Sari la conținut

Luica In Dreptul Cet-ului-11.07.2008


acular
 Share

Postări Recomandate

pt ce sa-l invidiati spunti a?

pt ca avea tot ce vroia de la parinti avea masina straina avea casa avea vila la munte avea tot si multi dintre voi il cunosteau ..din cauza asta sa-l invidiati...

 

 

Auzi? Tu crezi ca l-ar invidia cine va pt ca AVEA masini, case si ce mai zici tu pe acolo, iar acum are garsoniera cu usa la tavan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ba observ ca multi dintre voi sunteti prosti cu diploma ce va luati de MARIUS ca nu a purtat casca echipamet si tot ce trebuie sau ca nu avea permis ...daca va intereseaza permisul trebuia sa dea de el in cateva zile .....mai bine ati spune DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA si atat nu sa tot comentati

 

 

chestia e ca multi dintre voi lati invidiat ca avea tot ce vroia

 

 

 

 

 

 

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA

da, dumnezeu sa-l odihneasca, da uite ca degeaba ai

, ca mai tarziu sau mai devreme tot acolo ajungi...deci, nu cred ca e nimic de invidiat...tot la fel de sarac si in costum negru plec de aici cand oi pleca...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sa-l invidiati spunti a?

pt ca avea tot ce vroia de la parinti avea masina straina avea casa avea vila la munte avea tot si multi dintre voi il cunosteau ..din cauza asta sa-l invidiati...

 

Ca Napoleon a fost un imparat stie toata lumea ...

Ca militar s-a remarcat în campaniile din Italia, Egipt, Austria, Prusia, Rusia. Printre cele mai răsunătoare victorii ale sale se află cele de la Arcole, Piramide, Marengo, Austerlitz, Jena, Friedland, Wagram.

Se zice ca averea lui sporea cu 22t aur pe an ...

Cica umbla o legenda cum ca Napoleon a spus ca atunci cand o sa il ingroape sa ii lase mainile afara ... sa vada toata lumea ca nu duce nimic cu el ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ce sa-l invidiati spunti a?

pt ca avea tot ce vroia de la parinti avea masina straina avea casa avea vila la munte avea tot si multi dintre voi il cunosteau ..din cauza asta sa-l invidiati...

frate,si eu am masina straina,casa la munte si bani de la parinti,dar vreau sa ma bucur de ele pana la adanci batraneti...si daca te gandesti bine..motocicleta e un moft,nu o necesitate,asa ca nu sunt multi d-aia care mor de foame dar au motoare de mii de euro.poate il invidiai tu..

N-ai idee cat de apreciat sunt de cei din jur cand imi curg siroaie de transpiratie dupa ce scot geaca si casca pe caldurile astea,pt ca tre sa platesti un anumit tribut pasiunii pt motoare si sanatatii tale.Parerea mea e ca toti suntem mai apreciati imbracati decat dezbracati pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...