Sari la conținut

ce poti sa patesti de la motor


neamtzu_ro
 Share

Postări Recomandate

Vizitator AndreiRN

Da, fiecare cu mina lui si-o face, bine sau rau.

Citeodata il mai ajuta si prieteni.

Aveti grija unul de celalalt.

:birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu stiu sigur ce am astea au scris la spital ca este fractura C2,C3 si mau legat de tocu de la usa de sus si au inceput sa ma puna in ghips .........dar lasa ca o sa trea ca ........

imi pare rau pentru toti care se duc acolo sus si nu este din vina lor ............sper ca dumnezeu sa le lumineze calea si sa nu mai dea blana ca ajung prea repede la el si ne e bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neamtzule, esti cel mai tare cu cagula aia alba... Esti fascinant de bine dispus in poze, sa scapi de probleme cat se poate de iute. Ca la capitolul moral esti imbatabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

C2, C3 ... din cate stiu eu se refera la anumite vertebre (sau "zone" ) de la coloana, dar tot n-ai zis.. CUM naiba ai cazut.. ce calreai / ce echipament aveai... nasol... ce sa zic... intorci capu' ca lupii acum, nu?!

 

Fa-te bine! (bine ca mai poti sa razi :birthday: ) brr...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cat e de bucuros dar secretos, cred ca i se trage de la un cunnilingus dur, la care partenera a facut carcei... :kick:

 

C2, C3 = vertebre cervicale = periculos rau :birthday:

 

Ghipsul ala arata ca la balamuc :ok:

 

Sa te faci bine, man! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai  fratilor  nu ma mai intrebati ca la cat de  beat eram nu mai stiu cum am ajuns acasa.......nu conduceam eu  eram un  spate si era  noapte  si  mai departe nu mai stiu ......... :kick:  :ok:  :P

207659[/snapback]

Felicitari, esti capitanul nostru :kick:

 

Parca betia si cu moto (chit ca esti pasager) nu se impaca. Nici legal, nici moral. Deh, poate te-ai invatat minte pe viitor. :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOOOL

 

Auzi, poate a zis doctorul sa-ti puna minte-n ghips ca e ceva in neregula :birthday:))

 

Deci, te-ai pierdut pe drum, de cateva ori...

 

Bestial... Adevarat se spune ca oamenii beti nu se lovesc rau :ok:)

 

Ai avut bulaaaaan si itzi doresc sanatate...

Dar nu incerca 2 din 3, ok? :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor mai vedeti si partea frumoasa........e super iarba .......nimeni nu te prinde........stau retras in casa tras.... acuma nu imi ramane de cat sa blestem gravitatia....si am zis de nu stiu cate ori ca e ultim............

PENTRU TOTI BAIETI DEDIC O MELODIE CARE MA CARACTERIZEAZA :PARAZITI-ORCE-AR FI :birthday: :ok: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...