Sari la conținut

R.i.p. Pentru Inconstienti


Jane Roe
 Share

Postări Recomandate

poate il confunzi cu radu balteanu :bigstar:

:laugh: te alearga nebunu cand te prinde...

 

balteanu a incepu pe ss , pe zx6r , si acum are zx9 , merge de 3 ani cam asa , nu merge tare , nu se lase pe curbe , le ia cu 30. numai pe autostrada merge tare , pe alt drum l-ai pierdut , da ma enerveaza ca in buc merge in papuci . sa nu uitam borseta ca nu are buzunat la short :blbl:

da p-aia cu rs-u de 50 o stii? :crack: ma, io l-am vazut ca s-a tinut dupa caravana cand am fost la zanfest....sau d-aia au mers asa de incet pana in tartasesti? :blbl:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 86
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pentru cei care MOR fara casca, fara permis sau din greseli MAJORE. Dumnezeu sa-i ierte.... pacat de tineretea lor.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

TE BAGI SINGUR IN SEAMA ........SAU SIMNTI CA SE APROPIE SI LA TINE UN " UN CAP DE POD "....????

 

DOMNU SA TE AJUTE SA NU TE DOARA ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare tare tare, distractie, un topic excelent - felicitari celui care l-a deschis, nu iesea asa de bine nici daca o facea cu intentie !!!

astept ziua in care sa le zicem tot asa din inima si cu patos in direct topicurile de accidente cu raceri fara carnet, fara casca, cu pasagerul mort (de regula o ea si blonda si usor minora) ... sa le uram calatorie sprancenata in loc de rip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred, uita-te ca exemplu la matrimoniaci

 

matrimoniacii macar se intalnesc, se plimba, beau etc. aici se bate doar din taste :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Priviti si va minunati

 

 

Raider-ul are echipament complet: adidasi din kevlar cu sosete de aramida , pantaloni din tesatura tripla de carbon cu trei dungi fine reflectorizante, bluza armata cu fier beton de paispe, iar casca este ultimul model de la Shoei se numeste "cap de manelar cu ochelari de soare". Echipamentul este atat de performant incat nu il protejeaza numai pe el, ci si pe pasager si rudele lui pana la gradul al IV-lea inclusiv.

 

Later edit: Si nu mai dati cu rip ca astia nu mor niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu daca fac pauza 20 de ani , tu tot n-o sa ajungi sa mergi la nivelul meu

 

ali dreacu grade :bigstar:

 

lasa ba omu sa-si faca blog la accidente, ce-ai cu el? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

matrimoniacii macar se intalnesc, se plimba, beau etc. aici se bate doar din taste :bigstar:

 

 

Si "acidentatii" se intalnesc ...acolo sus si pun pariu ca se plimba pe norisori SS cu pletele angelice in vant mai dand o liniuta sau cate un wheelie,avand grija din cand in cand sa mai cheme un prieten de pe aici :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...