Sari la conținut

Accident Constanta


sauron
 Share

Postări Recomandate

implicata o motocicleta si un oltcit.(?)

politie, salvari, etc

revin cu amanunte, daca nu stie altcineva mai mult.

deocamdata nici eu nu am mai multe informatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

implicata o motocicleta si un oltcit.(?)

politie, salvari, etc

revin cu amanunte, daca nu stie altcineva mai mult.

deocamdata nici eu nu am mai multe informatii

 

 

bat la pariu ca ala cu masina iesea din cumpana.... si s`a bagat peste motociclist.... acuma ramane de vazut ce viteza avea acesta :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu,alt topic inceput aiurea de user fara posturi.Si ca sa nu ma abtin ca nu mai rezist bai ,,, la ce ...mai deschizi in ...topic bai....daca nu sti nimik?Completeaza tu din imaginatie pauzele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit si eu la stiri...cica oltcid ul a intors neregulamentar si a busit o pe tipa... astia oameni inca nu si au dat seama pana acuma cum e cu intorsu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah rekinule dintre noi 2 nu stiu care are mai multe posturi.... io nu te-am jignit cu nimic, da sa-mi sooogi co@iele. punct

 

am zis motocicleta si oltcit, era coada de kilometri de masini acolo, ce ai fi vrut sa fac, sa ma duc cu masina printre salvari?/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma a dat la tv national parca...un oltcit era rosu si nu a dat prioritate la motor....era o fata

era inconstienta, lesinata, si cica avea rani grave la picioare...fracturi banuiesc....si atat

+unul intre brasov si poiana..un moto galben cu doua persoane...l a acrosat o masina care a zis ca depasea neregulamentar banuiesc

Editat de cata_30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah rekinule dintre noi 2 nu stiu care are mai multe posturi.... io nu te-am jignit cu nimic, da sa-mi sooogi co@iele. punct

 

am zis motocicleta si oltcit, era coada de kilometri de masini acolo, ce ai fi vrut sa fac, sa ma duc cu masina printre salvari?/

 

 

=))) nu cred ca ai vrea un om de peste 100 kg(sper sa am dreptate rekine :D ) sa`ti "soooga co@iele" ....cred ca o sa fie naspa pt tine :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-15199-1215373954_thumb.jpg

da ma a dat la tv national parca...un oltcit era rosu si nu a dat prioritate la motor....era o fata

era inconstienta, lesinata, si cica avea rani grave la picioare...fracturi banuiesc....si atat

+unul intre brasov si poiana..un moto galben cu doua persoane...l a acrosat o masina care a zis ca depasea neregulamentar banuiesc

 

Cel din Bv. cam asa arata:

post-15199-1215373221_thumb.jpgpost-15199-1215373221_thumb.jpgpost-15199-1215373287_thumb.jpg

Vreau sa va spun ca au avut noroc cu carul....Pilotul ca a trecut milimetric pe langa acel copac si pasagera ca nu a fost calcata de masina ce i-a acrosat si nu a ramas la locul accidentului.

A fost oprita intr-un final de un filtru pe Valea Prahovei.

Pasagera era julita destul de rau iar pilotul putin mai grav dar constient.Ce pot sa va spun e ca ei sunt din Prahova si motorul a ramas la noi in Brasov.

Recuperare rapida le doresc!

post-15199-1215373157_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok..aici e vorba despre doua accidente iar din ce se vorbeste iar nu am inteles nimic..fratilor vorbiti parca ati avea prune in gura...:kiss: serios..nimeni nu stie nimic..ala e fugit..ba nu ca de fapt nu e in constanta ci e in brasov..etc..

beats the heck out of me daca mai pricep ceva!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok..aici e vorba despre doua accidente iar din ce se vorbeste iar nu am inteles nimic..fratilor vorbiti parca ati avea prune in gura...:burnout: serios..nimeni nu stie nimic..ala e fugit..ba nu ca de fapt nu e in constanta ci e in brasov..etc..

beats the heck out of me daca mai pricep ceva!!

 

e la oferta. accidente 2 in 1. nu mai stii care, cum... scrie domnle daca stii sa inteleaga lumea. daca nu stii, lasa pe altul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e la oferta. accidente 2 in 1. nu mai stii care, cum... scrie domnle daca stii sa inteleaga lumea. daca nu stii, lasa pe altul

 

va zic eu mai baieti....cel cu gsxr-ul galben(care a avut accident) este prietenul meu! Dupa o zi superba pe cheia-brasov-poiana brasov,la intoarcere...gsxr-ul era in depasirea unui Hyundai Accent cand conservaru prost a facut stanga fara semnal peste el...in urma impactului motocicleta a derapat trecand prin fata Hyundaiului si oprindu-se intr-o gradina! Octavian(care purta echipament full mai putin cizme) ,conducatorul motocicletei pot sa spun ca a avut zile de la Dumnezeu fiindca a trecut razant pe langa un copac...nu acelasi lucru pot spune si de motocicleta care sa izbit de pom. Atat conducatorul cat si pasagera acestuia sunt relativ bine,cateva julituri ,dureri la picior insa la gravitatea evenimentului pot spune ca e nimic! Cireasa de pe tort e ca "rama",nevertebratul ala cu hyundaiul nici macar nu a oprit!!! Carpa aia de sters pe jos dupa ce a vazut ca a accidentat 2 persoane care ii zburau pur si simplu prin fata masinii in jumatatea de secunda urmatoare impactului nici macar nu sa sinchisit sa puna frana sa se uite daca sunt bine macar! Mentionez ca este vorba de un Hyndai Accent cu numere de Bucuresti-leasing. Filtrele politiei au retinut in trafic un autoturism care corespundea cu relatarile noastre insa prea putine probe au fost gasite pe masina acestuia...Hyundaiul este inca dat in urmarire!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va zic eu mai baieti....cel cu gsxr-ul galben(care a avut accident) este prietenul meu! Dupa o zi superba pe cheia-brasov-poiana brasov,la intoarcere...gsxr-ul era in depasirea unui Hyundai Accent cand conservaru prost a facut stanga fara semnal peste el...in urma impactului motocicleta a derapat trecand prin fata Hyundaiului si oprindu-se intr-o gradina! Octavian(care purta echipament full mai putin cizme) ,conducatorul motocicletei pot sa spun ca a avut zile de la Dumnezeu fiindca a trecut razant pe langa un copac...nu acelasi lucru pot spune si de motocicleta care sa izbit de pom. Atat conducatorul cat si pasagera acestuia sunt relativ bine,cateva julituri ,dureri la picior insa la gravitatea evenimentului pot spune ca e nimic! Cireasa de pe tort e ca "rama",nevertebratul ala cu hyundaiul nici macar nu a oprit!!! Carpa aia de sters pe jos dupa ce a vazut ca a accidentat 2 persoane care ii zburau pur si simplu prin fata masinii in jumatatea de secunda urmatoare impactului nici macar nu sa sinchisit sa puna frana sa se uite daca sunt bine macar! Mentionez ca este vorba de un Hyndai Accent cu numere de Bucuresti-leasing. Filtrele politiei au retinut in trafic un autoturism care corespundea cu relatarile noastre insa prea putine probe au fost gasite pe masina acestuia...Hyundaiul este inca dat in urmarire!!!

acum este totul clar :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va zic eu mai baieti....cel cu gsxr-ul galben(care a avut accident) este prietenul meu! Dupa o zi superba pe cheia-brasov-poiana brasov,la intoarcere...gsxr-ul era in depasirea unui Hyundai Accent cand conservaru prost a facut stanga fara semnal peste el...in urma impactului motocicleta a derapat trecand prin fata Hyundaiului si oprindu-se intr-o gradina! Octavian(care purta echipament full mai putin cizme) ,conducatorul motocicletei pot sa spun ca a avut zile de la Dumnezeu fiindca a trecut razant pe langa un copac...nu acelasi lucru pot spune si de motocicleta care sa izbit de pom. Atat conducatorul cat si pasagera acestuia sunt relativ bine,cateva julituri ,dureri la picior insa la gravitatea evenimentului pot spune ca e nimic! Cireasa de pe tort e ca "rama",nevertebratul ala cu hyundaiul nici macar nu a oprit!!! Carpa aia de sters pe jos dupa ce a vazut ca a accidentat 2 persoane care ii zburau pur si simplu prin fata masinii in jumatatea de secunda urmatoare impactului nici macar nu sa sinchisit sa puna frana sa se uite daca sunt bine macar! Mentionez ca este vorba de un Hyndai Accent cu numere de Bucuresti-leasing. Filtrele politiei au retinut in trafic un autoturism care corespundea cu relatarile noastre insa prea putine probe au fost gasite pe masina acestuia...Hyundaiul este inca dat in urmarire!!!

 

macar p-asta s-au sinchisit si l-au dat in urmarire... pe mine m-a lovit unu' cu o dubitza care, la fel, s-a gandit k nu e nevoie sa opreasca sa vada dak am patit ceva... norocu' meu, k dupa cazatura, m-am dus taras pe sensu' meu si nu pe sub rotile vreunuia de pe contrasens :burnout: motoru' insa n-a fost la fel de norocos :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va zic eu mai baieti....cel cu gsxr-ul galben(care a avut accident) este prietenul meu! Dupa o zi superba pe cheia-brasov-poiana brasov,la intoarcere...gsxr-ul era in depasirea unui Hyundai Accent cand conservaru prost a facut stanga fara semnal peste el...in urma impactului motocicleta a derapat trecand prin fata Hyundaiului si oprindu-se intr-o gradina! Octavian(care purta echipament full mai putin cizme) ,conducatorul motocicletei pot sa spun ca a avut zile de la Dumnezeu fiindca a trecut razant pe langa un copac...nu acelasi lucru pot spune si de motocicleta care sa izbit de pom. Atat conducatorul cat si pasagera acestuia sunt relativ bine,cateva julituri ,dureri la picior insa la gravitatea evenimentului pot spune ca e nimic! Cireasa de pe tort e ca "rama",nevertebratul ala cu hyundaiul nici macar nu a oprit!!! Carpa aia de sters pe jos dupa ce a vazut ca a accidentat 2 persoane care ii zburau pur si simplu prin fata masinii in jumatatea de secunda urmatoare impactului nici macar nu sa sinchisit sa puna frana sa se uite daca sunt bine macar! Mentionez ca este vorba de un Hyndai Accent cu numere de Bucuresti-leasing. Filtrele politiei au retinut in trafic un autoturism care corespundea cu relatarile noastre insa prea putine probe au fost gasite pe masina acestuia...Hyundaiul este inca dat in urmarire!!!

 

voila.. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate gajika mea sauroana a zis de constanta...unde e frate accidentu' manacav-as ?

 

:burnout:

:blbl:

:D

 

bah si m-au dat admin. astia afara cateva zile si asa m-am plictisit...

acum rad toata ziua si de mine si de altii si cu altii.

 

tot ala-s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate gajika mea sauroana a zis de constanta...unde e frate accidentu' manacav-as ?

 

 

Pfff, din ce sat uitat de lume esti in plm de nici macar nu sti sa scrii???

 

 

 

P.S. Prostia ta reprezinta o insulta pentru mine. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...