Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E in watch list-ul meu. Il urmaream pe torrents, dar daca zici ca e si la cinema e si bine :D

 

 

Nu stiu cum procedezi tu, dar sa nu-l vezi CAM. Ori il astepti cel putin blu-ray 720p, ori mergi la cinema. E foarte misto si nu merita stricat. parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum procedezi tu, dar sa nu-l vezi CAM. Ori il astepti cel putin blu-ray 720p, ori mergi la cinema. E foarte misto si nu merita stricat. parerea mea

 

Sa vezi un film cam inseamna sa iti bati joc de el . :cheers:

La movieplex nu l-am vazut in program...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La movieplex nu l-am vazut in program...

 

Inseamna ca urmeaza sa se lanseze si in RO in cateva zile .

 

Acu am venit de la cinema unde am vazut Argo http://www.imdb.com/title/tt1024648/ . Foarte misto, simplu si de efect. Chiar mi-a placut . De unde stie Ben Afleck sa faca filme asa bine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh hai... ai uitat cind te uitai "la vigio" cu Irina Nistor... :P

Hai bre ca atunci nu erau filmele inregistrate aiurea.

Acum, se mai ridica unu de pe randurile din fata, pierzi 1,2 secvente, ii tremura aluia camera in punga...aventuri nene. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baieti, de doua zile caut si io Apocalypto si nu gasesc o varianta convenabila. Tre' sa fie fara dublare in alta limba, fara nicio subtitrare inclusa si sa fie .avi. Aveti careva vreo sugestie?

 

http://www.990.ro/filme-864-Apocalypto--online-download.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ca tot e topic cu si despre filme:

 

Ce parere aveti despre viitorul seriei Star Wars?

Cat de rau credeti ca se vor strica avand in vedere ca drepturile pentru noile filme au fost vandute de Lucas celor de la Disney?

http://news.yahoo.com/disney-star-wars-films-buy-lucas-co-210816699--finance.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o porcarie tipica Woody Allen. filmul ar fi fost misto daca ramaneau doar povestiile italienilor( dar si acolo abunda absurdul tipic).

 

mostra de "intelectualitate, upper class si cultura new yorkeza" ,unde toate trebuiesc acceptate ca asa au zis niste sifilitici despre un alt sifilitic

Editat de chubby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Woody Allen in ultima vreme se repeta cam tare. Ma rog, se repeta si inainte. Oricum e foarte placut.

Ce-mi place la el e ca omul e sincer, si vorbeste prin comedie de chestii din viata lui mai putin confortabile... everul nevrotic, frica de moarte, fetele tinere, fetele tinere care fac barbatul batrin sa se simta tinar etc. Orice barbat peste 30 de ani cred ca intelege asta foarte bine. N-am vazut ultimul lui film dar imi inchipui ca e in aceeasi linie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Woody Allen in ultima vreme se repeta cam tare. Ma rog, se repeta si inainte. Oricum e foarte placut.

Ce-mi place la el e ca omul e sincer, si vorbeste prin comedie de chestii din viata lui mai putin confortabile... everul nevrotic, frica de moarte, fetele tinere, fetele tinere care fac barbatul batrin sa se simta tinar etc. Orice barbat peste 30 de ani cred ca intelege asta foarte bine. N-am vazut ultimul lui film dar imi inchipui ca e in aceeasi linie.

 

te-a stropit nitel sandy?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Total Recall 2012

 

Desi remake si ma asteptam sa fie varza chiar mi-a placut... m-a surprins pina la jumatatea filmului de multe ori cu "abordarea" diferita a povestii.Inclusiv faza cu femeia cu capul din bucatele din original a fost o glumitza funny... pentru cine mai stie filmul cu Arnold.

 

http://www.imdb.com/title/tt1386703/

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta si tu pe http://torrentz.eu

 

iti recomand ca trackere kickasstorrents (KAT.ph) si pirate bay (in ordinea asta)

 

 

vezi ca e doar un torrent cu o imagine DVD cred. O poti incarca binemersi in "virtual clone drive" sau sa ii dai play in "Daum Pot player" (singurul player pe care il recomand pentru orice)

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...