic in afara de o PROSTIE CRASA, necunoastere a legilor, risc incalculabil NEASUMAT, si totala nesimtire.

 

Prietenul tau nu ar trebui omorat, dar ar trebui inchis pentru siguranta noastra a tuturor...

Iar voi, prietenii lui, aveti 99,9% sanse sa faceti nenorociri asemanatoare. Iar daca ati fi doar voi pe sosele, n-ar conta prea mult. Dar mai avem familii, prieteni, rude, cunostinte care din cand in cand cad prada inconstientei unora ca voi.

Va doresc asfalt uscat, sa conduceti in legalitate si conform legii si sa n-aveti parte vreodata de nenorociri dinastea. Voi INCA mai aveti o sansa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, si pentru constientizarea asta e prea tarziu...

 

Dar tu crezi ca schimbi parea mea, sau a mai multora daca iei apararea la un criminal, si mai nashpa, la viitori criminali?

 

Bafta,

Raul

 

Nu stiu la care viitori criminali te referi ..

Nu as zice ca Buza e criminal , ca nu a vrut sa o omoare intentionat . Ca a fost inconstient si ca a gresit da , dar criminal ... Criminali sunt aia care omoara copii si babe in bataie , si le place asta !!!

Eu nu vreau sa schimb parerea nimanui Raul , vreau doar sa nu mai fiti asa ... si sa aruncati cu cacao in toti si mai ales in el . Crezi ca pe el il intereseaza ca tipam noi aici , pro so contra la faptul ca e el sau nu e criminal ? Eu zic ca nu . Asta e valabila si pentru parintii fetei ..

Eu zic ca ar trebui sa fim oameni in primul rand , si apoi lupi moralisti .

NU CRED CA E CINEVA DE PE FORUM CARE NU A GRESIT NICIODATA SAU CARE NU A FACUT CEVA AIUREA !

 

Phuah.

E logic. E cuprinzator sub toate aspectele.

E esenta lucrurilor.

Esti un maestru al cuvintelor.

Daca ar fi toti ca tine si ca prietenii tai, tara asta ar fi in topul topurilor...din Univers!

Imi place cum cunoasteti voi legea, cum stiti sa va asumati erorile, cum cu sensibilitate va plecati capul in fata destinului....

Bietii de voi, cum suferiti pentru dramele prietenilor si va indreptati ochii inlacrimati spre cer, cerand indurarea Domnului.

 

Realitatea?

PRIETENUL TAU A UCIS. Nu e destin, nu e Dumnezeu, nu e talent unic si inimitabil, nu e nimic in afara de o PROSTIE CRASA, necunoastere a legilor, risc incalculabil NEASUMAT, si totala nesimtire.

 

Prietenul tau nu ar trebui omorat, dar ar trebui inchis pentru siguranta noastra a tuturor...

Iar voi, prietenii lui, aveti 99,9% sanse sa faceti nenorociri asemanatoare. Iar daca ati fi doar voi pe sosele, n-ar conta prea mult. Dar mai avem familii, prieteni, rude, cunostinte care din cand in cand cad prada inconstientei unora ca voi.

Va doresc asfalt uscat, sa conduceti in legalitate si conform legii si sa n-aveti parte vreodata de nenorociri dinastea. Voi INCA mai aveti o sansa...

 

:kiss:

Cum sunt unii asa destepti nu stiu ! Bine ca esti ironic si Ciocolata prost , dar pana la urma tot cu mucii in balta dai .. Ce te face pe tine sa crezi ca toti avem sanse de 99.9% sa omoram pe cineva ?? Stii tu cum merg altii cu motoru sau ce au in cap ? Esti facut din samanta lui Nostradamus ( nu ai vrea sa stii cum musca a prelevat and shit ! ) sau de unde stii ? Bai mor de voi cand va aud !

Editat de B!sh0p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am niste prieteni ce au fost plimbati de diversi pe diverse motociclete si au fost pusi in postura de a se ca_ca pe ei de frica ptr ca pilotul ia dat peste 100km/h pe o distanta scurta printre stradute ca sa demonstreze CE??

nu poti plimba pasagerul decat cu xxxkm/h ??

i-am plimbat si eu dar frumos cu max 60 si dupa plimbare au ramas surprinsi cat de placut poate sa fie.

a mea mama care pana sa-mi cumpar motorul era total impotriva lui acum cand mai trece pe la mine prefera sa o duc acasa cu motorul, nu cu masina.

de ce? pai inainte sa o urc i-am zis faci aia, stai asa, nu face aia , NU AM MERS CU xxx la ora.

dar ce zic eu aici nu o sa tina cont nimeni.

faptul ca a mers fara permis merita tot ce urmeaza si nu vorbesc in necunostinta de cauza(tatal meu e in aceeasi postura-poate chiar mai rau).

cu siguranta nu o sa treaca o juma de an si dl buza o sa fie din nou pe 2 roti facand burn la pom. Pacat ca pomul nu e stejar ca in reclama stiti voi care.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ... buey eu zic k majoritatea discutiilor pe accest forum de exemplu accest subiect este inutila .... eu sunt tovarash cu Buza asta am fost cu el in searaa accidentului stiu perfect ce sa intamplat... o cunosc foarte bine pe fata eram foarte buni prieteni... !! nu mai tot aruncati cu acuzatii in stanga si in drepta .. eu zic k este mai bn sa va vedeti de curtea voastra si gata.. k majoritatea dintre voi sunteti nijte forumistii.. care atat faceti... incercati sa paretii kt mai interesanti... prin tot felul de comentari... !! nimeni nu avrut sa intample asta ... nici macar el.... FATA AVEA CASCA IN CAP!! numai k nu o avea prinsa AMANODI AVEAU CASCA IN CAP :D credeti k el a vrut sa se intample asa cv ... atzi vazut .. iti e mila knd vezi un caine k se chinuie dar sa omori un om... credeti k dak stia k asta se intampla mai facea lucru asta... asa a vrut dumnezeu sa se intample... si cat despre permis avea b si urma si a .. dar eu zic k mergeam mai bn decat uni forumistii de aici... :kiss: k sa nu mai zic k aveam 2 motoare...

fata a murit la spital la 6 dimineata... :lol: :laugh:

Dc sunteti atta de sigur k el va strica imaginea... toti ne stricam imaginea intrun fel... la voi nu va uitati knd taiati fata la cate o masina si va injura aia .. dar logic.. LA VOI NU VA UITATi... parerea mea intai analizeazate pe tine , gandeste de 2 ori dak este bn cea ce spuii si pe urma comeneteaza...

 

Romania nu este pregatita pt motociclete in trafic... de trebuie sa fii kt mai prudent !!

 

 

Practic nimeni nu avrut asta .... !! am vazut pe forum ... pe cineva care comenta .. trebuie omorat.. batut... dak esti atat de smecher dc nu incerci u asta .. !! dar te asigur.. k nu o sa poti...

Numai va dati voi atat de interesanti k omor .. bat eu... !!pana la urma ce treaba aveti voi???? dc va bagati voi???

numai incercati voi sa va faceti legea .. dak vrei sa iti faci legea . vino in snagov si cautal pe buza ... si atunci vedem care face legea si cum o face !!!!

 

 

SUNT MOTOCICLIST RESPECT PE TOATA LUMEA>> DAR CHESTIA ASTA MA DERANJAT!! AM O PASIUNE PT 2 ROTII!!! DAR EU ZIC K NU ESTE DE AJUNS SA NE RESPECTAM IN TRAFIC>>TREBUIE SA NE RESPECTAM ORIUNDE ORICUM SI ORICE S-AR INTAMPLA >>>

 

 

 

 

 

 

Prietene uite id meu de mess. abood_coco te astept aici cu ce informatii vreii .. si te astept sa vii sa il infunzi.. soarece care esti ...

pana atunci am si eu intrebare /.. ce motor ai tuh? de cand ai tuh permis? ce te face sa tot comentezi!! cine esti tuh de faci lege ? esti organ de politie si eu nu stiu... buey pustiule... terminate cu dastea k. iti pare raw pe urma

fraieru asta s-a atacat mai mult ca unii au spus ca buza(aia de jos in cazu idiotului...) ar trebui batut...si el ca un snagovar bashtan ce este a sarit in apararea lui.prietene,daca erai prieten cu amandoi stateai in banca ta...ma intreb ce ar zice familia fetei daca ar citi ce ai postat aici...."a gresit si el"/"nu a vrut sa se intample asta"...si daca esti asa as in motoare stiai ca atunci cand mergi cu cineva in spate iti asumi practic o responsabilitate imensa,deci mergi mai incet si nu te rupi in figuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insa e jenibil ca dupa ce omori un om sa vina prietenii si sa se mai si rățoiască la altii de ce nu isi vad de treaba.

 

Pai cum sa imi vad de treaba cand vad ca toti ofuscatii au ajuns procurori , judecatori , mari maestri pe doua roti si sunt si mai catolici decat Papa ??

 

fraieru asta s-a atacat mai mult ca unii au spus ca buza(aia de jos in cazu idiotului...) ar trebui batut...si el ca un snagovar bashtan ce este a sarit in apararea lui.prietene,daca erai prieten cu amandoi stateai in banca ta...ma intreb ce ar zice familia fetei daca ar citi ce ai postat aici...."a gresit si el"/"nu a vrut sa se intample asta"...si daca esti asa as in motoare stiai ca atunci cand mergi cu cineva in spate iti asumi practic o responsabilitate imensa,deci mergi mai incet si nu te rupi in figuri

 

Pai sa stii ca daca un motorist imi taie vreodata fata o sa sar si eu la bataie , ca asa am invat pe forum , daca gresesti o iei pe coaja ! Nu ? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bishop, ce ai zice daca, din greseala, fara sa vrea, un pusti fara carnet (dar care, ATENTIE, conduce bine si repede si are si doua masini) o loveste pe mama ta si o omoara? Doar o intamplare nefericita, a scapat masina de sub control.

Ai fi "om" cu el?

 

 

Problema nu este ce s-a intamplat, lucrurile nu se pot reface, viata fetei nu poate fi adusa inapoi si suferinta celor ce tineau la ea nu poate fi stearsa. Dar voi, ce ati ramas si stiti ce s-a intamplat, ati putea sa invatati dracu ceva din chestiile astea! Si, dupa cum insirati aici tot felul de argumente stupide, nu pare deloc ca sunteti pe calea cea buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Phuah.

E logic. E cuprinzator sub toate aspectele.

E esenta lucrurilor.

Esti un maestru al cuvintelor.

Daca ar fi toti ca tine si ca prietenii tai, tara asta ar fi in topul topurilor...din Univers!

Imi place cum cunoasteti voi legea, cum stiti sa va asumati erorile, cum cu sensibilitate va plecati capul in fata destinului....

Bietii de voi, cum suferiti pentru dramele prietenilor si va indreptati ochii inlacrimati spre cer, cerand indurarea Domnului.

 

Realitatea?

PRIETENUL TAU A UCIS. Nu e destin, nu e Dumnezeu, nu e talent unic si inimitabil, nu e nimic in afara de o PROSTIE CRASA, necunoastere a legilor, risc incalculabil NEASUMAT, si totala nesimtire.

 

Prietenul tau nu ar trebui omorat, dar ar trebui inchis pentru siguranta noastra a tuturor...

Iar voi, prietenii lui, aveti 99,9% sanse sa faceti nenorociri asemanatoare. Iar daca ati fi doar voi pe sosele, n-ar conta prea mult. Dar mai avem familii, prieteni, rude, cunostinte care din cand in cand cad prada inconstientei unora ca voi.

Va doresc asfalt uscat, sa conduceti in legalitate si conform legii si sa n-aveti parte vreodata de nenorociri dinastea. Voi INCA mai aveti o sansa...

 

 

prietene si dak ar fi doamne fereste sa o omor pe cineva ...!! ce treaba ai tuh??? cosecintele se suporti cunva tuh? eu unu fac ce vreau si cum vreau si eu sunt singurul raspunzator.. clar

Editat de ciocolata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bishop, ce ai zice daca, din greseala, fara sa vrea, un pusti fara carnet (dar care, ATENTIE, conduce bine si repede si are si doua masini) o loveste pe mama ta si o omoara? Doar o intamplare nefericita, a scapat masina de sub control.

Ai fi "om" cu el?

 

 

Problema nu este ce s-a intamplat, lucrurile nu se pot reface, viata fetei nu poate fi adusa inapoi si suferinta celor ce tineau la ea nu poate fi stearsa. Dar voi, ce ati ramas si stiti ce s-a intamplat, ati putea sa invatati dracu ceva din chestiile astea! Si, dupa cum insirati aici tot felul de argumente stupide, nu pare deloc ca sunteti pe calea cea buna.

 

Satori , sa presupunem ca e asa cum zici tu ... cu ce m-ar incalzi pe mine sa stiu ca e ala in parnaie sau ca il omor eu sau unul din prietenii mei din bataie ?? Mi-a vedea de suferinta mea , nu mi-ar arde de vendete !

Cat despre invatat , eu de cand mi-am pus in cap sa imi iau motor , am zis ca il fac monopost , ii dau scaritele jos si nu car pe nimeni cu mine . Si nu o fac cu gandul la pitipoanca care ar da cu curu de pamant , ma gandesc la mine . Nu vreau sa sufar pentru o idiotenie , a mea sau a pitipoancei .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu la care viitori criminali te referi ..

Nu as zice ca Buza e criminal , ca nu a vrut sa o omoare intentionat . Ca a fost inconstient si ca a gresit da , dar criminal ... Criminali sunt aia care omoara copii si babe in bataie , si le place asta !!!

Eu nu vreau sa schimb parerea nimanui Raul , vreau doar sa nu mai fiti asa ... si sa aruncati cu cacao in toti si mai ales in el . Crezi ca pe el il intereseaza ca tipam noi aici , pro so contra la faptul ca e el sau nu e criminal ? Eu zic ca nu . Asta e valabila si pentru parintii fetei ..

Eu zic ca ar trebui sa fim oameni in primul rand , si apoi lupi moralisti .

NU CRED CA E CINEVA DE PE FORUM CARE NU A GRESIT NICIODATA SAU CARE NU A FACUT CEVA AIUREA !

 

 

 

:lol:

Cum sunt unii asa destepti nu stiu ! Bine ca esti ironic si Ciocolata prost , dar pana la urma tot cu mucii in balta dai .. Ce te face pe tine sa crezi ca toti avem sanse de 99.9% sa omoram pe cineva ?? Stii tu cum merg altii cu motoru sau ce au in cap ? Esti facut din samanta lui Nostradamus ( nu ai vrea sa stii cum musca a prelevat and shit ! ) sau de unde stii ? Bai mor de voi cand va aud !

NU ! Criminal e ala care omoara PUNCT !!! El putea evita asta daca circula corect !! :laugh: Eshti tampit de nu intelegi, ce pana mea?

 

La viitori criminali, ma refeream la cei ca Buca sau Buza sau pana mea cum ii spuneti (oricum i-ai spune tot criminal e) care se dau fara permis, si la aceia dintre voi care se vor da fara permis, te "miros" ca si tu eshti la fel...impreuna cu ciocolata ta ... :P

 

Sti ce deosebeste pe om de animal...RATIONAMENTUL ...in cazul de fata nu e OM, criminalul este un ANIMAL!!

 

:kiss:

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog un moderator sa mute topicul asta la fun. E al doilea care degenereaza in panarama, iar panaramele sunt de citit pe alta sectiune.

P.S. C_acati mari astai cu idei desavrsite despre prietenie d;asta!

 

Daniel , aici nu mai e vorba de prietenie .. E vorba despre faptul ca oameni suntem cu totii si suntem supusi greselilor , idioteniei sau soartei . Si tocmai din cauza asta degeneraza treaba cand toti sunt asa de sfinti incat pot sa judece pe altii !

 

NU ! Criminal e ala care omoara PUNCT !!! El putea evita asta daca circula corect !! :lol: Eshti tampit de nu intelegi, ce pana mea?

 

La viitori criminali, ma refeream la cei ca Buca sau Buza sau pana mea cum ii spuneti (oricum i-ai spune tot criminal e) care se dau fara permis, si la aceia dintre voi care se vor da fara permis, te "miros" ca si tu eshti la fel...impreuna cu ciocolata ta ... :laugh:

 

Sti ce deosebeste pe om de animal...RATIONAMENTUL ...in cazul de fata nu e OM, criminalul este un ANIMAL!!

 

:kiss:

 

:D

 

Amice , esti idiot !

Ai idei preconcepute pe zici ca esti facut din prefabricate ! Eu nu ma dau cu motorul , adica nu il conduc . Ciocolata are permis . Nu stiu ce mirosi , dar cred ca mirosi unde nu trebuie . Incearca in spate,jos ! Am crezut ca tu esti mai normal , si ai cu cine vorbi , dar vad ca inca odata m-am inselat ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ! Criminal e ala care omoara PUNCT !!! El putea evita asta daca circula corect !! :lol: Eshti tampit de nu intelegi, ce pana mea?

 

La viitori criminali, ma refeream la cei ca Buca sau Buza sau pana mea cum ii spuneti (oricum i-ai spune tot criminal e) care se dau fara permis, si la aceia dintre voi care se vor da fara permis, te "miros" ca si tu eshti la fel...impreuna cu ciocolata ta ... :laugh:

 

Sti ce deosebeste pe om de animal...RATIONAMENTUL ...in cazul de fata nu e OM, criminalul este un ANIMAL!!

 

:kiss:

 

:D

 

 

prietene .. nu prea mirosi bn.. damn it :| !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Satori , sa presupunem ca e asa cum zici tu ... cu ce m-ar incalzi pe mine sa stiu ca e ala in parnaie sau ca il omor eu sau unul din prietenii mei din bataie ?? Mi-a vedea de suferinta mea , nu mi-ar arde de vendete !

Cat despre invatat , eu de cand mi-am pus in cap sa imi iau motor , am zis ca il fac monopost , ii dau scaritele jos si nu car pe nimeni cu mine . Si nu o fac cu gandul la pitipoanca care ar da cu curu de pamant , ma gandesc la mine . Nu vreau sa sufar pentru o idiotenie , a mea sau a pitipoancei .

 

 

 

 

prietene si dak ar fi doamne fereste sa o omor pe cineva ...!! ce treaba ai tuh??? cosecintele se suporti cunva tuh? eu unu fac ce vreau si cum vreau si eu sunt singurul raspunzator.. clar

 

Deci: Ciocolata o omoara pe mama lui Bishop, iar Bishop si/sau prietenii lui il omoara. Asta completeaza tabloul.

Traiasca legea!!!

Sunteti o gluma proasta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci: Ciocolata o omoara pe mama lui Bishop, iar Bishop si/sau prietenii lui il omoara. Asta completeaza tabloul.

Traiasca legea!!!

Sunteti o gluma proasta....

 

Noi ca noi , dar iti dai seama cat sa amuzat Dumnezeu cand ai iesit tu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ... buey eu zic k majoritatea discutiilor pe accest forum de exemplu accest subiect este inutila .... eu sunt tovarash cu Buza asta am fost cu el in searaa accidentului stiu perfect ce sa intamplat... o cunosc foarte bine pe fata eram foarte buni prieteni... !! nu mai tot aruncati cu acuzatii in stanga si in drepta .. eu zic k este mai bn sa va vedeti de curtea voastra si gata.. k majoritatea dintre voi sunteti nijte forumistii.. care atat faceti... incercati sa paretii kt mai interesanti... prin tot felul de comentari... !! nimeni nu avrut sa intample asta ... nici macar el.... FATA AVEA CASCA IN CAP!! numai k nu o avea prinsa AMANODI AVEAU CASCA IN CAP :D credeti k el a vrut sa se intample asa cv ... atzi vazut .. iti e mila knd vezi un caine k se chinuie dar sa omori un om... credeti k dak stia k asta se intampla mai facea lucru asta... asa a vrut dumnezeu sa se intample... si cat despre permis avea b si urma si a .. dar eu zic k mergeam mai bn decat uni forumistii de aici... :kiss: k sa nu mai zic k aveam 2 motoare...

fata a murit la spital la 6 dimineata... :lol: :laugh:

Dc sunteti atta de sigur k el va strica imaginea... toti ne stricam imaginea intrun fel... la voi nu va uitati knd taiati fata la cate o masina si va injura aia .. dar logic.. LA VOI NU VA UITATi... parerea mea intai analizeazate pe tine , gandeste de 2 ori dak este bn cea ce spuii si pe urma comeneteaza...

 

Romania nu este pregatita pt motociclete in trafic... de trebuie sa fii kt mai prudent !!

 

 

Practic nimeni nu avrut asta .... !! am vazut pe forum ... pe cineva care comenta .. trebuie omorat.. batut... dak esti atat de smecher dc nu incerci u asta .. !! dar te asigur.. k nu o sa poti...

Numai va dati voi atat de interesanti k omor .. bat eu... !!pana la urma ce treaba aveti voi???? dc va bagati voi???

numai incercati voi sa va faceti legea .. dak vrei sa iti faci legea . vino in snagov si cautal pe buza ... si atunci vedem care face legea si cum o face !!!!

 

 

SUNT MOTOCICLIST RESPECT PE TOATA LUMEA>> DAR CHESTIA ASTA MA DERANJAT!! AM O PASIUNE PT 2 ROTII!!! DAR EU ZIC K NU ESTE DE AJUNS SA NE RESPECTAM IN TRAFIC>>TREBUIE SA NE RESPECTAM ORIUNDE ORICUM SI ORICE S-AR INTAMPLA >>>

 

 

 

 

 

 

Prietene uite id meu de mess. abood_coco te astept aici cu ce informatii vreii .. si te astept sa vii sa il infunzi.. soarece care esti ...

pana atunci am si eu intrebare /.. ce motor ai tuh? de cand ai tuh permis? ce te face sa tot comentezi!! cine esti tuh de faci lege ? esti organ de politie si eu nu stiu... buey pustiule... terminate cu dastea k. iti pare raw pe urma

 

 

 

Ce tare esti,un adevart prieten,o coroana nu ati venit sa ii puneti,o lumanre nu oi-ati aprins ,nenorocitilor.Tu crezi ca daca estio tare in gura pe forum el nu o s pateasca nimic,crezi ca daca nu intr la puscarie ,scapoa asa usor,crezi ca dca noi tacem din gura,dumnezeu doarmne?Sper c tot viata lui sa se chinuie,sa nu aiba parte de fericire,ca am inteles ca are cu cine sa semene,e din familie,mostenire sa omore oameni.

Avea 20 de ni,abia ii implinise ,stiai,ca doar ai zis ca o stiai bine?!de unde nu pot sa imi dau seama,asa prieteni ,sa intre la mma ei in casa sa ii zica ca pleaca cu masin si el s o ia pe motocxicleta,sa nu o invete chjestiile eklementare,sa ii inchida el casca daca ea nu a stiut,sa o invete cum e la curbe,eu nu stiu cum e cu notoarele,am intrt pe forum ca m au sunat niste cunostinte cum ca unii vb urat de sandr a noastra ,oameni cre nu o cunosc o judeca.

Sa va fie rusine ca a murit nevinovata ,parintii sunt pustiiti,si voi va datoi mari,mai les tu ciocolata cum te-o chem.Esti un adevarat prieten ca la 170 km/h a ranmsa acul pe motor ,cd s-a intamplat,asta cu ce viteza insemna ca au mers?Am fost acolo seara urmatoare si m-m simtit ca in filmele de groza drumul fra pic de lumin,numi gropi,mai aveu cred ca 200 de m pana la Dn,dar nu au mai ajuns.De ce ca asa l au invata priteneii lui sa fie cel mais mecher sa mearg fara permis ,sa o impresioneze.A impresionat-o la mxim.Cred ca sunteti foarte mandri de voi acum.A avut incredere in voi,a zis ca se duce cuc eolegii de facultate nua mers cu noi,nu te du e sandra vino cu noi.Nu ca m distrez ma duc la snagov!A murit dsin cauza voastr si orgoliului vostru de monstrii.Dumnezeu crezi ca nu a vazut?Si pe tine si pe el si pe andreea care acum nu mkai recunoaste nimic,ea a uitat tot ce sa intamplat,pcat de mmele voastre saracele care nu stiu ce au in casa,Mosntrii ,criminali,fra pic de constiinta,macar acum lasat-o in pace ca s-a dus unde nu ecxista lepre ca voi.Pyuscarie ar trebui sa faci si tu ca il inveti numai de bine.

Uite tu id-ul meu daca vrei sa vb ca vad ca esti foarte tare:sandy_ruxy@yahoo.com

pote vrei o poza cu porietenul ei ,cu mam ei,cxu taicasu,cu prietenii ei adevarati cu care radea,dormea,se distra,nu dastia care nu o mai duc casa decat ........nu mai am pueter s scriu despre ea cat de bun era,radea tot timpul,nu ura pe nimeni,si era PREA INCREZATOARE!!!!!!!aTI BAGAT O IN MORMANT FARA CA MCR SA APUCE SA TRAIASCA VIATA.

cUM SE SIMTE MAMA EI DUPA CE CRIMINALUL I INTRAT IN CASA LA EI?

cUM SE SIMTE ATTAL EI DUPA CE NU A APUCAT S AII INDEPLINEASCA ULTIM DORINTA?

nU SUFEREA MOTOAREKLELE EA VROA MASINA!

S ti fie rusine omm fra suflet ce esti si tie si lui.

Atat o lumnare!!!o floare!era 10 mii,sigur ai lui aveau bani s aii ia o floare m auzit ca sunteti si vo ceva smecheri nu?!!!!!!!!!!!!!

DA cei mai tari parinti ,hai s aii cumparam motor lk baiat ca nu are crnet dar ce conteaza more el?moare fata ca el are echipament,casca,stie s amaerga nu i asa?

Pentru cei care vroiau sa stoe mai multe desppre sandra,nua scultati la lume intrebati ne pe noi ,si va raspundem.!nu mai vb urt de e ca ne dore sufletul,e moarta,mnacar acum sa va vedeti de treabva ,un pic de respect sa aveti atat va rugam.Pastrati-va parerile pentru voi.

Greselile se datoreza lcrim,ilor si tren\muratului mainilor pretenilor care aus cris acum despre ingerul care ne-a parasit prea devreme !!!!!

 

Ea este Sandra.Uita te la ea ciocolata si ai sa vezi pe cine a omorat animalul ala de buza,prietenul tau.Sa-ti ramana imaginea in minte toata viata.Dumnezu are planuri pt tot grupul de la Snagov care nu a avut grija de ea.Nu mai suferi atat de smecherie si ca stai tu in snagov,cand ar trebui sa stati voi in mormant si nu ea.

 

pacat de fata? de ce? a legat-o cu funia si a luat-o pasager?

 

Hai ma Melcule sa te dau!

Geaca sau macar o bluza si casca.

Hai ma ca mergem incet.

Lasa ma ca-mi iau casca si o geaca si ne dam.

 

Pacat mai mult pentru parinti. Ca ea mare viitor nu vad sa fi avut. Pacat si pentru parintii lui. Ori face puscarie (daca are B-ul are 18 ani si e pasibil) ori isi ia si el RIP-ul 1,2 ,3 luni mai tarziu pe forum.

 

 

Pacat de tine ca nu ai suflet,avea 20 de ani abia impliniti,nu avea vitor nu?Avea dar i l-au sfarsit smecherii din Snagov,care ne ameninta daca zicem ceva de dl Buza,care e bazat,ca a luat o pe motor fara sa ii inchida casca,fara macar s o invete,hai (cuvant urat) ca sunt smecher iti arat eu ce stiu nu -i asa?asa faci si tu te dai mare cand vezi o fata frumoasa si dupa ce o omori zici

era proasta ca s-a urcat.Pacata de parintii ei?Stii tu ceva despre ea de ce vorbesti?Sa ti fie rusine ca nu stii ce fel de om era!!!!!

Pacat de parintii lui???Nenorocitii aia care i-au cumparat motor si l-au lasat sa mearga fara permis?Care nu au dat un telefon sa le spuna ca le pare rau,n-au trimis o coroana,nu i-au aprins o lumanare?Pacat de ei?Are cu cine sa semene Buza,cu tatal lui care a facut la fel.Rusine tuturor care vb fara sa stie.

post-39886-1215168216_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...