Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Astazi m-am uitat la Hell Ride. Un film excelent, cu Michael Madsen in rolul principal. Este un film cu motociclisti, si cred ca cei care iubesc chopperele o sa adore acest film.

 

http://www.imdb.com/title/tt0411475/

 

Eu dupa ce am vazut filmul , am ramas cu impresia ca Pistolero e in rolul principal si nu Gent . Si in cele din urma sa vezi ca era Comanche , ca doar despre el e vorba !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu dupa ce am vazut filmul , am ramas cu impresia ca Pistolero e in rolul principal si nu Gent . Si in cele din urma sa vezi ca era Comanche , ca doar despre el e vorba !

 

Corect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De multa vreme caut PILOT DE FORMULA UNU (VĂŠrtigo en la pista,Speed Driver) an 1980,cu Fabio Testi si CURSA INFERNALA (nu cunosc numele original),facut in aceeasi perioada.Cei din generatia mea stiu ce filme tari erau in perioada aceea.

Ma ajuta cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Constantine's Sword

 

Un documentar foarte misto, realizat din punctul de vedere al unui om pentru care, candva, religia inseamna lucruri bune si pure. Un documentar despre ipocrizia crestina, despre crimele comise in numele crucii, despre predecesorii nazistilor care au purtat vesmintele bisericii, despre evangelistii din prezent si despre felul in care acestia arunca religia in razboi, despre ipocrizia unor oameni care au pus adevarate masacre pe seama credintei. Din ciclul "Dumnezeul meu e da' shit, nu al tau", va recomand acest film, este foarte interesant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The Nines

 

Cu Ryan Reynolds. Nu ma asteptam sa fie asa bun, il puteti viziona online. Foarte misto ideea, foarte misto pus in scena, povestea se desfasoara pe capitole, te tine in transa pana intelegi ca totul se rezuma la puterea creatiei. Un blend foarte fain intre realitate, fictiune si Dumnezeul care poate fi orice creator, orice scriitor. M-a lasat fara cuvinte, il recomand cu caldura. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca au mai fost postate dar...am vazut aseara si ..hmm chiar interesante: Children of men si el labirinto del Faun. Al doilea mai ales desi pe alocuri pare a fi sf pentru copii...nu e! Iar sfarsitul la amandoua e cel putin ciudat. Merita macar vazute daca nu chiar si revazute.

Filme "vechi" :unsure: de revazut...Parfum de femeie ( e tare Al Pacino) si Avocatul diavolului (aici parca e mai tare Keanu..desi Al Pacino face si el un rol tare ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

THE ONION MOVIE 2008

 

 

TORTURED 2008

 

http://www.youtube.com/watch?v=UvPPx8C8thY...feature=related

 

BEVERLY HILLS CHIHUAHUA 2008

 

 

BIG STAN 2007

 

http://www.youtube.com/watch?v=9w34gYujcNM

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...